***ть. Все, що я можу сказати. Це міжнародний скандал.
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляНарисовалось
Вы знаете, стыдно читать такие темы. Да, я понимаю, что бежали не от бедности и т.д.
Но блин, изначально помогают людям, которые остались без ничего. Это должен быть какой-то универсальный пакет необходимых вещей в которых можно перезимовать и не умереть от холода.
Раз это международная организация, вы ожидали брендов?
Это помощь людям, у которых ничего нет. Если у вас есть лучше, отдайте это тому, кто нуждается.
От щоб ви розуміли. Якщо мояхудесенька донечка ( 25 кг)спортивні штани на 12 років щехоч якось янатягнула як лосини.То натільні штанці навіть на литку не натягнула
Меня много• 14 ноября 2022
Ответ дляНарисовалось
Вы действительно не понимаете, что многие люди ждали этой помощи? Заплатили за квартиру, купили обогреватель на всякий случай, потратили деньги на лечение или какие-то другие нужды, и не рылись в секонде и не бегали по распродажам в попытке одеть детей на зиму? Потому что знали, что авторитетная организация выдаст набор тёплой одежды, и да, брендов никто не ждал, люди просто надеялись получить что-то носибельное. В итоге дети раздеты, помощь как насмешка, а всякие белопальтовые ещё и пристыдят.
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляНарисовалось
Ну, если размеры совсем не подходят, согласна, это глупо, раздавать такую помощь. А по поводу качества, то естественно, ожидать супер вещей не стоило. Только чтобы грело.
ми з знайомим порівнювали. на бірці стоїть ярличок 12 років. А різниця між штанями 12! см за замірами
karpenko73• 14 ноября 2022
Ответ длялюбименькая
дареному коню...
а то многим и пособие не нравится, то мало, то еще хотят
вам дали бесплатно так радуйтесь тому что дали
а вы сильно радуетесь, когда вам гавно впаривают?
на это деньги потрачены, почему нельзя нормально сделать?
Ответ дляНарисовалось
Стыдно смотреть,как международные организации дают реальные деньги,а они оседают в неизвестно чьих карманах, власти,депутатов и т.д.
А людям кинули,как кость-нате,жрите... Почему не дать ваучер на определённую сумму в магазин одежды, и мама сама подберет, какого размера ей купить одежду,обувь? Да сейчас... как у нас обычно делается-выделили миллион,900 тыс. Украли,на 90 тыс. Купили ткани и 10 тыс. Заплатили цеху за пошив...
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Удалено администрацией...
Ще раз. Міжнародна організація виділила кошти.
А наші підприємці розпилили бабло - і на залишок з відходів відшили ось це.
ви не бачите проблеми?
Простецкая• 14 ноября 2022
Ответ длялюбименькая
дареному коню...
Суть в тому, що списали немалі гроші допомоги ЮНІСЕФ, щоб свідомо закупити цей одяг. Куди відмили ці кошти, якщо видають отаку фігню і на кілька розмірів меньшу.
Це як з бебі боксами, але там хоча б по розміру і цільовому призначенню речі.
karpenko73• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Далі штани, теж 14 років. Мало того, що воно в розмір не попплає зовсім, якість жахлива, косе, криве все. Просто відмиті гроші.
Это наверное лаптеногие военнопленные шили
Золкин их работать заставил
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
ви не бачите проблеми?
Удалено администрацией...
Пушкининиана• 14 ноября 2022
Я видела первые наборы, так там претензии только к дизайну. Серо-чёрное. Но ваше какое-то совсем странное… но вы и не мастер фото, толком ничего не видно.
Сделайте нормальное фото комплекта, чтоб было что оценивать объективно.
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Удалено администрацией...
Так проблема не в тому що діти голі й босі залишились.
автор пише- міжнародний скандал.
І скандал не в тому що нам одяг не сподобався- а втому що гроші вкрали які були передбачені на дітей ВПО
автор пише- міжнародний скандал.
Срочнокпсихологу• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Слухайте, вони самі часто в такому ходять і їм пофіг. Це ми тут звикли до брендів, фасону тощо. Весь світ не заморочується (ну хіба що італія та франція) аби було чисте і тепло.
Цыбулька• 14 ноября 2022
Ответ дляНежная Лапка
Краще як є можливість в секонді купити та на олх замовити. А так жах. Або вже в спеціальних групах просити. В мене наприклад є речі,на малечу, на балконі давно лежать, речі цілі. Але їм 10років. Не все модне. Для дому підійде. От куди їх діти навіть незнаю . Я б віддала дійсно тим хто потребує, але щоб самі забрали. Багато і важко.
Їх вже можна викинути...
Ответ дляПушкининиана
Перші набори і я бачила, там одяг, який можна було носити. А це сміття. В мене погана камера на телефоні, прийде малий з школи, в нього покраще, я ще й на ньому пофоткаю.
Чорнобаївка• 14 ноября 2022
Викладуйте ще, що прийшло. Надіюся тут сидять з тсн чи інших новин і роздують це в новинах. Краще б таке взагалі не давали.
Чупа-чупс• 14 ноября 2022
Вас к о-то заставляет это бесплатно брать? Пойдите купите, что надо и не нойте. Фу противно от таких украинцев, читаешь и офигеваешь
Нарисовалось• 14 ноября 2022
Ответ дляМеня много
Я действительно не понимаю. В марте сама бегала по секондам, чтобы не ходить в зимних куртках весной, т.к. бежали практически без вещей. И рассчитывала только на себя. Давали помощь - спасибо! Что не нравилось, относила тихонько в центр гуманитарки. И понимала, что забота обо мне и моих детях - это только моя ответственность.
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
автор пише- міжнародний скандал.
еще раз повторю - это впервые украли? и разве только у детей?
но критиковать не на часи ))
так что и этот ’ международный’ скандал ни к чему не приведёт. Нужно строить ’ стену’
но критиковать не на часи ))
Чай не пью, только кофе• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Наші на гроші спонсора.
Стидоба
Можна робити висновки про цінність та повагу до наших постраждалих від війни людей, дітей від нашої влади
В шоці від тих, які вважають такий мотлох прийнятним для використання. Зомбі.
Автор, у нас в місті, наприклад, є волонтерський центр допомоги. Туди люди приносять одяг після своїх дітей, свій також. Волонтери перебирають його, сортують. Так, це б/в, але те, що я бачила в цілком придатному стані. Особисто я відносила туди одяг і куртки для підлітків, після своїх дітей, випрані, в гарному стані(не ганчірки), з гарним складом тканини(тому що купуємо якісний одяг). Краще звертатись в такі місця в своїх містах, якщо є потреба тимчасова, ніж чекати такої подачки від «спонсорів»((
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Автор писала про комсомольський трикотаж? то таки да - то він люкс в порівнянні з цим одягом.
От що має бути в голові тих хто бірку 12 років ліпе на кофтину призначену на 5 років?
Ви розумієте що той одяг елементарно не можна одягнути на дитину? просто фізично. він не налізе
Прасковична• 14 ноября 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Стидоба
Я не нехтую б/у, навчилась в секонді ритись, мої діти, Слава Богу, забезпечені на зиму. Просто отримала цю допомогу, про таке мовчати не можна.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Інтернет пропав, фото попробую загрузити. Це чоботи резинові з мєхом чебурашки всередині, 14 років, 38 розмір
Ви зараз в Богородчанах якщо не помиляюсь? Якщо Ви не проти - я Вам можу декілька ящиків одягу, взуття, постільної білизни підвезти. Я відправляю то одній приятельці у Дніпро, в неї невеличкий фонд. Я часто через Богородчани їжджу, десь перестрінемось. Оберете собі що підходить, що ні - віддасте кудись.
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляВэнди Стар
но критиковать не на часи ))
То що,маємо мовчки проковтнути?