Гравицапа• 23 ноября 2022
Худну москалям на зло, зустріну перемогу красивою і стройною
Вівсяно млинець не вдався ну і нічого, зате світло включили
Ми то все переживем, а вони кацапньою так і залишаться
В мене за місяць з 86 кг стало 79
Гравицапа
• 23 ноября 2022
Ответ дляМурзилка
у меня 64 кг, когда-то было 90. дерзайте))
Клас! Супер, ви молодець. Дякую що поділились фото!
КАПСЛОЧНИЦА• 23 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
Напевно можете собі дозволити
бо я ні
ні, не можу. За період війни схудла, але не настількі, як хотілось би. Просто чоловік картоплі насмажив, мама капусти квашеної принесла. Смачно так))
Гравицапа
• 23 ноября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Якщо би ви запекли 2-3 картоплі то було б зовсім по іншому для вашого схуднення, а смак не сильно б відрізнявся, але згідна, чоловіки це вічні спокусники
Остановщица• 23 ноября 2022
А я від початку війни схудла на 7. Тепер при зрості 168 важу 54. Фігура мені подобається. А от обличчя((( обвисло
Автопортрет нурофена• 23 ноября 2022
Ответ дляЗаведУющая
Я вже схудла і готова зустрічати перемогу. Коли вже ті кляті москалі передохнуть.
Їх дуже багато, всі не передохнуть!
Гладиолус• 23 ноября 2022
Ответ дляУмничка-помощничка
А в мене так, як у Вас, автор, тільки на оба рот
А я как рыба облёт...
{СоJIнТсЕ}• 23 ноября 2022
Бойцовская• 23 ноября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Я зробила рибних котлет) тепер ходжу і облизуюсь) їсти хочу весь час тупо
Ой яка смакота! Я з якої рибки?
Гладиолус• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна
А я успела сегодня только это сделать
А я з переляку, що світло ненадовго бігом перерізала 1,5 кг філе, пережарила з овочами мороженими. Частину в лоток і заморожу, до другої частини додала рису і зварила типу плову. На завтра є що їсти.
Мелочунь• 23 ноября 2022
Ответ длячаревна
А я успела сегодня только это сделать
Какая начинка? Выглядит очень аппетитно, слюнки потекли. Знаю, просто с фаршем делают, но Ваш вариант оригинальный и думаю вкуснее
{СоJIнТсЕ}• 23 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Ой яка смакота! Я з якої рибки?
В магазині був тільки фарш хека) нормально вийшло, смачно. Зараз ще постоять, наберуть смаку.
ПуГоФФка• 23 ноября 2022
Ну так може ви там побистріше будете худнути… якщо до перемоги…. Сильно в вас багато всього в тарілці!!!
Щоб у наступну середу вже 60 кг і Путін здох)
Мадам Тю-лю-лю• 23 ноября 2022
Вони кацапней залишаться, а ми хохлами і що?
до чого тут ваше схуднення)))
Сиамская сороконожка• 23 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
до чого тут ваше схуднення)))
Ми не хохли.Ми українці !!!!
Мадам Тю-лю-лю• 23 ноября 2022
Ответ дляСиамская сороконожка
Ми не хохли.Ми українці !!!!
Ну і вони тоді росіяни...тут або так або так...
Сиамская сороконожка• 23 ноября 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Це з якого дива?
Мурзилка• 26 ноября 2022
Ответ дляmarikam
А как Вы похудели и за какой период?Спасибо.
по-разному, в 25 лет была диета дюкана, похудела с 90 до 70. потом Б и после нее я была 78-80, которые со мной были до 35. а в 35 пошла к диетологу, и с апреля с 80кг к августу я была 70. Летом добавила спорт, это было прошлое лето. Уже 1.5 года в общем я на ПП и больше года спорт
Мурзилка• 26 ноября 2022