Анчеусік• 17 ноября 2022

ВПО Вінницька область 17.11.2022

Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, хтось сьогодні- вчора получав допомогу впо у вінницькій області? Якщо можна детальніше: коли, банк, та час виплати) Зрозумійте мене правильно, живу зараз в Вінницькій області у селі, роботи немає. Чоловік лишився вдома- Херсон. Я з сином сама. Останній раз получили 07.10.2022 можна вмерти з голоду за півтора місяця без виплат.
Cat88• 17 ноября 2022
Не получала

Артём -333а• 17 ноября 2022
Люди добрі, вже як я зрозумів сьогодні виплатили всій Харківській обл. Завтра вам прийдуть.
автор Анчеусік • 17 ноября 2022
Ответ дляАртём -333а
Вибачте, а з чого ви взяли що завтра і нам виплатять? Може в них якийсь збій пішов, тому уся область без грошей сидить(
mothersquirrel• 17 ноября 2022
ВПО у Дніпропетровській області...не було виплат(з Донецької)
автор Анчеусік • 17 ноября 2022
Ответ дляmothersquirrel
Це жах. Коли чекати😭
mothersquirrel• 17 ноября 2022
Ответ дляАнчеусік
Це жах. Коли чекати😭
До кінця місяця повинні бути
Parfum_Kiev• 17 ноября 2022
Ответ дляmothersquirrel
Да не было

Белыйкот• 17 ноября 2022
Не было еще((
tanga• 17 ноября 2022
В телеграм є канал Переселенці Вінниця. Там постійно це обговорюють а також місця де надають допомогу. Додайтесь.
автор Анчеусік • 18 ноября 2022
Ответ дляtanga
Дякую 💋 зараз подивлюся