Балаболка• 21 ноября 2022
Робота на 0,5 ставки
Чула, що до якогось року рік роботи на 0,5 ставки рахувалось за рік стажу. Потім відмінили і почали рахувати як півроку. Не підскажете коли це сталося?
Машка-замарашка• 21 ноября 2022
Робота на умовах неповного робочого часу нині не впливає на коефіцієнт страхового стажу. Якщо місячний страховий внесок за працівника, розрахований із фактичної зарплати, менший за мінімальний, роботодавець зобов’язаний доплатити так, щоб загальна сума сплачених коштів була не меншою за мінімальний страховий внесок.
Балаболка
• 21 ноября 2022
Я працювала на 0,5 ставки 1992- 2004. Цікаво, як буде стаж нараховуватись? 12 років чи 6?