Муркамурковна• 09 ноября 2022

Шо спекти на шкільну ярмарку?

От таке питання, без крему і тд, я ніколи не пекла туди, тут сльозно попросили, а я не знаю, шо б таке купували( для ЗСУ)
В кого є гарний досвід, діліться, Дякую)
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Автор, загуглите яблочные розочки в слоеном тесте. Очень красиво и быстро.
Я таке навіть їла.. Думаєте пайдьоть?)))
Шось стільки ідей)) шо вчителька ах... етахнет
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Можно и соленый пирог.
Сладким редко можно удивить.К тому-же все его приносят.А именно несладкие закуски берут все.
Значіть треба пару варіантів придумати
Ряженка• 09 ноября 2022
Украсить печенье или ломтики шоколадного бисквита шоколадной глазурью и прилепить на нее в виде украшений скитлз или эмэмдэнс. Еще эти ломтики бисквита я делала в виде сердечек, вырезала по бумажному трафарету из целого бисквита. Украшение схватится с глазурью и будет хорошо держаться. Вот что у нас отлично раскупалось.
Также хорошо шли небольшие круассаны с шоколадом и сверху токими линиями шоколадом украшенные.
вАлнуюся сильнА• 09 ноября 2022
Кекси, якщо у вас є силіконова формочка. Можна наливати половину формочки, щоб вийшло багато невеличких кексів. В інеті багато рецептів.
Накладные мюсли• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Вы просили идеи, вот вам и идеи.
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Які ви зірочки) прям ДЯКУЮ... Вже понімаю шо можна всього і по троху, я нк думала, шо можна і не солодке)
Буду шаманіть
Шопингмонстр• 09 ноября 2022
о,знайшла свою минулорічну тему тут, тримайте (соррі,що російською,тоді до мене ще не дійшло як слід)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3044958
п.с. але кейк-попси-то саме топчик, мені самій так смакували, ммм))(по суті аналог солодкої картоплі, але ще глазур і посипка зверху).
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Вы просили идеи, вот вам и идеи.
Та я в шоці
КАПСЛОЧНИЦА• 09 ноября 2022
Кексы
Сверху нутелллй и посыпкой
Я супер-пупер• 09 ноября 2022
Вафельный тортик со сгущёнкой. Легко, просто, вкусно, дёшево и сердито
Девальвация• 09 ноября 2022
Яблоки в платочках
Шаманю второпях• 09 ноября 2022
Испеките пирожных, как раньше были и скажите, куда приходить на ярмарку
Kapitoshka-4fe1• 09 ноября 2022
Шарлотка з яблуками, пудрою присипали і всьо
Нифига_ни_ни• 09 ноября 2022
Делюсь.
На ярмарку все несут сладости.
А улетает на раз как раз несладкая еда.
Сделайте пиццу , бутерброды, пирожки, бургеры.
Быстро все разберут
Ежик Хрюха• 09 ноября 2022
Вафельница есть совдеповская? Трубочки в улёт. Орешки со сгущенкой
Ряженка• 09 ноября 2022
Точно, орешки со сгущенкой тоже идут.
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Ответ дляШопингмонстр
Капец там і арахіс навіть жарений)
Trink• 09 ноября 2022
Пирожки
ГейСюда• 09 ноября 2022
Не робіть кекси, печиво - гарантую, їх буле мільйон! Пісочного печива, потрісканого було завалісь на кожній ярмарці, завжди залишалось, бо багато. Завжди розкупалося желе в одноразових стаканах (але геморно везти, я не робила), напої (лимонади, узвари, соки, компоти і тд), солона випічка, вафельний торт з згущенкою. Я купила слоєне тісто, розкатала, змастила яйцем, посипала сиром і травками, порізала на тонкі смужки, закрутила їх жгутиками, посипала кунжутом і запекла. Вийшли такі довгі хрусткі сирні палички. Я їх розпродала хвилин за 10, а возні ніякої. А деякі пів ночі горішки пекли і начиняли)
Бамбарбия! Кергуду.• 09 ноября 2022
У меня опыт бутербродов с колбасой, идут на ура, разметают быстрее, чем выпечку. На кусок батона намазать кетчуп, сверху нарезанный лук с вареной колбасой и майонезом, специи, по рецепту был черный перец, но я заменила итальянскими травами или другие специи по настроению и по вкусу, сверху сыр и в духовку. Не полезно, но дети разметают, я эти бутеры и на ярмарку, и в лес, и на школьные застолья делала.
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Отвезла за город( не поїду за нею, не встигну
Ряженка• 09 ноября 2022
Ответ дляГейСюда
Лилиана?))
Шопингмонстр• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Капец там і арахіс навіть жарений)
нє,ну все одно треба з розумом підходити))Хоча, впевнена, варіант жарених сємок з кульочком з газєткі виглядав би колоритненько))) ретро, так би мовити
Бамбарбия! Кергуду.• 09 ноября 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Старшеклассники у нас бутеры скупали моментом. Черный хлеб сало перевязано зелёным луком
Да, бутерброды, пиццу всегда разметают сразу.
ГейСюда• 09 ноября 2022
Ответ дляРяженка
Лилиана?))
Ні, Іра))
Кофр для ноги• 09 ноября 2022
Я ще з садочку (син вже в 3му класі) роблю 3хкольорове желе в пластикових стаканчиках. Я вам скажу його купляли кожного року діти ще в класі (розбирали в групі), займали чергу перед першим уроком))))
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Значіть так... Точно роблю частину не солодкого... І трохи треба солодкого.. Накидали ідей.. Супер!!! Буду дивитись як по часу відключень, бо ж духовка на електриці))) ага.. Я ріскова)))
Дякую прям дякую дякую )))
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Ответ дляШопингмонстр
)) ага і прокляття тех персоналу))
Сорока белобока• 09 ноября 2022
Я вам завидую))) по хорошему завидую, школьный ярморок есть. Мы мечтаем в школу ходить. Дистанционка. Днепр...
автор Муркамурковна • 09 ноября 2022
Ответ дляКофр для ноги
Я переживаю шо не застине((( з цими відключенями?

Але скажіть які смаки йдуть? Апельсин, вишня? Ківі?

Бо я люблю сметана+ вишня)))))