Добро с Кулаками• 26 ноября 2022

Білкові коктейлі для вагітних

Дівчата, в мене вже 17 тижнів вагітності
В зв’язку з токсикозом відраза до будь якого м’яса, до риби, та до багатьох молочних продуктів
З білкової їжі їм трохи яйця та сири деякі
Але звісно того дуже дубе мало
Бобові викликають неймовірне вздуття яке й так мене не покидає
Лікар сказала що можна пити протеїнові коктейлі
Чи приймали ви під час вагітності?
Можливо можете порадити?
Elani• 26 ноября 2022
протеин тоже подобрать надо
есть со вкусом, есть без
порошок, готовые шейки...
сложное это дело

Xue• 26 ноября 2022
Пити можна. Підібрати може бути складно. Краще без ароматизаторів і барвників, а це суттєво скорочує вибір. І пакування там гігантські, вам стільки не треба. Понакупляйте де зможете пробничків і пийте, починаючи з малих доз. З хорошого - вони довго зберігаються і можуть потім знадобитися.
Головне - візьміть усі види, вони дуже по-різному засвооюються.
Я такая боевая• 26 ноября 2022
Додам : беріть хоча б польського виробництва, наші дешеві, але не всі гарно їх переносять, хоча мені норм