Ацетилсалициловая кислота• 09 ноября 2022

Чоловіки, які хочуть 50-50 і жінки, які проти цього.

Ну, я одна з них. Можете називати мене, як хочете: «Халявщиця», «Нагла», «Тобі ніхто нічого не повинен». Надихнув мене на цю тему коментар хлопця в Інтернеті: «Ми нічого не повинні їм, все повинно бути 50-50, Європейкі всі такі. Одній я подарував букет квітів і вона була шокована і питала то що мій день народження чи що, отака жінка повинна бути, а не лоха шукати собі.» І тут я така подумала: «Зупиніть планету, я вийду.🤣». Розумієте, я не кажу що жінка має повністю бути на утриманні чоловіка, а з іншої сторони, чому б ні? Чому жінка повинна жити і не бути впевненою, що коли вона буде в декреті, він забезпечить її всім, а не буде думати що і як. Я впринципі не можу сприйняти чоловіка за чоловіка, який так думає або що гірше залишає такі коментарі. Які ваші думки щодо цього і про 50-50? Чоловік ж повинен бути чоловіком. Я точно не за равенство. Ми не можемо бути 50-50. Жінка може виносити і народити, він може? Ні. То про які 50-50 може йти мова з самого початку? Я не вірю в ці 50-50. А якщо я роботу втрачу то він не буде утримувати бо ми 50-50?
Ваші думки, шановне панство.
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляПопипиповна
Він і купити це все може, як і коли захоче
Ви йому нащо?
Так нехай купляє. В чому проблема? Незрозуміло. Якщо чоловіку потрібна саме конкретна жінка, то він приймає її з її уявленнями про стосунки
автор Ацетилсалициловая кислота • 09 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
А если эта попа с целлюлитом и в лосинах? А в сексе даже в рот не берет?
Щодо лосин нічого поганого не бачу. Целюліт є і в худих
А в рот, ну чекайте) я думаю маючи такі очікування від чоловіка все вона бере 😂
Ленне-Рейма• 09 ноября 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Женщину содержат другие родственники мужа, иэто все смиренно принимают, с пониманием;
я то работаю онлайн, потому что мы живём не в Казахстане)) обевропейнилась конкретно))
И те же родственники имеют право голоса, при решении судьбы женщины и ее детей. Например, они могут неодобрить выбор женщины, если она снова решит выйти замуж. Или выбор обучения ее детей. В общем, женщина переходит из-под власти мужа под власть других родственников
Ширли-Мырли• 09 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ні я просто цікавлюсь, може то вже так світ змінюється чи що? Судячи з таких коментарів від молодих хлопців років 30…
Умнеют мужики
Кітті_• 09 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Мужло, которые пишет про 50/50 часто имеет ввиду только выгоду в свою сторону. Почему то как только дело идёт к совместному проживанию и быту, они резко вспоминают про патриархальные установки и пытаются запрячь женщину в ярмо бытовухи с готовками, уборками, глажками и пр.
++++
По факту тоді жінка на самозабезпеченні, але паше в дві зміни на роботі і дома. Бабо-кінь іго-го, а не жінка називається. Для нього зручна безплатна битова обслуга, народжує і виховує дітей, а мужло просто живе лише для свого задоволення, ще й гроші собі в кубишку окремо складає. І такого мужла зараз більшість, майже кожний мріє про бабо-коня, щоб працювала і на работі, і вдома пахала.
Nebahat Gunay• 09 ноября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Могут, да, но здесь уже ’либо ехать,либо шашечки’
Ответ дляШирли-Мырли
Умнеют мужики
Як сказати))) багато хто одинокі і відверто дивуються чого то я сам мамина радість))))) ахаха
ЗаведУющая• 09 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Комментарий топ !!
Конечно им выгодно в начале отношений пополам все
А потом готовка,уборка разве будет пополам, как у европейцев ? - хервам Как уборщицу , так милая давай сама, что там помыть полы/унитаз, и про 50 / 50 как-то забылось
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Умнеют мужики
И женщины тоже. Сейчас все больше женщин не хотят замуж или не хотят детей или не хотят жить вместе. Максимум встречи, и то....
Капитанша• 09 ноября 2022
Ответ дляКітті_
++++
Да, и это называется незамутненно ’50/50’.
Ленне-Рейма• 09 ноября 2022
Ответ дляБоевая
Это верно если партнеры зарабатывают примерно одинакова. Мой муж зарабатывает раз в 20 больше чем я. И в этом случае моя зарплата меня вот никак не выручит. Уровень жизни понизится катастрофически.
Поэтому у вас есть стимул развиваться, для того чтобы сохранять независимость и достойный уровень жизни для себя и ваших детей, даже если вы останетесь без поддержки мужа
КтоЕслиНеЯ• 09 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Умнеют мужики
Ті, хто так думає замолоду, років в 40 одружуються на жінці з двома дітьми і то їм за щастя. Бо рідко хто досягає якихось висот в кар`єрі чи заробляє мільйони, а домашнього затишку хочеться всім, чим далі, тим більше.
Дюагональ• 09 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну. Жінка може запропонувати свою молодість, красу, класну попу )) класну їжу, класний секс, класну підтримку . А це багато.
Кхм, а якщо не може, молодость вообще вещь быстрорроходящяя, попа красная далеко не у всех и секс вау тоже опция не обязательная. Готовка тоже на любителя))
Это филосовская тема, жить одному в бытовом плане легче, и мужику в том числе, особенно когда ты содержишь, а кто то попу качает и делит быт пополам))
Кружите меня,кружите• 09 ноября 2022
Ответ дляJungleYankee
Мабуть так, цього не те що мало, а нецікаво від чоловіка. Мені наприклад чоловіча молодість та краса взагалі непотрібні (мені навіть подобаються зовсім не красунчики зовні), класна їжа? я сама добре готую і так, як я люблю. Ну і так далі
но ведь Вам никто не мешает подбирать мужчин, которые соответствуют Вашим критериям) пока что такие мужчины еще существуют))
Попипиповна• 09 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну якщо йому не треба жінка то нехай не пишуть не дзвонять до них) в чому проблема? По вашій логіці ніхто нікому не треба тоді
За моєю логікою, якби я була чоловіком, то жінка повинна вміти заробити, щоб виростити дітей, якщо з чоловіком щось трапиться
А не оце от, що класний секс, їжа і тд, а запобояти вона - нуль
Ленне-Рейма• 09 ноября 2022
Ответ дляNebahat Gunay
Все так же как и в отношениях муж/ жена. Кто зависим, тот и должен терпеть
Ширли-Мырли• 09 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не, некоторые сибя уважааааюююют))
Ананомчикус• 09 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
В обществе, где процветает патриархальный шовинизм, 50/50 не место. А то и рыбку съесть и на дерево залезть. Так не бывает. Вам лайк.
Ширли-Мырли• 09 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А много кто и удачно устроился
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Погоджусь. Чула від одного ну треба одружитись бо все таки дві зарплати вдома легше ніж одна . При цьому всі його блокували як він казав жінки з якими спілкувався а він відверто не розумів чому 😅
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Да я вообще не парюсь по жизни в этом плане, трошки ленивая)
Находится такой, что подходит, хорошо. Нет, нет. Я для себя представляю ценность сама по себе, вне привязки к наличию\отсутствию мужчины, за них не цепляюсь
Дюагональ• 09 ноября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Отак я погоджусь з вами. Але коли від самого початку він пише що все 50-50. Мене аж верне від таких
У нас у всех есть выбор, никто не обязан соответствотать чьим-то стандартам, вас воротит от таких, кого-то воротит от вас, жизнь она такая, мы разные все.
Губы рыбы• 09 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Умнеют мужики
Все умнеют и женщины и мужчины. Теперь брак и семья уже не нужны для выживания, а значит и нет смысла с кем-то сходиться и жить вместе если и одному\одной хорошо. Но это работает в обе стороны и ждать что за мужиком будут женщины бегать только потому что он мужик - наивно. Женщины точно также будут скептически смотреть и подсчитывать все плюсы и минусы с этим ОМП.
JungleYankee• 09 ноября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Это стереотипы. На деле, все больше зависит от установок, уверенности и так далее. Ну не будет терпеть человек, если он себя любит, даже если второй его кружит
Ананомчикус• 09 ноября 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Что бы кто-то со сковородками бегал вокруг престарелого пятидесятника.
Марфушечка душечка• 09 ноября 2022
Ответ дляНа привозе
Вы так пишете ’чоловік повинен бути чоловіком’, как будто содержание женщины - это какая-то физиологическая особенность, присущая мужскому полу.
Это гендерная особенность, присущая мужскому полу
БлинчикБезСметанки• 09 ноября 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
то же самое может предложить и мужчина. полностью то же самое. этого мало?)))
И родит пусть тоже))) Ну а что? Роды - это достаточно нелегкий процесс для женщины, последующее воспитание тоже 90% на женщине...А мужчина должен быть красивым?))) И сперму разбрасывать?
Ресничный червь• 09 ноября 2022
Интересно посмотреть что там за адриана лима, которая строчит ,если мужчина предлагает пополам,я такого сразу отсеиваю и ищу ,чтоб полностью платил ))типа толпа парней ждет))
БлинчикБезСметанки• 09 ноября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
А можна і не народжувати, не всім жінкам це треба.
Але тоді прикриватися нічим, щоб не працювати
А Ви народили, не прикриваєтеся?))) Пройшли і пологи, а потім - дорослішання малого? І як воно? Чи так просто, попизд..ти?
Ответ дляРесничный червь
Ні, я абсолютно звичайна жінка без божественної краси і так далі

Неважливо. Чекає чи ні але свої установки я маю право мати незалежно від зовнішності, хіба не так?) чи якщо жінка некрасива всп закрий рота і терпи будь що?) цікава логіка ) аби штани були вдома, нє?))