Вапщета• 08 ноября 2022
Ясновидящие, если можно - подскажите
Если хотите и если можно - подскажите, пожалуйста, он осознает и мы будем вместе или расстались навсегда и у него будет другая?
Пожалуйста 🙏 безумно мне плохо....не могу без него.....
Нетутешня• 08 ноября 2022
Коли Саул перший цар Ізраїля,прийшов до гадалки, запитати про Давида, вона сказала, ’за те, що ти прийшов до мене, Бог покарає тебе і царем стане Давид’. Так і сталось.
Гадалки - великий гріх. Звертатись за допомогою до дьявола. Я раніше не розуміла. Чоловік мене покинув заради іншої, всі гроші на них винесла, але нічим не допомогли. Навпаки ставало гірше на душі. Це моє життя і мої проблеми. Ніхто їх не вирішить, треба пережити, успокоїтись, набратись розуму і самій прийняти рішення у ситуації. Тоді мені боліло от і бігала по всіх, багато мені наговорили, але всі вони шарлатанки, які заробляють легкі гроші, навіть ті що бачать, бо доля людини може мінятись, якщо міняється людина.
От зараз уже б подякувала Богу, що забрав в мене такого ’надійного’ чоловіка і не народила йому дітей.
Вапщета
• 08 ноября 2022
Ответ дляНетутешня
По-перше, дякую Вам щиро, що відписались 🤗
По-друге, дітей дає Бог і, якщо на початках у Вас були почуття й від них народились діти - про це нельзя жалкувати.....взагалі про народження дітей нельзя жалкувати.....
По-третє, я не звертаюсь до гадалок - я звертаюсь до ясновидців - це різні люди, адже людям, які бачать та можуть хоч інколи допомогти людині інформацією або порадою - Бог дає дар, а не диявол, адже такі люди мають дар саме для того, щоб допомагати людям у важких ситуаціях.....
Тому зовсім не згодна і не вважаю, що грішу і що звертаюсь за допомогою до диявола....
Дякую дуже Вам ще раз.....
Нетутешня• 08 ноября 2022
Ответ дляВапщета
Дякую дуже Вам ще раз.....
Це одне й те саме. Ви себе обманюєте. Для людей таке характерно.Знаю, що пишу. Читала і розбиралась в цій ситуації про такі дари. Треба бути мудрим і обережним. Ще вони часто з іконами і в церкву ходять.
Я дійсно рада і це нормально, моє життя було б важчим з дітьми від невідповідального чоловіка і їм було б боляче без батька. Якби вони були від нього, інше питання і ситуація і по іншому б написала..
Грушки-яблочки• 08 ноября 2022
Я не гадалка, но жизненный опыт говорит о том, что у Вас отношения с близким человеком будут болезненные. По причине того, что они слишком много для Вас значат. НаУчитесь любить позитив и хорошее настроение - улучшите ситуацию. Интуиция, правда, подсказывает, чо Вам это дастся непросто... Вы материалистка потому что. Ну что ж, жизнь есть страдание (с)
Страдайте, учитесь, но верьте, что Вы когда-то обязательно придёте к тому, что поймёте, что счастье не в отношениях.
Вапщета
• 08 ноября 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Спасибо
Я понимаю, что счастье не только в отношениях, но и в них в том числе...
Грушки-яблочки• 08 ноября 2022
Ответ дляВапщета
Спасибо
Неразрушаемость счастья обуславливается приоритетами в духовных ценностях. Если для Вас позитив в душе, оптимистичное отношение к жизни важнее остального, то человек будет богатым (то есть здоровым, ресурсным, востребованным), успешным. В этом суть первой заповеди в Библии. Жаль, что в школах нет дисциплины, изучающей духовные законы. Взрослые испытывали бы намного меньше затруднений в жизни.