Милашка-оторвашка• 22 ноября 2022

Офіціант. Я придираюсь?

Маю улюблену кав´ярню. Нещодавно на роботу прийшла нова дівчинка, бариста-офіціант. Люблю ходити вранці, коли мало людей. Коли не прийду- сидить за столиком для відвідувачем (ще й часто саме той, за який я завжди сідаю 😁). Бачить клієнтів, встає, хутко іде на своє робоче місце. Не знаю, чому, але мене це якось дратує. Є враження, що я завадила її відпочинку. Чому не знаходитись на роботі на своєму робочому місці?
Розумію, що це дрібниці, тема просто потеревенити.
Не танцую- но пою• 22 ноября 2022
Вы уже всех своих подчинённых с утра довели до нервного срыва? Теперь зашли на Советчицу, потому что Вам некуда деть то говно, которое сидит внутри Вас? Осталось?
Вы по дороге зашли в пару кофеен, магазинов, до всех уже додолбались?

Топтунша• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Вільний час - це коли вона не на зміні.
а вы на работе кофе не пьете?
Шальная коклетка• 22 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Слова ’я придираюсь’ немає в укр.мові.
’Я прискіпуюсь’.
Автор написала на суржику, нічого дивного, а в житті розмовляє так, як розмовляє, то її право.
Не звертайте увагу
ПриснитсяЖЕ• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Як інші працюють, я не розумію? Значить, їй не підходить дана робота, які проблеми
Напевно скоріш за все вам не підходить дане кафе. Шукайте інше. Я б вас на роботу ніколи не взяла
Топтунша• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
с таким подходом и характером будьте готовы, что скоро вам в чашку будут плевать)
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Навіщо мені їх любов? Ми поважаємо один одного, працюємо по багато років, успішно виконуємо робочі задачі. Вони гарно працюють, я гарно та вчасно оплачую їх роботу. А люблять мене рідні.
как можно уважать того, кто загоняет в стойло людей, кто не уважает их свободу?
ПриснитсяЖЕ• 22 ноября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Це такий тип людей. Добре, що їх мало. Напевно в неї давно сексу не було. Злість так і пре з неї. А про гівно ви правильно написали

автор Милашка-оторвашка • 22 ноября 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Не я шукайте інше, а офіціант хай шукає іншу роботу, оскільки ця надто важка для неї.
Я ні до кого на роботу не прошусь вже 20 років
healer09648293• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
ви зараз договоритесь до того що ту баристу вже казнити треба, ну серйозно. так дріб’язкова людина...погляньте лишень на своє життя, глибше в себе загляньте і дізнайтесь чим саме ви не задоволені і що насправді вас так розсердило в цій ситуації. може, і чоловіка коханка схожа на неї, або жінка сина така сама і бісить. бо це вас тригерить абсолютно точно..
Не танцую- но пою• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Настанет момент - попроситесь.
Юпитерная• 22 ноября 2022
Да, вы придираетесь. С первой секунды вас должны кружить, ждать вас каждое утро и стелиться перед вами. Ну такое...я бы сказала, что какой-то комплекс. Но вы ответите, что никаких комплексов у вас нет, вы самодостаточная и уверенная в себе личность.
ПриснитсяЖЕ• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Офіціанту все підходить, і її власнику також. І всім решту відвідувачам. Можливо з вами щось не так, не задумувались? Прочитайте тут всі відповіді для вас і зробіть висновок
Ответ дляDani777
Ну, Ви серйозно? Є вимоги роботодавця і найманий працівник зобов язаний їх виконувати.
Топтунша• 22 ноября 2022
Ответ дляЮпитерная
автору даже мало, что перед ней стелются и подскакивают, когда она зашла в кафе. ей надо, чтобы человек просто ни минуты не мог сидеть на рабочем месте
именно такие волшебные потом забирают у продавцов стулья, не дай же бог сядет, холоп
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
вот это уже точно не Ваше дело как работает та девочка! Не нравится- кофеен миллион
Алина-1240• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Північний - це звідки, наприклад?)
Так старческий бубнявый характер называют)))
Уравнобешенная• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Проблема одна, и она в вас: вы невежественны. Ваше высокомерие и надменность однажды сыграют с вами злую шутку) как бы вы это не отрицали)
Что-то вы потеряли важное, раз даже не понимаете, что не правы. Ничего, жизнь это поправит, она мудрая и всегда контролирует баланс
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
вимога у работодателя (заметьте, не рабовладельца) основная одна - сделанная хорошо работа! А не то где и как кто сидит когда никого нет.. Возвращайтесь в нынешнее из прошлого советского устоя.
Человек на работе не раб.. Один делает работу- второй за это платит.. все.. ТОЧКА!
Ответ дляПриснитсяЖЕ
От просто гарантую, що вона тут пробуде дууууже не довго і все Ваше ’всім все ок’ відразу відпаде.

harchushyn• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Та ну, маленький стільчик, табурет став би без проблем
Це , по типу, як місце для барині, а обслуговуючий персонал,сідаючи на це місце, ставить себе і вас на один рівень?
Ответ дляНе танцую- но пою
Настанет момент - попроситесь.
Удалено администрацией...
Ответ дляDani777
Мені подобається і зручна дана кав´ярня. Чому я маю її змінювати
Леди Репях• 22 ноября 2022
Ценю хорошее обслуживание и не люблю нахальный или ленивый персонал, но в Вашем случае не вижу никакой проблемы.

У Вас была цель - попить кофе.
Вас быстро обслужили, кофе Вы выпили. Цель достигнута.
Какая разница, где сидела девочка?
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Удалено администрацией...
понимаю что больно это слышать, но это, к сожалению, реальность таких людей.. Жизнь действительно всегда учит.. спускает на землю
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
потому что именно Вам что то не нравится
harchushyn• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
У вас є притензії до виконання її обов´язку?
ПриснитсяЖЕ• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Дякуючи тобіі, дівчина залишиться в наш час без роботи. Тому що такі терво як ТИ, цьому посприяє. І як ця кава тобі в горлі не встане?
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Вона знайде іншу, зробивши висновки. Або не зробить висновки - і такі є, звісно.
Dani777• 22 ноября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
у Вас у начинает болеть спина?
Dani777• 22 ноября 2022
*уже начинает