Называйте меня Повелитель• 21 ноября 2022
Пуховик NIKE
Які теплі, реально теплі? Потрібен десь по п´яту точку, щоб в авто. Може щось від себе порадите) Дякую)
boringmovie• 21 ноября 2022
та в авто наче любий пуховик буде тепло
у мене є 1 звичайний пуховик nike, і інший тіпа дизайнерський nike пуховик+термокофта. обидва теплі. але я без авто і в мороз у ліс гулять ходжу.
Называйте меня Повелитель
• 21 ноября 2022
Ответ дляboringmovie
та в авто наче любий пуховик буде тепло
Так, я ще і на двох ходжу))
boringmovie• 21 ноября 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Так, я ще і на двох ходжу))
то беріть любий на гусиному пуху. вони всі в nike приблизно однакові по теплоті.
Я-ваш шанс• 21 ноября 2022