Платье Длинное бальное• 16 ноября 2022
Термобілизна, підкажіть
Дуже мерзну, вже зараз перейшла на тонкі лосіни під джинси на флісі... Бо в звичайних джинсах холодно в ноги.. взимку одягаю під джинси на флісі лосіни з начосом, зараз звернула увагу на зональну термо білизну , типу така як на фото, не обов´язково саме ця, але вона без утеплення, не товста, от думаю в ній дійсно тепло? Чи мої лосіни з начосом не замінить?))).
P.s. кофта в принципі не дуже цікавить, вище мій одяг справляється з теплозабезпеченням, а от ноги це капець якийсь
Платье Длинное бальное
• 16 ноября 2022
Зараз ще на кожному кроці трапляється білизна Columbia, з начосом, хтось користується такою? Як ще вона вам?
Машенька Ивановна• 16 ноября 2022
Навіщо вона вам? Вона вас не зігріє)вона для термобалансу, тобто відводить вологу коли ви потієте.ну хіба що ви спортсменка чи військова, тоді меньше шансів захворіти
Платье Длинное бальное
• 16 ноября 2022
Ответ дляМашенька Ивановна
Дякую, я думала що вона за рахунок якогось особливого складу волокон тепла....
Машенька Ивановна• 16 ноября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ні) краще лосіни утеплені
Чебурастик• 16 ноября 2022
Нет, эта вас точно не согреет, она как обычные колготки по теплоте. Загуглить cuddle duds флисовое термо, оно теплое именно и в облипку можно под джинсы
Платье Длинное бальное
• 16 ноября 2022
Ответ дляЧебурастик
Дякую
ШанельКуКу• 16 ноября 2022
А я под флисовые джинсы ношу плотные колготы их хлопка. Но в этом году ещё не покупала и не знаю есть ли в продаже. Надо брать 400 Ден. Они не толстые, но плотные