Как то так....
IanxMickey• 15 ноября 2022
Ответ дляCdtnkfcz
Боже, ще й полякам((((
Тримаємо кулачки,чекаючи рішучої відповіді!
Они решительно осудят паРашу и на этом разойдутся. К сожалению, НАТО импотенты. Но подождём, какое в итоге будет решение.
Может, надо дождаться точной информации, а не разводить панику? ’Як відомо, в другій половині дня у вівторок Росія завдала масованого ракетного удару по території України, ракети впали неподалік від кордону з Польщею.
Як пише “Європейська правда”, кореспондент Radio Zet неофіційно повідомив, що в селі Пшеводув поблизу українського кордону впали дві ракети і влучили в зерносушарки. Повідомляється навіть про загибель двох людей. На місце події прибули представники поліції, прокуратури і війська.
В той же час Radio Lublin повідомляє іншу версію. Інцидент у Пшеводові стався близько 15.40 на перевантажувальній вазі, куди заїжджають трактори з вантажами. Цю інформацію радіостанції підтвердили у місцевій поліції. За попередніми висновками, трактор, який в’їхав на ваги, раптово вибухнув. Радіо теж повідомляє про загибель двох людей.’
Не чіпай - вб ю• 15 ноября 2022
Ответ дляМимо_шла
Очень надеюсь,что НАТО или вступит в войну или закроет небо Украине
Це ж треба залишаттся такою наївною через 9 міс війни)