месяцкие• 09 ноября 2022
Кардиган, з чим носити
І взагалі, є сенс його купувати? Ціна приваблює. Він довгий, на фото не видно.
месяцкие
• 09 ноября 2022
Ответ дляСемена рукколы
Тонюсінький трикотаж, ще й довгий. Ні, однозначно
Саме через тонкий і сумніваюся. Але, колір під джинси блакитні весною наче нічого так
Семена рукколы• 09 ноября 2022
Ответ длямесяцкие
Він зараз попливе при першому прані. Не знаю яка якість, але, як правило це ще й купа катишок і прасувати ще та морока. Подивіться жакет якийсь, джинсову чи іншу легку куртку. Колір на любителя, я в такому відтінку хворобливо зелена.
Вкаблучках• 10 ноября 2022
Ответ длямесяцкие
Так
Осенью три раза и весной раз 5 одевала, дочка купила года три назад
месяцкие
• 10 ноября 2022
Ответ дляВкаблучках
І як вам за якістю та взагалі? Тряпкою не став після прання? Він зараз дуже дешевий, тому звернула увагу на нього
Вкаблучках• 10 ноября 2022
Ответ длямесяцкие
Нет, такой же
месяцкие
• 10 ноября 2022
Ответ дляВкаблучках
Нет, такой же
Дякую. Сьогодні приміряла, він і не такий тонкий