12 галюцинаций• 14 ноября 2022

Порадьте гарного ревматолога

Дуже болят ноги .поперек та сідниці .Були 15 років тому тяжкі роди з розривом сімфізу . З тих пір були постійні болі але зараз боляче ходити .стали боліти коліна .плечі .зап´ясття .локті .та щей в додачу вкусив клещ та начався боррельоз .До інфекціоніста вже зверталась .Дякую за відповідь .
Сарафанное радио• 14 ноября 2022
Місто?

Кофр для ноги• 14 ноября 2022
https://www.instagram.com/prosto_revmo_blog/

консультувалась у неї онлайн минулого року - дуже допомогла
Укуси меня• 14 ноября 2022
Місто?
ШобВам_КакНам• 14 ноября 2022
Ответ дляКофр для ноги

Спасибо. Сохранила
Укуси меня• 14 ноября 2022
Вас всі ці роки болів лобок?
автор 12 галюцинаций • 14 ноября 2022
Ответ дляУкуси меня
Вас всі ці роки болів лобок?
Так переодично лобок та часто ноги в тій зоні
автор 12 галюцинаций • 14 ноября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Місто?
Київ

Укуси меня• 14 ноября 2022
Ответ для12 галюцинаций
А де ноги? Між ногами? На згині між піпіською і ногою? В мене та сама історія+ще сакроілеїт. Дитині 3,трохи легше зараз
автор 12 галюцинаций • 14 ноября 2022
Ответ дляУкуси меня
Так ті кості що між ногами
автор 12 галюцинаций • 14 ноября 2022
Ответ дляУкуси меня
Як взнали що сакроілеїт
Головная• 14 ноября 2022
мені радили в залізничній поліклінніці на Повітрофлотському проспекті гарного ревматолога Смоліна Людмила Олександрівна, вона там завідуюча, але це було перед самою війною і я так і не потрапила до неї
Укуси меня• 14 ноября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Як взнали що сакроілеїт
Мрт. Мала ще до родів. Років 10 уже, після родів почався трешняк. Загострився сакроілеїт, гострий симфізит, та щей бедра боліти почали. В мене офіційний діагноз спондилоартрит ще був до пологів.
АнтиТроль• 14 ноября 2022
Спочатку може направлення у сімейного взяти, до ревматолога. І здати комплекс аналізів, і потім іти до лікаря.
автор 12 галюцинаций • 14 ноября 2022
Ответ дляУкуси меня
А щось приймали з ліків .Бо мене малій 4 роки .Але зараз дуже болить .Лікар який оглядав теж каже що є сакроілеїт
автор 12 галюцинаций • 14 ноября 2022
Ответ дляАнтиТроль
Аналізи вже здала
автор 12 галюцинаций • 14 ноября 2022
Тепер тільки гарного ревматолога треба знайти .а ще мені сказали що мрт потрібно робити теж знати де .бо не всі лікарі що описують можуть побачити сакроілеїт .
Леннон_Жив!• 14 ноября 2022
Клініка сучасної ревматології
Олександрівська лікарня
Смоліна, здається, у декреті
Укуси меня• 14 ноября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Звісно. Раджу зробити мрт. Саме сакроілеїт дає болі в бедра та пах, а ще як є симфізит то в комплекті це треш. Якщо мрт підтвердить сакроілеїт, здайте на ген hla b27. В мене він позитивний(((
Укуси меня• 14 ноября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Якщо він є, його побачать. В мене на рентгені з самого початку було видно. А мрт робіть саме тих з´єднань.

автор 12 галюцинаций • 14 ноября 2022
Ответ дляУкуси меня
В мене теж він позитивний 😣
автор 12 галюцинаций • 15 ноября 2022
Ответ дляУкуси меня
Ви були в ревматолога
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2022
А оніміння вас турбують?
автор 12 галюцинаций • 15 ноября 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
А оніміння вас турбують?
Да мабуть ні .просто болі такі різні .то ноги то спина то поперек .я вже сама не розумію
из_под_тишка• 15 ноября 2022
Клініка сучасної ревматології. А там обираєте на свій смак і гаманець
Укуси меня• 15 ноября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Ви були в ревматолога
Так, я лікую я тільки в ревматолога. Робіть мрт, якщо буде сакроілеїт то будете мати +- чіткий діагноз. Псоріаз не маєте?
автор 12 галюцинаций • 15 ноября 2022
Ответ дляУкуси меня
Маю 😣
Укуси меня• 15 ноября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Маю 😣
Тоді дуже схоже на псоріатичний артрит,спондилоартрит, шо звісно не є дуже добре. А який діагноз вам ставлять?