От таке питання, без крему і тд, я ніколи не пекла туди, тут сльозно попросили, а я не знаю, шо б таке купували( для ЗСУ)
В кого є гарний досвід, діліться, Дякую)
Ответ дляНакладные мюсли
Автор, загуглите яблочные розочки в слоеном тесте. Очень красиво и быстро.
Я таке навіть їла.. Думаєте пайдьоть?)))
Шось стільки ідей)) шо вчителька ах... етахнет
Ответ дляХдеЯсь?
Можно и соленый пирог.
Сладким редко можно удивить.К тому-же все его приносят.А именно несладкие закуски берут все.
Значіть треба пару варіантів придумати
Ряженка• 09 ноября 2022
Украсить печенье или ломтики шоколадного бисквита шоколадной глазурью и прилепить на нее в виде украшений скитлз или эмэмдэнс. Еще эти ломтики бисквита я делала в виде сердечек, вырезала по бумажному трафарету из целого бисквита. Украшение схватится с глазурью и будет хорошо держаться. Вот что у нас отлично раскупалось.
Также хорошо шли небольшие круассаны с шоколадом и сверху токими линиями шоколадом украшенные.
вАлнуюся сильнА• 09 ноября 2022
Кекси, якщо у вас є силіконова формочка. Можна наливати половину формочки, щоб вийшло багато невеличких кексів. В інеті багато рецептів.
Накладные мюсли• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Вы просили идеи, вот вам и идеи.
Які ви зірочки) прям ДЯКУЮ... Вже понімаю шо можна всього і по троху, я нк думала, шо можна і не солодке)
Буду шаманіть

Шопингмонстр• 09 ноября 2022
о,знайшла свою минулорічну тему тут, тримайте (соррі,що російською,тоді до мене ще не дійшло як слід)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3044958
п.с. але кейк-попси-то саме топчик, мені самій так смакували, ммм))(по суті аналог солодкої картоплі, але ще глазур і посипка зверху).
Ответ дляНакладные мюсли
Вы просили идеи, вот вам и идеи.
Та я в шоці

Я супер-пупер• 09 ноября 2022
Вафельный тортик со сгущёнкой. Легко, просто, вкусно, дёшево и сердито
Шаманю второпях• 09 ноября 2022
Испеките пирожных, как раньше были и скажите, куда приходить на ярмарку
Нифига_ни_ни• 09 ноября 2022
Делюсь.
На ярмарку все несут сладости.
А улетает на раз как раз несладкая еда.
Сделайте пиццу , бутерброды, пирожки, бургеры.
Быстро все разберут
На ярмарку все несут сладости.
А улетает на раз как раз несладкая еда.
Быстро все разберут
Ответ дляШопингмонстр
Капец там і арахіс навіть жарений)
ГейСюда• 09 ноября 2022
Не робіть кекси, печиво - гарантую, їх буле мільйон! Пісочного печива, потрісканого було завалісь на кожній ярмарці, завжди залишалось, бо багато. Завжди розкупалося желе в одноразових стаканах (але геморно везти, я не робила), напої (лимонади, узвари, соки, компоти і тд), солона випічка, вафельний торт з згущенкою. Я купила слоєне тісто, розкатала, змастила яйцем, посипала сиром і травками, порізала на тонкі смужки, закрутила їх жгутиками, посипала кунжутом і запекла. Вийшли такі довгі хрусткі сирні палички. Я їх розпродала хвилин за 10, а возні ніякої. А деякі пів ночі горішки пекли і начиняли)
Бамбарбия! Кергуду.• 09 ноября 2022
У меня опыт бутербродов с колбасой, идут на ура, разметают быстрее, чем выпечку. На кусок батона намазать кетчуп, сверху нарезанный лук с вареной колбасой и майонезом, специи, по рецепту был черный перец, но я заменила итальянскими травами или другие специи по настроению и по вкусу, сверху сыр и в духовку. Не полезно, но дети разметают, я эти бутеры и на ярмарку, и в лес, и на школьные застолья делала.
Ответ дляЕжик Хрюха
Вафельница есть совдеповская? Трубочки в улёт. Орешки со сгущенкой
Отвезла за город( не поїду за нею, не встигну
Ряженка• 09 ноября 2022
Ответ дляГейСюда
Лилиана?))
Шопингмонстр• 09 ноября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Капец там і арахіс навіть жарений)
нє,ну все одно треба з розумом підходити))Хоча, впевнена, варіант жарених сємок з кульочком з газєткі виглядав би колоритненько))) ретро, так би мовити
Бамбарбия! Кергуду.• 09 ноября 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Старшеклассники у нас бутеры скупали моментом. Черный хлеб сало перевязано зелёным луком
Да, бутерброды, пиццу всегда разметают сразу.
Кофр для ноги• 09 ноября 2022
Я ще з садочку (син вже в 3му класі) роблю 3хкольорове желе в пластикових стаканчиках. Я вам скажу його купляли кожного року діти ще в класі (розбирали в групі), займали чергу перед першим уроком))))
Значіть так... Точно роблю частину не солодкого... І трохи треба солодкого.. Накидали ідей.. Супер!!! Буду дивитись як по часу відключень, бо ж духовка на електриці))) ага.. Я ріскова)))
Дякую прям дякую дякую )))

Ответ дляШопингмонстр
)) ага і прокляття тех персоналу))
Сорока белобока• 09 ноября 2022
Я вам завидую))) по хорошему завидую, школьный ярморок есть. Мы мечтаем в школу ходить. Дистанционка. Днепр...
Ответ дляКофр для ноги
Я переживаю шо не застине((( з цими відключенями?
Але скажіть які смаки йдуть? Апельсин, вишня? Ківі?
Бо я люблю сметана+ вишня)))))