Госпожа_тамагочи• 07 ноября 2022

Дівчатка в кого діти дошкільники зайдіть в тему.

Почалося все 14.09 пішов в садок 1 раз і почали хворіти по 04.11. Діагнози різні були ринофарингіт, гострий ларингіт, гострий бронхіт, трахеобронхіт, це все вилікували. Вчора пішли в дитячу кімнату сьогодні температура 37.4, при тому він був повністю здоровий, мав іти в садочок. Я вагітна, в мене вже істеричний стан, що робити, лікар на початку хотіла антибіотик я відмовилася лікувала інгаляціями бронхіт потім сироп. Підемо стольні до лікаря. Що порадите? Я вже готова до бабки до дєдки йти. Дитині 6р.
Шкура Шуры• 07 ноября 2022
Автор, ребенок , попадая в коллектив,встречается с новыми вирусами и заболевает, это вариант нормы.
А в чем смысл бежать к врачу с температурой 37.4?

автор Госпожа_тамагочи • 07 ноября 2022
І ще подивилася горло, зелений слиз стікає по задній стінці.
Руда ліса• 07 ноября 2022
Загартовуйте дитину
Шкура Шуры• 07 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
И чем вам поможет доктор?
Вы правда не знаете, что кроме обильного питья и поддержания влажности, сейчас вам больше ничего не нужно?
Пустощі-веселощі• 07 ноября 2022
37,4 конец света, надо бежать к доктору. Закаляйте, отдайте на спорт
Купи слона• 07 ноября 2022
Коллектив это частые болезни
Когда пошла дочь в садик, болела очень часто, 3 дня ходим - неделю на больничном и так постоянно было, в итоге ушли из садика
Сил уже не было с этими болячками
Сейчас ей 7, пошла в школу. Слава Богу, пока не болела
автор Госпожа_тамагочи • 07 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Цікаво як на спорт як ми з болячок не виходимо. Він ходить в басейн коли здоровий.
автор Госпожа_тамагочи • 07 ноября 2022
Ответ дляШкура Шуры
И чем вам поможет доктор?
Це обов’язково ) тільки зазвичай як показала практика це не дуже допомагає перші 5 днів потім з’являються інші симптоми.
Шкура Шуры• 07 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
И чем вам поможет доктор сейчас,когда других симптомов нет?

Мира всем• 07 ноября 2022
Ну то зальот) перший раз у садок у 6 років, тепер всіма болячками треба встигнути перехворіти перед школою)
У вас бабусі-дідусі є? Я більше переживаю за вас, що вагітна і не даєте собі спокою. Може, вам той садок і не потрібен вже?
Пустощі-веселощі• 07 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ходит в бассейн, это не спорт. Это просто ходит в бассейн, ни о чем. Я своих нагрузила спортом, так что болеть некогда было. Но об этом раньше надо думать, а не поздней осенью
автор Госпожа_тамагочи • 07 ноября 2022
Ответ дляМира всем
Він з 3 років ходить у садок. І кожен рік бронхіти, соплі тижнями. Аденоіди які видаляти ще не можна. Бабусі живуть своїм життям.
автор Госпожа_тамагочи • 07 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Ви така розумна. Нагрузила вона я також нагрузила. І басейн і гімнастика і карате. Та що з того ? Ваша дитина з температурою чи соплями по коліна ходить на заняття?
Мира всем• 07 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Просто ви такинаписали, ніби вперше. Видаляйте аденоїди тоді. Точно буде краще. Нам лікарі казали «пєрєрастет», поки я не посітила, шо сів слух! Отоді я і перехрестилася з тими хворобами. На оглядах в лорів не дуже було видно, шо в носі. А потім зробили огляд з камерою (запхали в ніс), хірург був у шоці - як віш дихає взагалі. А чому не можна видаляти?
МоДнАя_КоШеЧкА• 07 ноября 2022
У нас таке саме,тiльки 1й клас
автор Госпожа_тамагочи • 07 ноября 2022
Ответ дляМира всем
1-2 стадія . Буди у лора пів року назад маємо іти знову як дасть Бог вилікуємося.
МаксХмара• 07 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Автор, у меня ребенок уже вырос, но было все, что вы описываете.Когда ребенок только попадал в коллектив и привет.
При этом лопала мороженое, купалась в холодной воде, спорт итп.И все отлично.Только садик и сразу 39, за ночь опускалось в легкие и длилось это два года.
Все, кто умничает, они не понимают, что это не их заслуга, а жто такие дети.Так это и не ваша вина.
Просто пережить.
Бабульция• 07 ноября 2022
А до 6 лет не болел что ли? Чего вы в истеричному станi?
МоДнАя_КоШеЧкА• 07 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
1-2 не видаляють,Ви все правильно пишете,це проблему не вирiшить,якщо видалити аденоiди,нагрузка йде на iншi органи.Ми тiльки у вiвторок були у лора,така сама фiгня з 1м класом,поки сказав флiксом побризгати 10 днiв,бо перioдично каже,що не дихае.

Бабульция• 07 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Посмотрите в сторону лазерного лечения. У меня одно время сын регулярно болел, тоже мучались с этим педиатром.... Потом стала сразу к лору ходить. Кукушка, лекарства, лазер - все гораздо быстрее проходило. С каждым годом становилось легче в плане частоты болячек - ну тут как бы у многих так, взрослеют дети и переростают
Ms. Любмая жена• 07 ноября 2022
Нажаль,не має чарівної пигулки, щоб діти раз і не хворіли(
У мене двоє. Старша вже відносно доросла, 13 років. У дитячому садочку хворіла, але зовсім рідко. Тільки перший рік, як пішла, раза 4 майже підряд.
Молодшій 4 роки, але з лютого садочки закриті. Теж хворіли, раза два за пів року.
Антибіотики давала тоді, коли по аналізах і стану дитини вони були потрібні. Бронхіт з антібіотиком був. А інші хвороби - звичайне лікування.
До 12 раз хворіти (без тяжких ускладнень) на рік дитині дошкільного віку - це норма. Так і наш лікар каже, та й інші.
Ms. Любмая жена• 07 ноября 2022
А ще тут дали слушну пораду, зверніться ще й до іншого лікаря. Хай свіженьким поглядом дитину огляне.
Бабульция• 07 ноября 2022
Так же по совету лора мы стали использовать мазь дефлю синус - когда выздоровел, по утрам перед садом/школой мазала в нос - для профилактики, защиты
Лама_мама• 07 ноября 2022
Что показывает анализ крови?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 ноября 2022
У меня ребенок так болел в садике вернее даже не так а заканчивалось пневмониями в больнице . Я забрала из сада отдала в бассеин только не просто плавать а прям тренировки с тренером 3-4 раза в неделю , футбол в остальные дни в любую погоду , море 2 раза в год в этом году только речка в связи с ситуацией ( но не от случая к случаю а ходили вечером после работы плавать на часа 2) , перевивка превенар , очень много делала прям жила чтоб вывести ребенка из постоянных болячек питание, витамины . Сдавала анализы на витамин д . В итоге сейчас 6 в школу отдала такого нет .
Шкура Шуры• 07 ноября 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Сопли бассейну не помеха, на бортике стрит урна и салфетки, высморкался и вперёд.
Барышня кисельная!• 07 ноября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Не помагает ничего. Или не всем помагает. Закаляю, ходит на спорт и уже не маленький, 6 лет. А все равно как только холода начинаются и ходит в садик то сразу болеет.