Губы рыбы• 15 ноября 2022
Мій улюблений сніданок. А у Вас який?
Меряю от 0• 15 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Молодец ) И авокадо, и руккола
Надеюсь, в лаваше сёмга
Лосось дикого вылова
Электричка• 15 ноября 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
Майже як у вас)Тільки тут буде зараз негативна реакція на ваш сніданок)
Авокадо-це тут,як лакмусовий папірець.Небезпечно викладати😈
А я не люблю авокадо, и мои его не едят) Говорят, что это мыло есть невозможно)))
Так что, никакой зависти)))
И думаю, я не одна такая)
Так что, никакой зависти)))
И думаю, я не одна такая)
Колупалочка• 15 ноября 2022
Ответ дляharchushyn
Тут треба було зразу ж написати, що ви худенька і мініатюрна)))
Ну така собi мiнiатюрнiсть... почти 60 кг при 162
Anjavoloschykk• 15 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Так что, никакой зависти)))
И думаю, я не одна такая)
Так что, никакой зависти)))
И думаю, я не одна такая)
Та тут не про заздрість мова.Його на Порадниці сприймають,як кічування))Тому одразу пишуть і про лосось,і про вершковий сир)
Я його дуже люблю і донечки обі.А от з чоловічої частини сім’ї - ніхто.
Organic• 15 ноября 2022
Ответ дляok1904
Я з медом люблю гарбузові, щоб аж просочилися, і трошки кориці
.
Я не люблю солодкого, але вівсянку з яблуками роблю з медом і корицею
Ответ дляГубы рыбы
Рукола своя і цибулька, обіцяють морози, вчора все зрізала, щоб не померзло, а авокадо смачне, акція у форі. В лаваші сир, рибку люблю на хлібці з крем сиром, в лаваші не люблю.
🥑 на вид не спелое, вы не работаете? На улицу не выходите? Или жевачку жуёте
Латвийские_Номера• 15 ноября 2022
Мій улюблений то кавалок шинки на кавалку хліба з помідором огірком , шматярою сира , полити якимось калорійним соусом типу американського майонезу , потім полірнутись файною кавою з молоком і вершками і заїсти шматком Львівського сирника ото я розумію сніданок
Раздражевская• 15 ноября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Молодец ) И авокадо, и руккола
Надеюсь, в лаваше сёмга
Руккола воняет опой, как ее можно есть)
ЛюблюДевчонок• 15 ноября 2022
Ответ длямесяцкие
Я не можу стільки зранку їсти, скільки себе не привчаю до сніданку, але це не моє. Можу чай випити або каву, усе…
Аналогічно, ще з часів технікуму не можу їсти зранку.
Туфли в чешуе• 15 ноября 2022
Ответ дляok1904
Full english breakfast?
Ще має бути black pudding/ кров´яночка.
А як вони кажуть приємного апетиту? Have good***?
Ще має бути black pudding/ кров´яночка.
Так I є 😁, у мене чоловік англієць готував
Мамулька• 15 ноября 2022
Что нибудь творожное - сырники, запеканка, налистники с творогом или просто творог со сметаной.
Иногда кусок мяса с салатом овощным или горячий бутерброд какой-нибудь.
Му ма му ма му• 15 ноября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
У меня неизменно)
талант!!!
очень красивые
Му ма му ма му• 15 ноября 2022
Ответ дляВ шоколаде
Какое все модное. У меня кофе и кусок хлеба с маслом и сыром
тоже так люблю
Это вкусно