Губы рыбы• 15 ноября 2022
Мій улюблений сніданок. А у Вас який?
Губы рыбы
• 15 ноября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Это просто лавашь? Или там внутри что то есть?
Сир потертий і кріп. Вчора зробила багато, потім просто на сухій сковороді розігріти - швидкий, смачний перекус.
месяцкие• 15 ноября 2022
Я не можу стільки зранку їсти, скільки себе не привчаю до сніданку, але це не моє. Можу чай випити або каву, усе…
Губы рыбы
• 15 ноября 2022
Ответ дляМама Карло
Гарно виглядає, смачного )
Ціле авокадо? Я максимум половинку в день
А куди іншу, я з´їдаю ціле, і потім цілий день не хочу їсти.
harchushyn• 15 ноября 2022
Ответ длямесяцкие
Робіть ’пізній сніданок’.
Це також корисно
Перемелица• 15 ноября 2022
Ответ длямесяцкие
А вечером ?
harchushyn• 15 ноября 2022
Ответ дляГубы рыбы
В смітник звичайно ж.
А куди ж ,в холодильник?
harchushyn• 15 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
Отакий
Тут треба було зразу ж написати, що ви худенька і мініатюрна)))
Губы рыбы
• 15 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Молодец ) И авокадо, и руккола
Надеюсь, в лаваше сёмга
Рукола своя і цибулька, обіцяють морози, вчора все зрізала, щоб не померзло, а авокадо смачне, акція у форі. В лаваші сир, рибку люблю на хлібці з крем сиром, в лаваші не люблю.
Смачного. Це не мій сніданок.
В мене сьогодні була брокколі відварена(на клумбі ще були молоді головки, а приморозки скоро, то зрізала), відварений язик свинячий, квашена слива. Нічого особливого. Ще зварила толокна вівсяного на молоці, але не не влізло, забрала на роьоту обідатиму
Губы рыбы
• 15 ноября 2022
Ответ дляosna
Вот даже не сомневалась,что там будет авокадо. А в лаваше красная рыба и сливочный сыр,да?
Ні, а що з авокадо не так?
Патриотка• 15 ноября 2022
Ответ дляГубы рыбы
Сразу авокадо захотелось, но дорого...
Губы рыбы
• 15 ноября 2022
Ответ дляmikshyta
Просто заверніть у фольгу і поставте в холодильник, наступного ранку з’їсте, я так завжди роблю. Також люблю вранці смачно і ситно поїсти, інакше буде Мегера Львівна.
Я їм двічі, ввечері лише чай, дуууже рідко щось можу з´їсти. Обід у мене в 16-17 і все.
Губы рыбы
• 15 ноября 2022
Ответ дляЛЮБА
И ещё блинчики с черничным вареньем были)))
У нас сегодня свет с 8 утра, так что много чего успела!
Чашка яка класна.