Lola-c98c• 22 ноября 2022

Виплати впо після зняття з обліку

Доброго дня,може хтось стикався з таким? Я знялась з обліку впо десь 18 жовтня,потім через кілька днів отримала виплату за жовтень, і поїхала додому.Картку єПідтримка закрила,так як вважала її вже непотрібною.Але вчора прийшло сповіщення від Приват24 що мені не змогли зарахувати кошти впо через те,що картка закрита.Може хтось знає,я мала отримати за листопад ще? Просто не має можливості поїхати в той соцзахист,а через електронну пошту нічого не відповіли,лише написали щось невнятне і не по темі
coch100• 22 ноября 2022
Да, после снятия с впо, вам еще оплачивают следующий месяц

Mtatjana• 22 ноября 2022
Звоните в отдел соц защиты того города, где стояли на учёте
Я тоже снялась с учета, но когда два месяца продолжила получать выплаты, дозвонилась - а я у них на учёте ещё числюсь.
Так что лучше проверить
автор Lola-c98c • 22 ноября 2022
Ответ дляMtatjana
Так что лучше проверить
Дивно,довідка пропала через кілька днів з дії.Я б з радістю подзвонила,та контактів взагалі нуль,буду звичайно пробувати десь знайти їх.І що,ви якось їм повернули ті зайві кошти?
автор Lola-c98c • 22 ноября 2022
Ответ дляcoch100
Дякую,а ви не знаєте як тепер їх отримати? Не їхати ж туди знову,щоб дати реквізити...
coch100• 22 ноября 2022
Ответ дляLola-c98c
Не, это я уже не подскажу, не знаю.
автор Lola-c98c • 22 ноября 2022
Ответ дляcoch100
Не, это я уже не подскажу, не знаю.
Дякую
kabatosa• 22 ноября 2022
Ответ дляcoch100
Не мають оплачувати, останній місяць це місяць зняття з обліку ВПО

kabatosa• 22 ноября 2022
Ответ дляLola-c98c
Ви не маєте їх отримувати більше, ніяких місяць після немає
coch100• 22 ноября 2022
Ответ дляkabatosa
Я получила 9 октября, снялась с учета 28го. В этом месяце пришли 18го. Я звонила, сто ошибка сказали так и должно быть.
автор Lola-c98c • 22 ноября 2022
Ответ дляkabatosa
В такому разі добре що мені їх не зарахували
Mtatjana• 22 ноября 2022
Ответ дляLola-c98c
Так, гроші повернула
У мене теж довідка пропала)))
Ви а якому місті на обліку стояли? У мене є Львівські контакти
автор Lola-c98c • 22 ноября 2022
Ответ дляMtatjana
Так, гроші повернула
У мене теж довідка пропала)))
На щастя я якимось чудом знайшла один контакт,та жінка пообіцяла дізнатись про це) я аж в Кіровоградській області була)
Мабуть і на краще що карту закрила ,не хочу возитись потім з цими поверненнями.
Mtatjana• 22 ноября 2022
Ответ дляLola-c98c
Повернення то швидко))
Довше було вияснити, як повернути і чого мене ще з обліку не зняли
автор Lola-c98c • 23 ноября 2022
Ответ дляMtatjana
Повернення то швидко))
Все,мені допомогли все вияснити) мені дійсно нічого не мають платити,виник збій як завжди)