Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября 2022
Чоловіки, які хочуть 50-50 і жінки, які проти цього.
Ну, я одна з них. Можете називати мене, як хочете: «Халявщиця», «Нагла», «Тобі ніхто нічого не повинен». Надихнув мене на цю тему коментар хлопця в Інтернеті: «Ми нічого не повинні їм, все повинно бути 50-50, Європейкі всі такі. Одній я подарував букет квітів і вона була шокована і питала то що мій день народження чи що, отака жінка повинна бути, а не лоха шукати собі.» І тут я така подумала: «Зупиніть планету, я вийду.🤣». Розумієте, я не кажу що жінка має повністю бути на утриманні чоловіка, а з іншої сторони, чому б ні? Чому жінка повинна жити і не бути впевненою, що коли вона буде в декреті, він забезпечить її всім, а не буде думати що і як. Я впринципі не можу сприйняти чоловіка за чоловіка, який так думає або що гірше залишає такі коментарі. Які ваші думки щодо цього і про 50-50? Чоловік ж повинен бути чоловіком. Я точно не за равенство. Ми не можемо бути 50-50. Жінка може виносити і народити, він може? Ні. То про які 50-50 може йти мова з самого початку? Я не вірю в ці 50-50. А якщо я роботу втрачу то він не буде утримувати бо ми 50-50?
Ваші думки, шановне панство.
Я такое• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
но зачем этим парням действительно старая женщина, когда вокруг полно молодых или хотя бы среднего возраста? большинству все-таки важно, с кем секситься. геронтофилов не рассмативаем сейчас))
Ну так у молодих і вибір, і вимоги. А тут сильно напружуватися не треба, достатньо просто молодого тіла і хорошої зовнішності.
Ответ дляЛевый Локоть
Я, як мама хлопчиків активно вкладаю їм в голові про 50/50. І розповідаю які хороші дівчатка в Європі не тратять гроші на нохтики, губки й т.д. А ви виховуйте своїх принцесою що мужчина все їм должен - половина з них залишиться без сім´ї.
Как и ваши бусинки ))))
ЯблокоРаздора• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Я про таке не розповідала, Ви мене плутаєте з іншою учасницею.
Я не говорю, что вы это рассказываете, но изначально я отвечала на комментарий, где писали, что мужчины не выдерживали бы и умирали при родах.
Белоснежко• 09 ноября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Выше писали, что любая женщина старше 50 может найти кучу желающих молодых парней для секса, а это не так. Единичный случай не показатель.
Може, але не факт,що іншим це цікаво, люди живутт дуже по різному. Якби не війна, я би теж плила по течії, як більшість: сім´я- робота- сім´я. А тут переосмислення : а я хочу ще, їм можна мати молодих коханок(колись давно...в 32 роки я мала теж стосунки з чоловіком набагато старшим від мене, і було дуже навіть гуд), а чому мені не взяти від життя це, як самоствердження, перемога над собою. Не всім це треба поосто.
Ответ дляБоевая
Это верно если партнеры зарабатывают примерно одинакова. Мой муж зарабатывает раз в 20 больше чем я. И в этом случае моя зарплата меня вот никак не выручит. Уровень жизни понизится катастрофически.
При цьому, як ви працюєте, він має стомлену дружину і майже нічого вона при цьому не заробляє. Але захоче і їсти, і чистоти, і дитину охайну, і за це все доведеться платити.
Чи є сенс?
Я теж сіла колись, порахувала. Я не так погано заробляла, коли народила дитину, вже тринадцять років тому. Близько півтора тисяч. Але того б як раз вистачило на няню і кухарку - ну й прибиральницю деколи. Але тоді б мою дитину виховувала чужа жінка. І дитина була б інша. От нашо воно мені?
Чи є сенс?
Белоснежко• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Ну якщо справді так, як Ви написали, без купюр з Вашого боку, то це ще більш менш виходить 50%/50%. У багатьох жінок, скоріш за все у більшості, в найкращому варіанті 70% побуту на жінці, десь 30% на чоловікові.
Я скинула все, що змогла, вірніше дозволила йому робити все те, що він вміє, , ще буває дорікаю, що от полю в клумбі(це моє хоббі, я не залучаю чоловіка , він не розуміється коло землі ходити, квартірний, ще щось пошкодить), а він мені чаю чи іншого напою не запропонує, міг би додуматись. Оце ліниться мені взуття кремити лстаннім часом, коли своє кремить. Його одяг я теж не прасую (бо ще не так випрасую, та і часу немаю ), сину в коледж форму чоловік прасував залюбки, акуратно складав у валізу, таке враження, що він навчається там.
, я теж тупала ніжкою: не балуй дитину.
Да, я блондинка!• 09 ноября 2022
50:50 пропонують скупі ,жадні чоловіки.
Візьмемо сніданок,мені вистачає амерекано молоком,чоловікові омлет ,+хліб з маслом,млинці з сиром,і кава..
А скільки віскаря чоловік може випити з гостями,проти моїх 100грам у коктелі...
У нього просто стрижка,а у мене і айр-тач,і косметика,і догляд за волоссям.
Або до прикладу у чоловіка плавки,а у мене не тільки плавки,а критичні дні,ці також витрати рахувати 50:50.
Шліть лісом чоловіків,які кажуть 50:50.
Ответ дляРесничный червь
Интересно посмотреть что там за адриана лима, которая строчит ,если мужчина предлагает пополам,я такого сразу отсеиваю и ищу ,чтоб полностью платил ))типа толпа парней ждет))
Ну гаразд, не чекає. То буде одна, буде мати вільні стосунки коли захоче на своїх умовах. Бо ми - жінки і ми вибираємо, коли і з ким буде секс.
Це якщо не про відносини.
А відносини, вибачаюсь, жінкам нашо потрібні, якщо з половини? Що ми отримаємо від цих стосунків? Нічого. Тож стосунків не буде, якщо в жінки хоч трохи клепки є.
Це якщо не про відносини.
Белоснежко• 09 ноября 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
50:50 пропонують скупі ,жадні чоловіки.
Шліть лісом чоловіків,які кажуть 50:50.
Скупі нічого не пропонують, скупі раді аби за них платили.
АлывердЫ• 09 ноября 2022
Ответ дляДоктор Варвар
По своїм критеріям , цінностям і відповідно своїй оцінці. Ви ж розумієте, що є жінки красуні, розумниці, «породистые», як я іноді кажу, вони можуть собі дозволити обирати і перебирати. Більшість дінок під цей критерій не підходять-раз, а по-друге, банально на всіх жінок «добытчиков» не вистачить.
Но надо стремиться к лучшему. Соглашаться на неподходящего мужчину не вижу смысла. Лучше уж над собой поработать, чтобы найти вариант получше.
ТрубоДурочка• 09 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Чи є сенс?
Тобто, Ви поклали свій розвиток та можливі перспективи задля економії сімейного бюджету?
Ответ дляТрубоДурочка
А хто вам сказав, що я не розвиваюсь? Я вже декілька професій змінила за ці роки, просто не прив´язана до офісу і вони не приносять багато грошей, бо я витрачаю на них менше часу.
Ответ дляЛевый Локоть
Ну приблизно так, хай більше не за собою ухажують, а хай будуть господарками. Щоб від природи гарні,бо такі дівчата переважно вірні дружини та домовиті. А ті штучні губаті цицькаті щей блядують зазвичай.
Так господарками чи 50/50? Чи щоб вона пахала на роботі, а тоді ще дома? Прям цікаво, чи знайдуть таких дуреп...
Да, я блондинка!• 09 ноября 2022
Це ж треба жити ,як сусіди,і без дітей,щоб порахувати усе порівно.Полички у холодильнику окремі,усе окремо,навіть що туалетний папір..Для чого таке проживання,щоб ходити і рахувати,чужі гроші.
Ширли-Мырли• 09 ноября 2022
Ответ дляМалинка
А він шо сліпий? Яка подобається таку вибрав
Да ладно.
Нам ли не знать, как женщины умеют в объемах увеличиваться.
Особенно после замужества
ТрубоДурочка• 09 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Гаразд, але в той момент, судячи з Вашого опису, це було про економію. Я за те, щоб жінка мала вибір: працювати або ні, але тільки виходячи з її бажання, а не тому, що так «вигідніше» для сім‘ї чи щось в цьому плані. Бо виходить так, що у більшості випадків, нажаль, жінка вкладає у дитину не тільки частину свого здоров‘я та часу, а ще і втрати у власній кар‘єрі. А потім ми говоримо «звідки нерівність?»
Для драки• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Настолько не влияют что целая Европа и Штаты (ну страны где женщины сразу после родов почти идут на работу) имеют критический низкий уровень рождаемости, что неудивительно. Там женщины НЕ ХОТЯТ рожать от пополамщиков и это естественно. Неприродно когда женщина рожает и сразу идет на работу.
Вы очень поверхностно мыслите. Не рожают, потому что есть другие интересы в жизни. Сейчас женщинам уже не интересно нарожать десяток детей и в 30 выглядеть на 50.
Почитайте что-то про социально- экономическое положение страны и уровень рождаемости
Ответ дляТрубоДурочка
Воно не вигідніше, воно так само. Але я хотіла в дитину вкласти частинку себе, ось і вклала. Вибір маю, як і пасивний дохід - хіба що маленький.
Але нерівність буде доти, доки народжують тільки жінки. З цим нічого не зробиш.
ТрубоДурочка• 09 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Ми часто не розділяємо народження і виношування та декрет. Лікарняний з вагітності та пологів не такий вже довгий, це не критична перерва. А от декрет- це вже інша справа, яку можна розподіляти. Сподіваюся, в якийсь момент ми дійдемо до того, що тато в декреті перестане сприйматися як єдинорог з веселкою під хвостом.
Ответ дляТрубоДурочка
Ну я не знаю в кого як, мені вагітність і пологи дали неприємні наслідки на здоров´я. До вагітності нормально пахала як коняка.
Краще б я робила, а хтось би виношував, народжував та годував. ))))))
Я загалом не проти 50/50. Просто за таких умов мені шлюб навряд чи був би потрібен. Жінка одна менше витрачає, менше їсть, менше псує і бруднить. )))
Чижик Пижик• 09 ноября 2022
Я б погодилась, якби чоловік мені дуже подобався але ні народжувати ні обслуговувати у побуті не збираюсь;) Чисто секс і гарно проведений час
P.S Але мені 30+ і маю досвід заміжжя, де чоловік повністю тебе забезпечує
ТрубоДурочка• 09 ноября 2022
Ответ дляlith_oops
Просто 50/50 для мене це скоріше про рівномірний розподіл обов‘язків загалом, а не про «рахувати хто скільки яєць з холодильника з‘їв»
Коробка с карандашандрами• 09 ноября 2022
Я зараз утримую чоловіка. У декреті він мене. Такі обставини. Він з дітьми, я на роботі. То що тепер, шановне панство?
Вареный лук• 09 ноября 2022
Ну если вот прям так жестко…
Мужчины тоже могут выставить требования.
На завтрак, обед и ужин - три блюда. Каждое утро блины, ребенок должен быть талантливый сходу без репетиторов, голубоглазый блондин, в доме стерильная чистота, ты - модель.
И тогда да, тогда все за его счет.
А нет- начинаем вычитать.
В среднем выходит 50 на 50.
Обед из мультиварки, ребенок не гений, она не модель. Он старший помощник младшего менеджера))
И тогда да, тогда все за его счет.
А нет- начинаем вычитать.
В среднем выходит 50 на 50.
Доктор Варвар• 09 ноября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Життєва ситуація, як на мене.
Новопоштинская• 09 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
Ще є понти. Краще вже 50/50 але щиро, ніж заплатити і гризтися, для чого я це зробив. Серед моїх колег є холостяки, я з ними роблю близтко 10 років в одному кабінеті: їм аби використати жінку, щедрості нуль. А от одружені чоловіки-колеги в колективі набагато щиріші і щедріші і цукерками пригостять, на воду скинуться, що не треба ті кошти витягувати кліщами, бо: у меня все рассчитано, сторйка века.
Ну от тому вони і одружені, бо нормальні були від початку).
А жлоби ніщеброди так і вештаються і про жінок кажуть ’годная - непригодная’.
Рюмка ДЗЫНЬ• 09 ноября 2022
Я сьогодні спостерігала таку картину в Примарку в Німеччині. Переді мною сім‘я: мама, тато і син, спілкуються, сміються. Коли вони підійшли до кас, то чоловік пішов до однієї каси оплачувати свої речі, жінка- до іншої, оплатила за себе.