LJA• 16 ноября 2022

Україна напала на НАТО ?

Дуже цікаво і нічого не зрозуміло.
Так що є правдою , Україна влучила по території Польщі чи росія ?
Результат:
вже голосів: 247
107 (43.32%) Росія 100%
67 (27.13%) Де я ? Хто я ?
55 (22.27%) Україна 100% , вже доведено
18 (7.29%) Польща атакувала себе
nezhinka• 16 ноября 2022
Ракети запустила Росія, а заявили, що Україна. Імхо

nezhinka• 16 ноября 2022
Для чого взагалі щось заявлять, якщо ще не немає висновків розслідування? Без доказів, без нічого. Обідненько...
luizka• 16 ноября 2022
Ответ дляFashionUA
С300 с России не долетит, это наше ПВО
До Львова а долетает, а туда не долетит?
Там совсем рядом
ksena555• 16 ноября 2022
Рашисти і тільки вони....
Але Україну зробили винною, як абсурдно це не звучить...
Lena24101987• 16 ноября 2022
Ответ дляLJA
Так , було б чудово якщо розслідування було об´єктивним. Я за правду .
І що нам з правдою робити? Ну докажемо, що то рос ракета і що? Всерівно відповіді не буде((( Тільки відносини зіпсуємо. Ви за Німців та США не переживайте. Ті себе в обіду не дадуть, але поки рос війська до них дойдуть пройдуть роки
иванюся• 16 ноября 2022
Ответ дляFashionUA
С300 с России не долетит, это наше ПВО
С раши нет, с белораши спокойно
Stylyaga24• 16 ноября 2022
Ответ дляVasilchik
Если б в американский город прилетело, может тогда б реагировали, а может и проглотили бы, ну не ссориться же с рашей, в самом то деле.
100%
Каллипсо• 16 ноября 2022
Ответ дляLJA
Каже 70-200 км. Значить наша, якщо саме ця ракета
Так а что тогда долетело до ЗУ, что мы сбивали рядом с границей тогда? Ну что-то ж долетело, раз сбивали
VivaForever• 16 ноября 2022
Ответ дляFashionUA
С300 с России не долетит, это наше ПВО
ПВО запрограмирована так что она взорвется в воздухе. если не попала влетящую цель. это рашкина ракета

Каллипсо• 16 ноября 2022
Вот карта обстрелов и прилетов за вчера. Там дохрена всего долетело до ЗУ. Ответьте те, кто говорит, что не долетело бы. Так что тогда с картой? Почему куча точек обстрела на ЗУ?
Басина• 16 ноября 2022
Ответ дляFashionUA
С300 с России не долетит, это наше ПВО
С300 хіба не земля-повітря? Це ж уже русня переробила їх у земля-земля.
Басина• 16 ноября 2022
Ответ дляLJA
Ця ракета з раші б не долетіла. Але з іншого боку, значить ми маємо ракети які стріляють на 200-300 км ?
А з рб?
Басина• 16 ноября 2022
Ответ дляOksuchakr
Видимо хотят сказать, что наше ПВО ракетой с300 сбивало руснявую ракету, промахнулись и с300 упала в Польше
Так с300 в повітрі мала б підірватись? Ні? Є в нас тут експерти?
Басина• 16 ноября 2022
Ответ дляMarusya22
Уж не знаю, что за эксперт этот Жданов, но говорит вот что:

🚀🗣Українські ракети С-300 мають систему самоліквідації, Якщо вона не потрапляє в ціль - вона вибухає: військовий експерт Олег Жданов пояснив, чому в Польщі впали не українські ракети

’Спрацювати як ракета класу земля-земля вона не може. Такі перероблені ракети є тільки у РФ - ними вони обстрілюють українські міста’, - зазначив Жданов.
О, я про це ж подумала!
Басина• 16 ноября 2022
Ответ дляКаллипсо
Мова про с300 - вони з раші не долетять.
С300 використоаують у ППО, це ракети земля-повітря. А рф переробляє їх на земля-земля. Саме ними обстрілюють Харків з бнр.
Cardiolog• 16 ноября 2022
Дуда признал уже несчастным случаем
Metelitsa• 16 ноября 2022
Ответ дляБасина
А з рб?
З рб якраз і могла би
Конфет04ка• 16 ноября 2022
Ответ дляMetelitsa
З рб якраз і могла би
Могла бы определенными типами ракет для комплекса С-300 на предельной дальности. Но некий Ярослав Пакула, являющийся мером города Люблина (инцидент произошел в Люблинском воеводстве) считает, что ракета все таки выпущена не белорусами https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...
Marusya22• 16 ноября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Невже до нас завітала сама знавчиня руснявих ракет? То скажіть нам, зробіть ласку, яка саме з них полетіла на Польщу? Модель, технічні характеристики... все як ви вмієте) нащо вам думка якогось мера Любліна?

Конфет04ка• 16 ноября 2022
Ответ дляMarusya22
Конечно, зачем нам мнение человека, который явно осведомлен поболее нас. Но если вас интересует мое мнение, думаю, что одна из модификаций 5В55.
Marusya22• 17 ноября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Звичайно, мене не цікавить ваша думка. Це був сарказм, якщо ви не зрозуміли. Я й не сумнівалась, що ви наполягатимете на С300. Бо це дуже зручно у світлі останніх подій.

Просто я подумала, а раптом ви знайшли якесь старе відео на руснявих каналах та сформували на його основі свою ’експертну’ думку. Адже досвід у цьому у вас - колосальний
Конфет04ка• 17 ноября 2022
Ответ дляMarusya22

Месите борщик, думать - это не ваше.
Marusya22• 17 ноября 2022
Ответ дляКонфет04ка
Месите борщик, думать - это не ваше.
А що таке, вже не шарітєсь по руснявих каналах?
Доречі, що таке борщик?
Конфет04ка• 17 ноября 2022
Ответ дляMarusya22
Доречі, що таке борщик?
Я предпочитаю получать информацию из разных источников, проверять и формировать свое мнение по той или иной ситуации.

А борщик - уменьшительная форма одного из национальных блюд.
Marusya22• 17 ноября 2022
Отже, все ще шарітєсь. Ясно, консерва