Гопница-Советчица• 06 ноября 2022

Гастроскопія, які зараз ціни (Київ?)

І дуже цікавить медичний сон.
Шопингмонстр• 06 ноября 2022
В смарт медикал делала недавно , 1000 гастроскопия + 1500 анестезия.

автор Гопница-Советчица • 06 ноября 2022
Ответ дляШопингмонстр
1500 то мед сон? Чи що? Анестезія - мені в рота лідокаїн напирскали минулого разу. Чи ще яксь анестезія буває?
Шопингмонстр• 06 ноября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Медикаментозный сон
Ответ дляШопингмонстр
Медикаментозный сон
Зрозуміла:). Щиро дякую!
пАлАвинкА• 06 ноября 2022
Ви можете відкрити сайти клінік і глянути прайс. Там найактуальніша інформація.
Медіком, Оберіг, Добробут, Віта Медікал, Оксфорд Медікал, Віва, Університецька клініка ….. їх куча
tushka123• 06 ноября 2022
Анастезия, это местное обезбаливание, методом апликации , укола. А наркоз, это внутривенное введение препарата, включая медсон.
Домовенок Зюзя• 06 ноября 2022
Ответ дляШопингмонстр
Медикаментозный сон
Підкажіть, будь ласка, окрім лікара, який проводить цю процедуру, є анастезіолог, так?
Шопингмонстр• 06 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Обязательно и врач и медсестра и анастезиолог .
Шопингмонстр• 06 ноября 2022
Оксфорд медикал не советую , там тоже делала. Они цену говорят одну , а по факту выходит почти в два раза дороже.

Мафиозная• 06 ноября 2022
В Шалимова 1000 грн, без седации. Противно, но терпеть можно.
После процедуры встала и ушла, все ок.
автор Гопница-Советчица • 07 ноября 2022
Ответ дляМафиозная
После процедуры встала и ушла, все ок.