Ламзак_сдутый• Изменено 08 ноября 2022
Я ніколи в житті не…
Продовжіть речення із того, що для більшості є загальновживаним, а от ви цього ніколи не робили.
Я от почитала тему про біде, і зрозуміла, що й не знаю як ним користуватись, просто не доводилось бути там, де вони встановлені.
Також я ніколи не робила педикюр у майстра, роблю все життя сама.
Розкажіть про себе)
Разумная Губка• 09 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
А, вспомнила, что ещё я никогда не делала:
Не ходила в церковь на Пасху святить яйца
Не глотала таблетки (у меня фобия)
Не была в аквапарке
Не читала книгу ’Гордость и предубеждение’
Не была в солярии
Не глотала таблетки (у меня фобия)
Не была в аквапарке
Не была в солярии
О, я тоже не была в солярии, и не читала эту книгу ( а что, это нужно было?)
А из медицины: не делала гастроскопию и колоноскопия, МРТ и многое другое,к огромному счастью! Не была у психолога ( надеюсь, что и не буду)
Разумная Губка• 09 ноября 2022
Ответ длядЫнька
Не смотрела Игры престолов и Игру в Кальмара
Тоже ничего этого не смотрела
Разумная Губка• 09 ноября 2022
Ответ дляМастер Пис
Не водила авто.
Не ела устриц.
Не покупала айфон
Не ела устриц.
Не покупала айфон
Не ела устриц тоже
Разумная Губка• 09 ноября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Не Ела кровянку
О, надо приготовить, кровь есть в морощилке
Детектор лжи• 09 ноября 2022
Не була на морі
Не була за кордоном
Не читала ’Гаррі Поттера’
Не дивилась ’Матрицю’, ’Зоряні війни’
Не робила манікюр у професіонала
Не була у косметолога
Не пробувала суші
Не була за кордоном
Не читала ’Гаррі Поттера’
Не дивилась ’Матрицю’, ’Зоряні війни’
Не робила манікюр у професіонала
Не була у косметолога
Не пробувала суші
Ламзак_сдутый
• 09 ноября 2022
Ответ дляЯ не такая
- не брала кредит
- не играла в лотерею
- не прыгала с парашютом
- не изменяла
- не работала на огороде
- не играла в боулинг
- не ходила в поход с палатками
- не завидовала чужим успехам
- не мыла окна
- не играла в лотерею
- не прыгала с парашютом
- не изменяла
- не работала на огороде
- не играла в боулинг
- не ходила в поход с палатками
- не завидовала чужим успехам
- не мыла окна
О, я теж з палаткою не ходила. Чомусь не уявляю навіть як це. Ну і боюсь далеко від цивілізації ))
Ламзак_сдутый
• 09 ноября 2022
Ответ дляВыкупаная
Не отдыхала так как хотела бы
Чому так? Запроси надвеликі чи просто комусь звикли догоджати?
Ламзак_сдутый
• 09 ноября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Не їла ’шубу’
Всьо, ви виграли.
Як то можна не їсти шубу )))
Ну добре - не любити можна, але навіть не скуштувати? )))
Як то можна не їсти шубу )))
Пацака-задирака• 09 ноября 2022
Не изменяла мужу, не встречалась с женатыми, не делала аборт. Блин, свята, як образ)))
Ламзак_сдутый
• 09 ноября 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А помните топики до пупка с его фото?)
У меня был)) и плакат возле кровати
В мене альбом був з вирізками його фоток ))) I топік, і зошити з обкладинками, блокноти, постери... А потім той альбом у мене вкрали в школі
Ламзак_сдутый
• 09 ноября 2022
Ответ дляБарбитта
Я никогда не делала аборт, никогда не била своих детей, никогда не убираю из шкафов зимнее/летнее( знаю многих, кто так делает), никогда не любила своего папу( не знаю почему, не было такого чувства никогда), никогда не целовала свекровь, свёкра, хотя у них это принято и они меня за это не любят, Никогда не называла детей доченька/сыночек,вообще не использую эти слова, а недавно сын 11лет спросил почему я его так не называю, какая то мама друга так называет, я попробовала, но это какое то инопланетное слово для меня, пару раз назвала и забываю:) . Никогда не упрекнула соседей, что они не моют общий коридор, 19 лет мою коридор и зону лифтов раз в месяц, только я! Мне нравится это. Короче, думаю хватит, а то у меня много всего:)
Так а шо з шафами, у вас взимку на поличках ото шорти, майки лежать? Воно ж заважає теплі рейтузи знайти )))) Я, власне, прибираю завжди, бо тоді буде випадати з шафи, якщо і літнє, і зимнє, і міжсезоння.
НашлаПерепискуМужа• 09 ноября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
мне казалось, что это та самая любовь) перед сном мечтала, что мы поженимся и нарожаем деток))
Ламзак_сдутый
• 09 ноября 2022
Ответ дляУгги в горошек
Не крала нічого,та не спала з жонатим
Так хіба ж це загальні речі, які майже всі роблять?
Я от не крала нічого, а на рахунок іншого - так, було пару раз
Ламзак_сдутый
• 09 ноября 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
ой, та я до цих пір з Метью Макконахі одружуюсь щоночі перед сном - потік фантазій ))) нічого не змінилось за ці роки, тільки герої мрій стають старшими
Запыхалась• 09 ноября 2022
Ответ дляДомовенок Зюзя
Я ніколи не спізнююсь,ця пунктуальність проявлялась з дитинства і живу з нею вже майже 40років.
Прямо ни разу в жизни никуда не опаздывали? Иногда же это зависит от внешних причин. Или авы выходите оооочень заранее выходите? :)
Запыхалась• 09 ноября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Не займалась сексом утрьох😳
Попробуйте, жмж, очень неплохо :)
Радость моя• 09 ноября 2022
Я ніколи:
1. не вживала ніяких наркотиків
2. не була на побаченні (з чоловіком як познайомились, то все само собою закрутилось, інших мужиків в житті не було)
3. не була на манікюрі і мені не зрозуміла ця повальна любов до нього
4. не вживала алкоголь, коли присутні чоловіки, тільки в жіночій компанії (із-за безпеки)
5. не мріяла і не мрію про супер фігуру. і якось байдуже на чуже тіло і не розумію, чому люди дискутують на цю тему і чому їм не пофіг
6. не говорила за спиною про людей те, що не змогла би сказати їм особисто (якийсь такий принцип з підліткового віку в мене сформувався)
7. ніколи не кидала гроші в коробки «для дітей/на благодійний фонд» і ніколи не давала грошей на вулиці людям (але купувала їжу, якщо просили)
8. не влаштовувала сканадали в магазинах і різних державних інституціях, хоча б іноді треба було б))
1. не вживала ніяких наркотиків
Запыхалась• 09 ноября 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не была верной ни одному мужчине, даже при наличии любви. Мухи отдельно, котлеты отдельно. Считаю, что секс - это просто секс и он никак не влияет на искренние чувства к кому-то.
Жму руку. Аналогично :)
ИграйМойГормон• 09 ноября 2022
Не робила аборт, не ставила спіраль, не приймала ок. Мені 35, 2 дітей. - чи не в ту стєпь)))
Не обижаюсь• 09 ноября 2022
Ответ дляпьЯНА
Я ніколи не виїжджала за межі України.
И не удивительно. Если жить в центре или ближе к Ха, то пока дочелапаешь на автобусе хотя бы до Польши
а летать я боюсь
Ламзак_сдутый
• 09 ноября 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Я теж всього цього не робила, мені здається це не настільки популярні маніпуляції, що їх прям кожна робить )))
Успокойся_Успокойся• 09 ноября 2022
Не сиділа за кермом мотоцикла та водного мотоцикла, а також літака, катера, яхти. Хотілося б. Але страшно. Не пірнала з аквалангом. Не робила тату. Не курила кальян.
Простоваля• 09 ноября 2022
Не курила
Не была пьяной
не была поймана на вранье
Не водила яхту
не ездила на лошади
не прыгала с парашютом
Не была пьяной
не была поймана на вранье
Не водила яхту
не ездила на лошади
не прыгала с парашютом