Доброго дня,може хтось стикався з таким? Я знялась з обліку впо десь 18 жовтня,потім через кілька днів отримала виплату за жовтень, і поїхала додому.Картку єПідтримка закрила,так як вважала її вже непотрібною.Але вчора прийшло сповіщення від Приват24 що мені не змогли зарахувати кошти впо через те,що картка закрита.Може хтось знає,я мала отримати за листопад ще? Просто не має можливості поїхати в той соцзахист,а через електронну пошту нічого не відповіли,лише написали щось невнятне і не по темі
Ответ дляMtatjana
Звоните в отдел соц защиты того города, где стояли на учёте
Я тоже снялась с учета, но когда два месяца продолжила получать выплаты, дозвонилась - а я у них на учёте ещё числюсь.
Так что лучше проверить
Дивно,довідка пропала через кілька днів з дії.Я б з радістю подзвонила,та контактів взагалі нуль,буду звичайно пробувати десь знайти їх.І що,ви якось їм повернули ті зайві кошти?
Ответ дляLola-c98c
Так, гроші повернула
У мене теж довідка пропала)))
Ви а якому місті на обліку стояли? У мене є Львівські контакти
У мене теж довідка пропала)))
Ответ дляMtatjana
Так, гроші повернула
У мене теж довідка пропала)))
На щастя я якимось чудом знайшла один контакт,та жінка пообіцяла дізнатись про це) я аж в Кіровоградській області була)
Мабуть і на краще що карту закрила ,не хочу возитись потім з цими поверненнями.
Ответ дляLola-c98c
Повернення то швидко))
Довше було вияснити, як повернути і чого мене ще з обліку не зняли