Милашка-оторвашка• 22 ноября 2022
Офіціант. Я придираюсь?
Маю улюблену кав´ярню. Нещодавно на роботу прийшла нова дівчинка, бариста-офіціант. Люблю ходити вранці, коли мало людей. Коли не прийду- сидить за столиком для відвідувачем (ще й часто саме той, за який я завжди сідаю 😁). Бачить клієнтів, встає, хутко іде на своє робоче місце. Не знаю, чому, але мене це якось дратує. Є враження, що я завадила її відпочинку. Чому не знаходитись на роботі на своєму робочому місці?
Розумію, що це дрібниці, тема просто потеревенити.
ПироженкА• 22 ноября 2022
Я не знаю, як там бариста, але ту нетолерантнiсть до чужих вимог, яку я бачу в цiй темi, треба викорiнювати.
Бо це типово рашистське - думай так, як каже бiльшiсть або станеш ворогом.
Тень льва• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
А чому власник не ставить їм там стільчик?
потому что нельзя сидеть за стойкой.
у меня дочка работала в магазине, там не было где сесть и нельзя было. камеры стояли.
Белая котичка• 22 ноября 2022
Меня всегда умиляют такие ’ боярыни Морозовы’ местечкового разлива )
Голубец• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Вона знайде іншу, зробивши висновки. Або не зробить висновки - і такі є, звісно.
Ви не забагато на себе берете? Своїх підлеглих вам мало?) Вам тут ніхто ще, здається, не сказав, що ви праві, але у вас навіть натяку на сумніви не з´явилося. Навіщо взагалі питали? 🙄
Милашка-оторвашка
• 22 ноября 2022
Ответ дляТень льва
потому что нельзя сидеть за стойкой.
Так. А на місці відвідувачів можна?
Голубец• 22 ноября 2022
Ответ дляПироженкА
Треба пояснювальну бригаду)
Тень льва• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Так. А на місці відвідувачів можна?
без понятия. как в том вашем кафе. и что? вы брезгуете сесть после нее на стул?
Мамулька• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Знаю, в том-то і справа. Сидіти за стійкою не ОК, тож сидіти на місці відвідувачів тричі не ОК.
Недостойны?
Белая котичка• 22 ноября 2022
Ответ дляПироженкА
Так у автора дурацкие претензии ’ холоп перед ее приходом посмел сидеть за тем столиком, за которым она сидит обычно, осквернила практически место вкушения кофею’
Милашка-оторвашка
• 22 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Вам треба піти попрацювати в кафе, як пошепче!
Мені вже неактуально. Колись працювала найнятим працівником - завжди сумлінно виконувала вимоги роботодавця.
Аноним Секретарь• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ну, Ви серйозно? Є вимоги роботодавця і найманий працівник зобов язаний їх виконувати.
Так вона і виконує. Зайшов клієнт і отримав те, що хотів. Одразу.
А уявіть, вона, гадина така, ще й в туалет протягом дня ходить. А не стоїть у куточку без потреб в очікуванні вас, такої ’важливої’
Фу, бридка ви.
Белая котичка• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Так. А на місці відвідувачів можна?
А что, потом стул официантом воняет, если посидит?
Голубец• 22 ноября 2022
Ответ дляDani777
зато бариста должна вдруг резко сделать выводы после увольнения..
Ето другоє ©)
Нехай щастить• 22 ноября 2022
в соседней теме памятники обсуждают, как будто заняться больше нечем, но автор переплюнула даже их
Тень льва• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
а Вы знаете какие там требования?? или сами додумали?
Милашка-оторвашка
• 22 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Класно написали
Читаєте класичну літературу
Милашка-оторвашка
• 22 ноября 2022
Ответ дляНехай щастить
Я старалась
Спелый баклажан• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Так я маю на увазі, щоб ваші претензії попустило😂
Сумлінно?
Дівчинка теж сумлінний працівник, вам не здається?
Сумлінно?
Тень льва• 22 ноября 2022
Ответ дляНехай щастить
там Пушкин, а здесь ’Кровавая барыня’
Милашка-оторвашка
• 22 ноября 2022
Ответ дляТень льва
За стійкою немає стільчика - мені ясно, які вимоги. Вам - ні?
Нехай щастить• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Я старалась
да я поняла. За идею - жирный плюс, хоть интересно почитать на фоне однообразных тем
Милашка-оторвашка
• 22 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Сумлінно?
О, ні
Спелый баклажан• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
О, ні
А психотерапія вам не актуально?
Тень льва• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
нет мне не ясно. и даже если они есть - исполнение них Вас не касается, а касается работодателя. кофе Вам сделали
ПироженкА• 22 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Це ви так побачили цю ситуацiю.
Одразу поставили штамп - автор буржуйка, а бариста няшка.
В нас всiм пофiг на неповагу до клiентiв, тому рiвень сервiсу залишаеться низьким десятилiттями...
маминаБубочка• 22 ноября 2022
Помню в студечестве я подрабатывала официанткой, так нам вобще сидеть где-либо запрещали, стой или ходи, но не сиди.