Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября 2022

Чоловіки, які хочуть 50-50 і жінки, які проти цього.

Ну, я одна з них. Можете називати мене, як хочете: «Халявщиця», «Нагла», «Тобі ніхто нічого не повинен». Надихнув мене на цю тему коментар хлопця в Інтернеті: «Ми нічого не повинні їм, все повинно бути 50-50, Європейкі всі такі. Одній я подарував букет квітів і вона була шокована і питала то що мій день народження чи що, отака жінка повинна бути, а не лоха шукати собі.» І тут я така подумала: «Зупиніть планету, я вийду.🤣». Розумієте, я не кажу що жінка має повністю бути на утриманні чоловіка, а з іншої сторони, чому б ні? Чому жінка повинна жити і не бути впевненою, що коли вона буде в декреті, він забезпечить її всім, а не буде думати що і як. Я впринципі не можу сприйняти чоловіка за чоловіка, який так думає або що гірше залишає такі коментарі. Які ваші думки щодо цього і про 50-50? Чоловік ж повинен бути чоловіком. Я точно не за равенство. Ми не можемо бути 50-50. Жінка може виносити і народити, він може? Ні. То про які 50-50 може йти мова з самого початку? Я не вірю в ці 50-50. А якщо я роботу втрачу то він не буде утримувати бо ми 50-50?
Ваші думки, шановне панство.
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
Я так живу десятиліттями, до війни не знала навіть вартість хліба, бо чоловік робив закупи продуктів сам, вінице дуже любить. Вам тяжко зрозуміти, Ви так не живете. Я теж довго звикала, але в його рожині такі правила були, він так вихований. Чоловіки сильніші і мудріші.
Ви так і не відповіли на мої запитання з приводу приготування їжі по будням і уборок. Закупки і сніданки по вихідним це ще зовсім не 50/50 в побуті.
Я такое• 09 ноября 2022
Ответ дляЛеді_в_пледі
Чоловік/партнер сьогодні є у твоєму житті, а завтра може так статися шо не буде. Знаходитись у постійному пошуку хто ж тебе нещасну буде годувати? Серйозно?
Я за те, щоб жінка могла функціонувати самостійно, мала освіту і професію, яка її буде годувати. І за те, щоб у парі був сімбіоз, де обидва заробляють і обидва готують(умовно).
В такій парі частіше всього все спільне і про розподіл витрат на комуналку мова не йде.
18 мнеУЖЕ• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Возможно потому, что на самом деле среди женщин намного больше тех, кому секс еще\вообще или уже не нужен. В отличие от мужчин. Очень многим женщинам секс не нужен или нужен редко или только по большой любви или в период овуляции. Потому на оставшихся женщин спрос огромній, особенно если она хочет секс и часто (я не о себе, если что)
До речі в мене були пропозиції від 2 чоловіків на серйозні відносини, з якими секс ну просто ніякий - напівімпотенти. І якщо з першим я витримала пів року і пішла, то з другим після першого сексу втікла я. Хоча як люди і потенційні чоловіки ок. Але я як молода жінка хочу проводити час повноцінно зі своїм чоловіком, а не серіальчики дивитись на дивані
Я такое• 09 ноября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
И те же родственники имеют право голоса, при решении судьбы женщины и ее детей. Например, они могут неодобрить выбор женщины, если она снова решит выйти замуж. Или выбор обучения ее детей. В общем, женщина переходит из-под власти мужа под власть других родственников
Так якщо жінка повністю залежна від чоловіка і в нашій культурі все те ж саме. Інакше б не було всякого про ’жіночу мудрість’.
Елена-ленуся• 09 ноября 2022
А есть красиво ухаживают , все делают , а потом темы продвигают про партнёрство на равных
Я такое• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
ребенка рожать это выбор женщины, можно и не рожать и тогда все равны будут. воспитать ребенка, повторюсь, может кто угодно, это не обязана быть мать.
Жінки????? Тобто чоловік непритомний був???? Чи як ви це уявляєте? Капець. Вибір жінки - чоловік, від якого народжувати. Для того, щоб зробити дитину, треба двоє. Вибір жінки це еко від донора. Якщо дорослий чоловік при повній свідомості зробив дитину - велкам і приймати обов´язки на себе.
Я такая - жду трамвая• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
А хіба домашня робота це лише сніданки по вихідним? 😄 А обіди, вечері куди поділися? А інша домашня робота, уборка, наприклад? Що він ще робить? Тільки чесно кажіть, не треба брехати на форумі і... самій собі також. А чому сніданок тоді так пізно, якщо такий хороший господар? В 11.00 чи пізніше це вже майже обід! Ось бачите, навіть сніданок він затримує і робить зі скрипом, скоріш за все сподіваючись на те, що Вам надоїсть і Ви сама будете його готувати.
, вы обиженная точно
муж делает абсолютно все процессы что и я,
и 11 часов завтрак на выходные это прекрасно
Белоснежко• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
В будні вечеря за ним, бо я пізно з роботи вертаюсь, і більше несвечеряю, сина годувати треба ж, а обіди, в нас в кожного на роьоті, що він бере з собою з дому я не знаю, але бере домашнє. Ви не зрозуміли трошки, сніданки як приклад.
Я такое• 09 ноября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Я, як мама хлопчиків активно вкладаю їм в голові про 50/50. І розповідаю які хороші дівчатка в Європі не тратять гроші на нохтики, губки й т.д. А ви виховуйте своїх принцесою що мужчина все їм должен - половина з них залишиться без сім´ї.
Не переживайте. У мого сина буде кращий вибір. Я виховую інакше.
Малинка• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
А в чому лоховство, запитується? Якщо чоловік працює і забезпечує родину, то і жінка зазвичай вдома не сидить склавши руки і також працює на свою сім´ю поваром, домробітницею, нянею. Народжує дітей врешті-решт, а це також робота і нагрузка на здоров´я жінки виносити і народити. Чому жіночий вклад завжди так несправедливо обезцінюють? Пошукайте в інтернеті і подивіться, скількі коштують послуги повара, домробітниці, няні? Ви будете дуже здивовані. Так що по більшому рахунку, якщо вирахувати по грошам працю ’не працюючої’ жінки, то чоловік їй ще винен буде.
💯
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
, вы обиженная точно
Значить особисто Вам повезло, муж попався чесний і не хитрує з 50% своїх битових обов´язків. А інші жінки з часом перетворюються на бабо-коня, добре якщо хоча б 30% тягне чоловік. А свої домисли про мене залиште при собі будь ласка.
Я такая - жду трамвая• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
так это его дом, его дети ..что тут хитрить?
он же понимает мои возможнсти и тайминг , также как и выгоды.
вы написали про жесть жестяковую
особенно про завтрак в 11 в выходные
Новопоштинская• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
можно выносить, родить и сразу пойти работать, а ребенка оставить на няню/мужа/маму.
Вот и идите сразу, мужчина
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
вы написали про жесть жестяковую
особенно про завтрак в 11 в выходные
Я не про себе написала, це була відповідь іншій учасниці форуму.
Белоснежко• 09 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
, вы обиженная точно
Людина не вірить, що таке можливо. Моя мама теж довго звикала, що я з пультом від телевізору на дивані, бо шукаю фільм на вечір для спільного перегляду, а він підлоги на кухні домиває, буває читаю йому книжку в голос, поки він займається своїм хоббі (стендове моделювання). Все мама боялася що ... вижене, а я їй кажу: чому? Фільм на вечір вибрати важче, ніж помити підлоги.
Ось зараз однодумець по хоббі просить викупити в Польщі замовлення, чоловік в мене перепитує беремо/ не беремо (в нас 8 % знижка, а однодумця влаштовує навіть ціна сайту+доставка), кажу звичайно, якраз маржа 12-15 євро буде тобі на пару баночок фарби для нової моделі, що ти почав робити (під замовлення) кидай все в кошик, я дооформлю замовлення. От командна робота 50/50.
Новопоштинская• 09 ноября 2022
У людей, которые не считают каждую копейку, не возникает зацикленности - кто платит. Мужчина в состоянии оплатить, ему приятно поухаживать за девушкой, а ей приятно получить заботу, хоть она и в состоянии сама.
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
Виходить Ви дома по будням не снідаєте, не обідаєте, і не вечеряєте? А уборки хто у вас робить?
Я такое• 09 ноября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Ой ну це ви такі казки пишете про свиснула і купа з ресторанами набігла. Смішно. Якби то так було, то і сайти знайомств і весільні агенції вимерли б.
Так то для серйозних відносин проблема. А для кількох зустрічей якраз ні.
Белоснежко• 09 ноября 2022
Ответ дляНовопоштинская
Ще є понти. Краще вже 50/50 але щиро, ніж заплатити і гризтися, для чого я це зробив. Серед моїх колег є холостяки, я з ними роблю близтко 10 років в одному кабінеті: їм аби використати жінку, щедрості нуль. А от одружені чоловіки-колеги в колективі набагато щиріші і щедріші і цукерками пригостять, на воду скинуться, що не треба ті кошти витягувати кліщами, бо: у меня все рассчитано, сторйка века.
Я такая - жду трамвая• 09 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
)) у нас тоже. Я приболела-второй день недвижимая, участвую в жизни семи голосом и ворчанием.
И муж ходит со мной к врачу , это вмонтировано.
семье хорошо-ему хорошо
с моей стороны тоже
Белоснежко• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Коли працюю не їм в дома, снідаю на роботі в 8-15-8-30, вечеряю до 18-0., а це два через два, а коли вихідна то не готую сніданки, бо ще сплю і можу заважати чоловікові, а готую вечерю в другій половині дня.
Прибирання? Генеральні чоловік, я, син, проміжкові поли помити - син-підліток, зараз дистанційка в коледжі, то ми кайфуємо, коли син вчився і жив в гуртожитку, то я і чоловік мили підлоги. Ванна кімната на мені і синові, наш тато не любить її мити, тут він пас, йому достатньо кімнат.
Доктор Варвар• 09 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А яка його місія в житті жінки тоді?
А жінка народжує для чоловіка? Коли це таке було? В першу чергу для себе. Якщо для чоловіка, тоді відразу з контрактом і даруванням квартир/ машин за це.
Белоснежко• 09 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
семье хорошо-ему хорошо
с моей стороны тоже
Коли добре мамі, добре всій родині.
Доктор Варвар• 09 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну. Жінка може запропонувати свою молодість, красу, класну попу )) класну їжу, класний секс, класну підтримку . А це багато.
А типу в чоловіка нема молодості і краси і мужності і класного сексу і підтримки
ЯблокоРаздора• 09 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
І не треба, щоб це будо массово, але , впевнена цього більше, ніж видно. В один момент я зрозуміла, що від життя треба брати те, що воно дає.
Выше писали, что любая женщина старше 50 может найти кучу желающих молодых парней для секса, а это не так. Единичный случай не показатель.
Доктор Варвар• 09 ноября 2022
Ответ дляАлывердЫ
Мне пофиг на пополамщиков. Когда такие попадались, просто сразу попадали в игнор. Муж добытчик и обеспечивает меня и семью. Другой вариант мужчин меня не интересует. И без ухаживаний, романтики, подарков мужчина может быть для меня просто знакомым и всё. Но я спокойно отношусь к тем, кто считает по - другому. Каждый выбирает пару по себе и своим критериям.
По своїм критеріям , цінностям і відповідно своїй оцінці. Ви ж розумієте, що є жінки красуні, розумниці, «породистые», як я іноді кажу, вони можуть собі дозволити обирати і перебирати. Більшість дінок під цей критерій не підходять-раз, а по-друге, банально на всіх жінок «добытчиков» не вистачить.
ЯблокоРаздора• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
Війна це завжди тимчасове явище. Так, звісно це справжні мужні чоловіки, ніхто не обезцінює і не зменшує їх подвиг.
А жінки народжують постійно і в муках, і також навіть у сучасні часи буває помирають при родах. А кесарево? Хіба це легко для жінки, коли розрізають живіт? А скільки на збереженні лежить? А про токсикоз чому забуваєте, котрий буває у більшості жінок? Так, виносити і народити дитину це все-таки не легко і це також жертовність.
Так не жертвуйте, кто заставляет. Никто не говорит, что роды легко, они разные бывают, но и не надо рассказывать, что мужчины массово умирали бы от боли при родах, особенно если это обычные роды без патологий.
Трактор Вика• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
+100!
И пусть они кормят грудью!
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
Ну якщо справді так, як Ви написали, без купюр з Вашого боку, то це ще більш менш виходить 50%/50%. У багатьох жінок, скоріш за все у більшості, в найкращому варіанті 70% побуту на жінці, десь 30% на чоловікові.
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Я про таке не розповідала, Ви мене плутаєте з іншою учасницею.