Просто красавица• 17 ноября 2022

А Ваши діти сваряться? Опускаються руки

Дітям 6 і 7. Гризуться з ранку до ночі. Ніякі розмови, покарання та мотивації не допомагають. Це просто зіпсоване життя - жити в постійних сварках. Негативного прикладу у них немає!! Суперечки серед дорослих у нас дуже рідко.
Інколи хочеться просто вийти в двері і не повертатись, хай гризуться і роблять, що хочуть.
Як у вас діти спілкуються один з одним?
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Думаю,навпаки,сидять в одній і гризуться за все
Дитяча - по суті, це кімната, де зберігаються їх речі - одна. Сплять в різних. Граються по всій квартирі (3 кімнати). Місця їм точно вистачає. Явно не в тому причина.
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
легко, розділити дітей. На різні квартири і все
Як на різні квартири? В сенсі? Їм 6 і 7 років
Брюнетка в Мармеладе• 17 ноября 2022
Ответ дляСтильная штучка
З часом стане краще,потім мають стати друзями найкращими. Почитайте,як їх згуртовувати,щоб дитина відчула,якісь преференції від присутності брата.чиоайтк літературу,є методики,але це робота саме на майбутнє,щоб потім були друзями,зараз навряд щось вийде .просто терпіть.
Взагалі не факт, виростуть, перестануть спілкуватися і тоді всім стане краще
Айфон13• 17 ноября 2022
Ответ дляПросто красавица
одну до одних бабів дідів, іншу до інших
Фантасмагория• 17 ноября 2022
Ответ дляПросто красавица
А як відгородити? Живуть разом же.
В одній кімнаті, а за що сваряться?
Фантасмагория• 17 ноября 2022
Ответ дляПросто красавица
Дитяча у них спільна. Але сплять в різних кімнатах. А як урізати? Вже всього повно. А смаколики постійно відміна і на кілька днів відміняли - не допомагає.
Через що сваряться?
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Потому что погодки.
Упущен момент ранее, когда начался период конкуренции, вы ничего не делали.
Так же очень влияет на общение наличие общих интересов, наличие личного пространства, поощрение за ябедничество, выделение только одного и тод
На ровном месте дети не будут ругаться на постоянной основе 24/7
Робили постійно, з самого початку. Простір особистий є. Увага однаково.
У старшої характер 🤯🤯🤯🤯 а менша копіює.
Называйте меня Повелитель• 17 ноября 2022
Делят территорию...тяжело детям сейчас..мне старший заявил что он никого не просил, в смысле брата
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляТак точно!
Максимально занять каждого, по интересам каждого, кружки, если есть сейчас такая возможность. Друзья, наверно, у них общие?
Спільні
Фантасмагория• 17 ноября 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Ну то ви його і не мали питати.

Але права нагружати братиком, теж
Не маєте
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
найгірше, що найкращі роки. Потім виростуть звісно, але 20-30 років вже не вернеш.
Так. Коли вони виростуть,я буду потрьопана, вижати тьотка
Стильная штучка• 17 ноября 2022
Розведіть по кімнатах,не разом давайте дружно,нудить їх від цього,а на добу по кімнатах розведіть. Не як покарання,а просто розведіть,так,сьогодні не спілкуєтесь один з одним і строго слідкуйте,щоб не контактували. Я своїм таке робила,у них мозок вибухає від такого,як це не спілкуватись з братом?
Є можливість відправити до бабусі? Чи хоча зімітувати,що відправите? Ви дітям кажете постійно,як ви виснажиоись від їх скандалів і як вас болить голова?
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Дорослому не осягнути,сходіть до психолога.дітям здається,шо несправедливо. У Вас хлопчики чи дівчатка?
Дівчата
Ленивица-красавица• 17 ноября 2022
Это вы лично сделали
Limonka11• 17 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
у мене нема дітей - спокій, здоровий сон і душевна рівновага
Заздрю вам . Яке щасливе життя)
Нафаня Маня• 17 ноября 2022
Ответ дляПросто красавица
У старшої характер 🤯🤯🤯🤯 а менша копіює.
Ну у вас одни оправдания.
У старшей характер - это вооьще ни о чем. Вам проще ничего не делать, тогда купите Бируши и все у вас будет ок.
У вас проблем не вчера появилась, а давно, но вы абсолютно ничего не пытались сделать.
Стильная штучка• 17 ноября 2022
Ніколи,ніколи не має звучати фраза,ну,ти ж старша.
Ананомчикус• 17 ноября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Потому что погодки.
не имеет значение разница, знаю лично примеры, где разница 4, 6 и 7 лет между детьми, и тоже ругня, драки, склоки и т.д.
как раз ,когда есть разница, то еще хуже, обычно старшего задвигают и он отыгрывается на младшем.
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Теж думаю, що не будуть дорослими спілкуватись. У них якась непереносимість один одного просто.
nabludatel• 17 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
Далеко не завжди діди-баби навіть спілкуються з онуками.
Моя свекруха, наприклад, із жодним із 3 своїх онуків від 2 синів не спілкується.
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
А, пам ятаю Вас 😄😄😄
А баби/діди підаисувались моїх дітей глядіти?
Я, наприклад, внуків не глядітиму. Дай бог цих виростити, не здохнути
автор Просто красавица • 17 ноября 2022
Ответ дляФантасмагория
В одній кімнаті, а за що сваряться?
За ВСЕ. Я не можу це описати.
Нафаня Маня• 17 ноября 2022
Ответ дляАнаномчикус
Нет, нет Склоков с большой разницей.
Если конечно детьми занимаются родители.
А с погодками тяжело, ни один не получил нужного количества внимания в детстве.
Стильная штучка• 17 ноября 2022
Ответ дляПросто красавица
Дівчата були хоч раз кожна сама по собі,без друзів? Півдня,день? Організуйте,хай відчують,як нудно і погано без сестри. Бо як погано з сестрою вони знають прекрасно
Малая Налегке• 17 ноября 2022
Может друзья хотят дружить только с одним ребенком из двух? А второй бесится от этого.
У меня у соседей так. Одна дочь красивая и популярная, а вторая... ну так себе внешне. Ненавидят друг друга. А м уже по 15 и 16. Старшая красивая.
Нафаня Маня• 17 ноября 2022
Ответ дляПросто красавица
Всего этого можно избежать, но вам проще ничего не делать
Ответ дляФантасмагория
Ну то ви його і не мали питати.

Але права нагружати братиком, теж
Не маєте
Я имею право на все в своей семье
Айфон13• 17 ноября 2022
Ответ дляПросто красавица
А, пам ятаю Вас 😄😄😄
моя мама мені втирала шо хоче внуків. Я їй сказала я закінчую цей рід. Тепер мовчить
ОдинРазНадетое• 17 ноября 2022
Моя свекруха зі своєю сестрою погодки. Постійно гризуться, обом вже за 70. Свекруха каже що така гризня в них з дитинства. Зараз сестра в неї живе вже півроку, переселенка, ото веселуха щодня. Так шо автор і таке буває, не факт що Ваші переростуть і наступить спокій. Але надія є, може дійсно потрібна допомога кваліфікованного психолога.
Фантасмагория• 17 ноября 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Я имею право на все в своей семье
А)))
Ну тогда сын вам все справедливо говорит)
Нянчить ваших детей он не подписывался.
Вы родили, дамочка, вы ими и занимайтесь)

Он своих будет нянчить.