Муркамурковна• 09 ноября 2022

Шо спекти на шкільну ярмарку?

От таке питання, без крему і тд, я ніколи не пекла туди, тут сльозно попросили, а я не знаю, шо б таке купували( для ЗСУ)
В кого є гарний досвід, діліться, Дякую)
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Ответ дляСорока белобока
Я вам завидую))) по хорошему завидую, школьный ярморок есть. Мы мечтаем в школу ходить. Дистанционка. Днепр...
Ви шо))) діти вийшли перший тиждень з вересня))))) оце 2 дні))) тьфу тьфу.. В нас мало бути 2 на 2 .. То в школі то дистанційка, але в школу так і не виходили бо в класі ще й корона була)) то діти прям... Щасливі)) стільки емоцій....
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Девочки, от всім всім всім прям дякую, мерсі, сенкью і ваще)
Сорока белобока• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Я рада за вас) честно. И за рецептики девочкам спасибо!
Кофр для ноги• 09 ноября 2022
Якщо лити небагато води в желе, то і без холодильника застигне)
головне яскраві кольори - зелений, фіолетовий, червоний, жовтий))) зі сметаною також буде чудово.
Кофр для ноги• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Я переживаю шо не застине((( з цими відключенями?

Але скажіть які смаки йдуть? Апельсин, вишня? Ківі?

Бо я люблю сметана+ вишня)))))
Ще персик - не такий насичений.
Лимон - яскраво-жовтий.
Чорниця - синій.
Гратись можна весь день))
Комиссия50%• 09 ноября 2022
Есть микроволновка? Тогда попкорн. Его выходит много и все дети его любят. Максиму мороки это в что-то пофасовать.
Железный коготь• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
А якшо заморочусь на мотЮ?)) як думаете? Чи ці.. Як їх 2 приплюснуиі печеньки?))
Неее только не мотя. Это на любителя, далеко не всем зайдет.

А вот макарун норм идея , это многие любят.
Oks_kis• 09 ноября 2022
Имбирные пряники
Tatka Kiev• 09 ноября 2022
Печиво, зверху M&M´S
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 ноября 2022
Только не желе. Каждый второй приносит, а первый кексы)) у нас желе всегда остаётся, не только на ярмарке но и на любом детском празднике. Не советую желе 100 проц
Пицца отличный вариант как по мне. И напитки тоже))
ОдинРазНадетое• 09 ноября 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
За желе всегда была драка)))))
Я тоже за желе! К моему удивлению, желе самый популярный товар на ярмарках всех лет. Что не может не радовать меня как маму. Мороки минимум, а радости максимум и долг исполнен.
ok1904• 09 ноября 2022
Пиріжки смажені з горохом, картоплею. Продаються першими
ok1904• 09 ноября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Згодна, не желе.
ok1904• 09 ноября 2022
Ответ дляTrink
Пирожки
Саме так.
ok1904• 09 ноября 2022
Якщо желе, то робіть з домашнього концентрованого компоту, в мене в мин.році агрусовий дуже добре зайшов на желе
Не гавкаю- но охраняю• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Пішла гуглить шо таке кокосанки)))
Картоха о теж норм)) завернути в окрему бумажку)
Автор,в позаминулому році у нас на шкільній ярмарці найбільшим попитом серед старшокласників користувалися вареники на пару.))
Марина-af26• 12 ноября 2022
шарлотка, пицца