***ть. Все, що я можу сказати. Це міжнародний скандал.
Меня много• 14 ноября 2022
В чате ВПО много показывали фото этой помощи. Действительно, выглядит как издевательство.
Неуловимый Джо• 14 ноября 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Такая помощь называется - на тобі Боже , що нам не гоже .
На тобі, небоже, що мені негоже.
Слово ’небоже’ - це звертання, (’небіж’(чол.р) або ’небога’(жін.р.) в кличному відмінку). Означає ’племінник, племінниця’. В тексті народного вислову це слово вжито приблизно як ’бідний родич’(бедный родственник), якому зазвичай віддають речі, що вже були у вжитку, або не найкращої якості, дешеві, латані, які викинути шкода, а так - добра справа.
П.С. Перепрошую, образити мети не маю.
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляРозаЛюксен
Чоботи гумові з утепленням всередині.
Зрозуміло що неостання колекція. Мабуть, розраховували на Ленне та демари у середині.
У шоці, ті хто розраховував і нічого не робив, щоб вдягнути свою дитину на зиму
Річ не в тому.
Річ в тому що міжнародна організація юнісеф виділила кошти а наші вкрали.і на залишок коштів відшило ось цю херню
Повелитель интернета• 14 ноября 2022
Ответ дляosna
Так деньги списаны большие,а дети раздеты
Списаны международной организацией?
Пополняю_Карму• 14 ноября 2022
Не такий він і зимовий. Але куртка на холодну осінь підійде. Все інше у нас маломірить сильно. Шапка з комплекту на 9р. не налізлв на дитину 3,5. Шапка з комплекту меншої дитини трошки більша, але теж десь на 2річну дитинку. Штанці ще для меншої підійшли.
Все решта мимо.
Ответ дляПросто звязда
Выставила бы на олх, продала, отдала бы нуждающимся, но точно бы не фукала.
Не раз 2 мешка вещей прислали для дочки, из них всего пару подошло, видимо, от худенькой девочки, а моя крупная.
Мы раздали а селе тем, кому нужно было.
Ви просто не бачили це своїми очима, нема шо там віддавати. Таке не носять.
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляКыся-брыся
Знаєте, чоботи з мехом , ну хоть так, а от плями. Плями це як, одяг бу? Залишилось розібрать, хто за цим стоїть.
ні, не бу. просто наче як зеки шили
Cocomamzel• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не смійтесь хоть, 38 розмір я на себе ледь натянула, ношу 37. В стойлі прибирати саме те.
Не, не смеюсь, реально надо сапоги для стойла
Но у моей 36 сейчас, так что 38 будут точно велики.
Я помню, что у вас кле детки есть, может не один такой чудесный набор вы получили
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
шапочку їм покажіть
Нежная Лапка• 14 ноября 2022
Краще як є можливість в секонді купити та на олх замовити. А так жах. Або вже в спеціальних групах просити. В мене наприклад є речі,на малечу, на балконі давно лежать, речі цілі. Але їм 10років. Не все модне. Для дому підійде. От куди їх діти навіть незнаю . Я б віддала дійсно тим хто потребує, але щоб самі забрали. Багато і важко.
Меня много• 14 ноября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
ні, не бу. просто наче як зеки шили
Слепые однорукие зеки в подвале Бангладеша
Нарисовалось• 14 ноября 2022
Вы знаете, стыдно читать такие темы. Да, я понимаю, что бежали не от бедности и т.д.
Но блин, изначально помогают людям, которые остались без ничего. Это должен быть какой-то универсальный пакет необходимых вещей в которых можно перезимовать и не умереть от холода.
Раз это международная организация, вы ожидали брендов?
Это помощь людям, у которых ничего нет. Если у вас есть лучше, отдайте это тому, кто нуждается.
РозаЛюксен• 14 ноября 2022
Ответ длялюбименькая
дареному коню...
а то многим и пособие не нравится, то мало, то еще хотят
вам дали бесплатно так радуйтесь тому что дали
Так мої родичі і не скаржаться. Отримали 2 набори, деякі речі великі, деякі малі. Обміняла на розміри підходящі серед своїх знайомих.
Вона їх отримала місяць назад, але все одно розраховує на себе і чоловіка. Тому нормальне взуття було замовлено і куплене. Деякі речі вдалося забрати з дому, так як деокупували Херсонську обл., вони поїхали одразу.
Ответ дляНарисовалось
Стидно давати лахміття як допомогу
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляНарисовалось
Послухайте ще раз! в коробці на 12 років одяг на 3-5-7 років.
Взуття на ніс не налазить.Ми в орендованому житлі, знайомих щоб віддати нікому
Нащо! Нащо так робити?
Не танцую- но пою• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Показую, на фоні своєї долоні, ношу 6 розмвр перчаток
о,то у вас ще норм. Нам у коробці з мальчуковим одягом попалась рожева шапочка на пів долоні
Вэнди Стар• 14 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Інтернет пропав, фото попробую загрузити. Це чоботи резинові з мєхом чебурашки всередині, 14 років, 38 розмір
Удалено администрацией...
Нарисовалось• 14 ноября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Нащо! Нащо так робити?
Ну, если размеры совсем не подходят, согласна, это глупо, раздавать такую помощь. А по поводу качества, то естественно, ожидать супер вещей не стоило. Только чтобы грело.