Милашка-оторвашка• 22 ноября 2022

Офіціант. Я придираюсь?

Маю улюблену кав´ярню. Нещодавно на роботу прийшла нова дівчинка, бариста-офіціант. Люблю ходити вранці, коли мало людей. Коли не прийду- сидить за столиком для відвідувачем (ще й часто саме той, за який я завжди сідаю 😁). Бачить клієнтів, встає, хутко іде на своє робоче місце. Не знаю, чому, але мене це якось дратує. Є враження, що я завадила її відпочинку. Чому не знаходитись на роботі на своєму робочому місці?
Розумію, що це дрібниці, тема просто потеревенити.
Гуру троллинга• 22 ноября 2022
Слова ’я придираюсь’ немає в укр.мові.
’Я прискіпуюсь’.

healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Де зірватись на людині? - ніколи їй нічого не казала. І мене з роботи не виженуть, маю свій бізнес. Все не в тему
там що вам не подобається її вільна людська поведінка, хочете загнати в рамки, аби стояла як робот за стійкою і чекала клієнтів. про те що з роботи виженуть то я кажу про неї, а не про вас
Алина-1240• 22 ноября 2022
Это северный характер ваш))))у меня муж тоже бу-бу-бу
автор Милашка-оторвашка • 22 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Слова ’я придираюсь’ немає в укр.мові.
’Я прискіпуюсь’.
Дякую. Перехожу на українську, русизмів ще купа
Кукусик• 22 ноября 2022
Не дай Бог вам иметь подчиненных
Ответ дляКукусик
Не дай Бог вам иметь подчиненных
У мене є 😄😄
ПешитеБесАшипок• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Вільний час - це коли вона не на зміні.
Командуйте у себя.
На лицо неудовлетворенность по жизни.

Кукусик• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
У мене є 😄😄
По струнке ходят?
Ответ дляАлина-1240
Північний - це звідки, наприклад?)
healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
жах який, з такими людьми можна посивіти раніше на 20 років!
healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
У мене є 😄😄
готова поспорити що вони вас недолюблюють)
ПешитеБесАшипок• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
У мене є 😄😄
Печаль.
Кукусик• 22 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
И называют ^ наша мымра^
Не танцую- но пою• 22 ноября 2022
Гидазепам Вам поможет. А бариста не при чем.
Кукусик• 22 ноября 2022
Следующая тема - Я новая девочка бариста, к нам в кофейню ходит странная, вечно недовольная дама))
Ответ дляhealer09648293
Навіщо мені їх любов? Ми поважаємо один одного, працюємо по багато років, успішно виконуємо робочі задачі. Вони гарно працюють, я гарно та вчасно оплачую їх роботу. А люблять мене рідні.
dulenok• 22 ноября 2022
Ответ дляКукусик
Уравнобешенная• 22 ноября 2022
Вы странная. Девочка может сидеть, где хочет, пока нет посетителей
Ответ дляКукусик

Не танцую- но пою• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
У мене є 😄😄
Удалено администрацией...
Не танцую- но пою• 22 ноября 2022
Ответ дляКукусик
У которой свой бизнес)))
Поверьте, девочки-баристы к таким дамам относятся как к пациентам. Им пофиг.
Ответ дляНе танцую- но пою
Удалено администрацией...
Не танцую- но пою• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Удалено администрацией...
Мне он не к чему. Я ко всем людям отношусь с одинаковым уважением. Обычно жизнь учит таких как Вы)
Вы можете подняться очень высоко, но падать будет очень больно.
ПриснитсяЖЕ• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Знаю, в том-то і справа. Сидіти за стійкою не ОК, тож сидіти на місці відвідувачів тричі не ОК.
Ну і стерво
healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляdulenok
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляПироженкА
В мене вдома завжди було враження, що я заважаю - касиркам незручними купюрами, офiцiантам питаннями по меню, продавчиням вiдмовою купувати те, що нав´язують.
Зараз за кордоном, то сервiс непомiтний i культурний. Бувають винятки, але мало.
Простите, но наверное Вы где то не там ходили.. Я такое видела только на старом ’добром’ бАзаре.. В обычной жизни, в обычных магазинах, особенно в кофейнях.. прекрасные люди попадаются только
Шальная коклетка• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Вільний час - це коли вона не на зміні.
У Вас я так розумію що кріпосне право в душі зіграло свою роль.
Ви пані, а та дівчина кріпосна, шикарно
ПриснитсяЖЕ• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Нормальний. Хожу роками і часто, нормально так підтримую. І Завжди було все ОК.
простояла б зміну 12 годин на ногах, по іншому б говорила
Я не в теме• 22 ноября 2022
У вас отношение как к собаке: иди на свое место! Поймите, человек большую часть своей жизни проводит на работе и должен чувствовать себя свободно и как ему удобно. Думаю, если бы вы спросили можно ли сесть именно за тот стол - она бы вам не отказала.
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Як інші працюють, я не розумію? Значить, їй не підходить дана робота, які проблеми