Гопница-Советчица• 06 ноября 2022
Гастроскопія, які зараз ціни (Київ?)
І дуже цікавить медичний сон.
Гопница-Советчица
• 06 ноября 2022
Ответ дляШопингмонстр
В смарт медикал делала недавно , 1000 гастроскопия + 1500 анестезия.
1500 то мед сон? Чи що? Анестезія - мені в рота лідокаїн напирскали минулого разу. Чи ще яксь анестезія буває?
Шопингмонстр• 06 ноября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Медикаментозный сон
Гопница-Советчица
• 06 ноября 2022
Ответ дляШопингмонстр
Медикаментозный сон
Зрозуміла:). Щиро дякую!
пАлАвинкА• 06 ноября 2022
Ви можете відкрити сайти клінік і глянути прайс. Там найактуальніша інформація.
Медіком, Оберіг, Добробут, Віта Медікал, Оксфорд Медікал, Віва, Університецька клініка ….. їх куча
Домовенок Зюзя• 06 ноября 2022
Ответ дляШопингмонстр
Медикаментозный сон
Підкажіть, будь ласка, окрім лікара, який проводить цю процедуру, є анастезіолог, так?
Шопингмонстр• 06 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Обязательно и врач и медсестра и анастезиолог .
Шопингмонстр• 06 ноября 2022
Оксфорд медикал не советую , там тоже делала. Они цену говорят одну , а по факту выходит почти в два раза дороже.
Мафиозная• 06 ноября 2022
В Шалимова 1000 грн, без седации. Противно, но терпеть можно.
После процедуры встала и ушла, все ок.
Гопница-Советчица
• 07 ноября 2022
Ответ дляМафиозная
После процедуры встала и ушла, все ок.