Папобус• 14 ноября 2022

Народжувати на початку березня. Дівчата порадьте їхати додому чи ні?

Зараз за кордоном, вагітна, народжувати на початку березня.Не знаю чи їхати додому чи ні?Чи залишатись тут?До сильної зими тягнути не хочу, якщо їхати то думаю в грудні, бо потім не знаю як з дорогами, страшно, дорога не мсленька.Але і страшно як буде у нас, чого чекати внсною , чи вже стихне, чи навпаки?Як би ви зробили?
ЯНаПэПэ• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
А якщо кесарський розтин і тривога,куди ж бігти тоді, думаю ніхто не біжить.
Ніхто нікуди не біжить, не слухайте...
Пугачиха• 14 ноября 2022
Ответ дляЧто-то не спится
І вони всі от от народять?
При чому тут вагітність взагалі, всі такі самі люди
Gvenna• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Моя подруга народжувала в Луцьку весною, за три дні в пологовому замахалась з дитиною бігати туди сюди по сходах.
Что-то не спится• 14 ноября 2022
Ответ дляПугачиха
Такі тільки не такі. Ви ж сама розумієте.
Пугачиха• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Я народжувала в Німеччині, страхова медицина, є свої нюанси. Я на силу випросила кесарів розтин, хоча було вже очевидно що сама не зможу народити. Але на відміну від України акушерська агресія тут відсутня як явище. У мене пологи відразу пішли не як треба, я переносили, мене довго стимулювали гелем, але нормальна родова діяльність так в не почалася. В Україні швидше за все поставили б крапельницю з оксітоцином і мене б розірвало на німецький хрест.
Операцію наче нормально зробили.
Ви в якій країні?
Не вигадуйте, так дістали виїхавші яким лиш би обі...ть
Губной рояль• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Дім в Одесі, так поки все тихо у нас.От і вагаюсь
А от кого вы там забеременнели в войну ?
НуКаНаКа• 14 ноября 2022
Якщо чоловік моряк і в рейсі (тобто в Україну не повернеться, бо потім не випустять), то куди повертатися?
автор Папобус • 14 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Дивно що в пологових ще так дотримуються.Моя мама каже що в місті ніхто вже не реагує, ну тривога і тривога, всі в своїх справах.
СтелькаОТединицы• 14 ноября 2022
Ответ дляГубной рояль
Муж плавает. Он не был в Украине. Все моряки, кто был в рейсе до войны, в Украину не вернулись.
Главный котик• 14 ноября 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Чекайте вже до народження дитини, буде громадянство у дитини тієї країни де народиться.
Уходя дверю не хлопать• 14 ноября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Чого це?
В мене знайома їздила так в Чехію народжувати.
Губной рояль• 14 ноября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Вы с двух акков пишете ?
автор Папобус • 14 ноября 2022
Ответ дляГубной рояль
У мене чоловік буа за кордоном, я до нього приїхала
СтелькаОТединицы• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Только супермаркеты закрывают
СтелькаОТединицы• 14 ноября 2022
Ответ дляГубной рояль
Вы с двух акков пишете ?
Я с одного. Я одесситка и все это знаю и вижу.
автор Папобус • 14 ноября 2022
Ответ дляНуКаНаКа
То у мене надія що весною вже все скінчиться, Жданов ж казав до літа
СтелькаОТединицы• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
)))) ну если Жданов сказал.... я его очень уважаю, но он и до октябпя-ноября говорил.
Gvenna• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Воно то так.
Але воно вам треба?
Від вибуху ППО десь поруч без звички обісратись можна. Навіть не вагітній. Це все нерви. Плюс світло може пошабашить.
Холодная каша• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Залишайтесь там, де немає війни. Навіщо вам вагітній на великих термінах нервувати? Невідомо як далі будуть складатись події( легше потім з дитиною повернутись, коли все буде добре. А якщо війна затягнеться, прогнозують, що зараз може бути заморожений конфлікт, а весною знову активація бойових дій. Якщо ви там влаштовані і у чоловіка є можливість до вас приїхати - відповідь очевидна.
автор Папобус • 14 ноября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Та капец, я мабуть того не бачила
Finetouch• 14 ноября 2022
Откуда Вы? Я вообще из Украины не выезжала, тут и родила, дом есть дом. Но у нас спокойная обстановка
Перемелица• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
В жодній країні Європи немає громадянства за місцем народження. Громадянство набувається за громадянством батьків, ну в деяких країнах дається якщо один з батьків скількись років прожив легально у країні
Я родила в Италии. В 18 лет мой ребёнок может выбрать гражданство и получить итальянское без всяких проблем
автор Папобус • 14 ноября 2022
Ответ дляХолодная каша
Я сама цього боюсь, раніше всі казали,що навпаки весною вже піде на спад.Але все змінюється, не зрозуміло як
Подметайло• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
У нас практически все время тихо. Слава Богу, нет проблем ни со светом, ни с теплом. Освобождение Херсона вообще лишило кацапов шансов сюда зайти.
автор Папобус • 14 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
Я из Одессы, у нас тоже спокойная.Но стратегически понимаю что нашим соседям важная.
автор Папобус • 14 ноября 2022
Ответ дляПодметайло
Да , вот и я стала думать что должно всё ок у нас быть.Но просто что конца войны пока нет на горизонте, и что ещё придумают не понятно.
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ дляУходя дверю не хлопать
С какой стати? Права земли в ЕС нету. Там право крови.
НуКаНаКа• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
У всіх є надія, що весною будемо святкувати Перемогу.
Але, не стільки ракети, з цим в Одесі тихо, якщо почнуть вимикати електрику, наприклад.
Не дай Бог, народите передчасно, як з дитинкою у темряві?
Блoшка-матрешка• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
В Испании
66сезон666серия• 14 ноября 2022
Ответ дляПапобус
я бы поехала домой. дома хорошо и все уже идет к концу