На_оба_рот• 06 ноября 2022

Хто перейшов з таких книг на електронні?

купила на вихідні 4 книги - 1200 грн.
Думаю, може таки варто електронну книгу (жалкувала на неї грошей), плюс бачила в магазині вони не великого формату, а як міні-книга, а я люблю такі побільші книги..і запах книг..
хто з любителів книг перейшли на електронні- як вам?
скачати їх без проблем? чи купуєте?
Любвиобильный бот• 06 ноября 2022
Взагалі читаю з телефону.
oboeva• 06 ноября 2022
Давно читаю с планшета , скачать можно любую без проблем
Мая твая не панимать• 06 ноября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Взагалі читаю з телефону.
+
Яичница с беконом• 06 ноября 2022
Я читаю з телефона, мені норм
Умный хвост• 06 ноября 2022
16 лет скачиваю без проблем
Пыхтелка• 06 ноября 2022
Купую. Але в мене є привілей - я у видавництві працюю і є невелика знижка. Хоча і до роботи тут паперові купувала. Мені так потрібен запах… неповторний запах нової книжки
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Взагалі читаю з телефону.
не можу, ці мільйони сторінок, от не можу з телефону і все.
але ж електронна книга це мабуть по-іншому
После шести ни-ни• 06 ноября 2022
Несколько лет уже читаем всей семьей с электронных книг. Книги бумажные люблю, более того, раньше работала в издательстве) но электронные книги - это удобнее и практичнее. А еще у меня лично глаза меньше устают.
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
а з планшета гірше читати?
Спелый баклажан• 06 ноября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Взагалі читаю з телефону.
І ми так же само(я, чоловік і донька), хоча дома 2 електронні книги
Любвиобильный бот• 06 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
В мене і електронна книга є, але туди треба книжки закачувати. З телефону мені зручніше)
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
і електронні книги ж суттєво менші звичайних, так?
Доктор Хаос• 06 ноября 2022
Когда бумажную купила за треть цены электронной перешла на киндл
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
я з ноута і телефона не можу. задоволення нуль
Задолбулька• 06 ноября 2022
В мене вже 2 електронні книжки було. Дуже зручно. Мало займають місця, очі не болять. Книжки завжди скачувала без проблем. Книжка з підсвіткою то взагалі супер.
Правда, для навчання кращк все-таки паперова книжка.
Дама_из_рекламы• 06 ноября 2022
лет 15 читаю електронную книгу, мне уже без разницы бумажная или електронная. А учитывая, что читаю очень много, бумажных бы я не накупилась, а так практически все новинки
Спелый баклажан• 06 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Так, менше, але шрифт ви налаштовуєте собі
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
купуєте чи закачуєте?
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляЗадолбулька
порадьте модель хорошу, будь ласка
Миледи• 06 ноября 2022
Купую і електронні і фізичні.
Доречі, сподобалось електронні книги читати в додатках, накшталт, Bookmate і Librarius. Такі додатки вигідні, якщо хочется прочитати книгу разово (чи прослухати), чи спробувати, так бы мовити. Якщо дуже сподобалось, або кілька разів вже перечитую, то зазвичай, замовляю паперову.
Від піратства відмовилась вже кілька років як.
Дама_из_рекламы• 06 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
а з планшета гірше читати?
Конечно,у електроных книг специальный экран, который не светится и соответственно глаза практически не устают
Мая твая не панимать• 06 ноября 2022
если все купить, в квартире места не хватит, да и денег тоже
Шкура Шуры• 06 ноября 2022
Читаю бумажные. Не покупаю, беру в библиотеке.
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляМиледи
Купую і електронні і фізичні.
ці додатки дуже дорогі?
і Ви прямо в електронній книжці заходите на додаток?
После шести ни-ни• 06 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
а з планшета гірше читати?
Для глаз - да. Другая технология.

Да, по формату электронная книга обычно небольшая. Но настроить шрифт (размер, плотность текста, отступы, контрастность) вы можете под себя.

Ниже пишут, что закачивать надо. У меня киндл - можно закачать через шнурок, можно отправить на специальный адрес почты и придет в книжку, можно из самой книжки, например, зайти на флибусту и скачать. То есть вообще не проблема.
Дама_из_рекламы• 06 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
купуєте чи закачуєте?
И то, и то. Что то покупаю, что то качаю
Дама_из_рекламы• 06 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
порадьте модель хорошу, будь ласка
Киндл, он по моему вне конкуренции
Не гавкаю- но охраняю• 06 ноября 2022
У меня электронная, удобно. Но уже старая, хочу поновее
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
подивилась, вони від 6 тис грн.
трохи багато за раз віддати, і ще й купувати кожну електронну книгу..
автор На_оба_рот • 06 ноября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Киндл, он по моему вне конкуренции
можете модель порадити? є ціни ну кардинально різні