Ковровые это хуже ракет, да? Для этого самолетами надо на нашу территорию им попасть? Но мы же сбиваем..вроде, и самолетов у них не так много осталось. Почему так пишут?
Ответ дляWorrm

ми називаємо касетні бомбардування, а в англійській Carpet bombing, якщо буквально перекладати - то і є коврові (килимові) бомбардування. Означає що 1 ракета накриває влику площу.
тоді не бомби, а бомбардування. Це коли без переври і без розбору шо-куда летить, все вщент
Николь1986• 08 ноября 2022
Ответ дляЛеска
для іранських балістичних треба ПРО
Которое мы просим вот уже девятый месяц
Inna Medvetska• 08 ноября 2022
Ответ дляMazzaFakka
Не получится, мы их самолеты будем сбивать, это только во времена 2 мировой возможно было
Там порівняння з Сирією іде. Сьогодні теж в ТСН читала. Бо зараз голова зс рф той же чувак, що і при війні в Сирії був, кончений на всю голову
MazzaFakka• 08 ноября 2022
Ответ дляInna Medvetska
Это ничего не значит в апреле был дровников он тоже был палачом сирийских городов
Ответ дляInna Medvetska
У сирійських повстанців не було ППО. Тому росія здійснювала авіанальоти, нічим не ризикуючи. В Україні є ППО і росіяни втратили досить велику кількість літаків. Зараз за лінію фронту вони не залітають.
MazzaFakka• 08 ноября 2022
О каких ковровых бомбардировках может быть речь, если путлер просит гарантии безопасности кораблям в Черном море, вы чего?
Это при том, что у Украины нет флота
Ответ дляenglish book
Росія своїми літаками ,тільки поблизу лінії фронту наважується підлітати.На теріторію контрольовану Україною,вони взагалі не залітають.
Так не залітають,у мене батьки в прикордонній зоні,Сумська область,кажуть підлітають ,випустили ракету і все,на нашу зараз не звлітають
english book• 08 ноября 2022
Ответ дляok1904
Не факт , що проти балістики є про...
Як казав один з військових,найкраще ПРО,це наші танки на аеродромі противника.
ПРО є,але збивається так само не 100 відсотків,і гірше ніж крилаті.Ми навчились більш менш збивати крилаті,отримали сучасні системи,з радарами,які бачать краще ніж наші системи.Фашисти це зрозуміли. Недолік балістичних,це їх дальність.В Іранських 300 і 700.Тобто перші будуть поряд з лінією фронту,другі далі.Але і ті і ті,бажано нищити разом з пусковими установками.Для цього нам потрібні далекобійні ракетні системи,та ДРГ на території ворога,щоб корегувати цілі.
Inna Medvetska• 08 ноября 2022
Ответ дляnata.ant
Ну коврові це трохи не так. Це не ракета.
А бомби з літаків скидають одна за одною як в Маріуполі наприклад. Але для цього літакам треба бути на нашій території. Бомба ж не керована як ракета