Люда Людоедова• 26 ноября 2022

Скільки у вас отримує Голова Осбб? Та який тариф "утримання" будинку?

Будинок під триста квартир, велике місто на ЗУ.
Скоро збори. Маємо управляючу компанію, яка обходиться 6тис в місяць. Бухгалтера 7.2тис. Майбутня голова хоче 15тис. Працювати без УК не погоджується. Відповідно тариф повинен конкретно зрости, але виходить, що левову частку коштів "з" їдять" витрати на управлінців, а не на послуги вивезення сміття і т.д.
Як у вас? Який тариф і ЗП голови Осбб і чи є бухгалтер окремо ?
Уравнобешенная• 26 ноября 2022
120 квартир
6 грн
12 тис

Тектоническая расческа.• 26 ноября 2022
Понятия не имею кто у нас глава и сколько он/а получает
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляУравнобешенная
120 квартир
6 грн
12 тис
А управляюча компанія і окремо бухгалтер є?
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Рада, що Вас потішила.
ВЫВсеВрете• 26 ноября 2022
У нас нету. Делали ремонт тогда был. Сейчас нету. Сейчас подъезд собирает на ремонт
Ежик Хрюха• 26 ноября 2022
Квартир біля 400. Є бухгалтер. Яка з/п - не знаю. З квартири в 80 кв.м. 540 за утримання щомісячно. Ліфти окремо сплачуємо. Сніг гребуть, під´їзди прибирають, трохи квіти садять.
Україна наше все• 26 ноября 2022
Київ. Зарплата Голови - 15 тис. УК відсутня. В штаті є бухгалтер, двірник, прибиральниця, консьєржі, електрик. Тариф майже 14 грн.

Шеллар• 26 ноября 2022
Голова ОСББ - мінімальна зп, але нюанс - він мешканець будинку, військовий пенсіонер. Людина працює на совість, а не за гроші. Бухгалтер на фрілансі було 100дол. у квартал., з березня 3000грн.
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Чудово.
Julieta78• 26 ноября 2022
Мы сделали осбб как раз специально,чтоб избавиться от управляющей компании.
Зарплату главы и бухгалтера не помню точно, где-то в договоре они есть,но они небольшие...
За 72 квадрата 455 грн получается.
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляШеллар
Пощастило Вам.
3000 у квартал правильно?
Белая котичка• 26 ноября 2022
Председатель 10000
Бух 5 кажется
За 90 м 1300грн
Анка-пулемётчица• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Пощастило Вам.
3000 у квартал правильно?
Не пощастыло, там просто воруют)
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
За 72 квадрата 455 грн получается.
В мене зараз неповних 500,після підвищення вийде під 700. Це за 85м.
Елена1265• 26 ноября 2022
Тариф 8,20
З/п не помню, есть бухгалтер, которая работает 1 день в неделю
Матраскин Брат• 26 ноября 2022
Чего там буху за 7200 делать? Автор, они все во что горазд, чем больше зарплата , тем лучше. Я тоже в шоке была, когда вывесили расходы: квартплата :13000, буху- 4000, голови- 5500, лифт-500, свет.200, налоги на зарплату- 3000. И выходит, что мы , идиоты, не понятно за что и как двух бездельников содержим
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
За 72 квадрата 455 грн получается.
А яке Ви місто?
Елена1265• 26 ноября 2022
Квартир 240
Julieta78• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Какая вам тогда выгода от осбб? Управляющая компания нормально обслуживает дом?

автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Председатель 10000
Бух 5 кажется
За 90 м 1300грн
Тариф у Вас височенький((
Julieta78• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
А яке Ви місто?
Днепр
Шеллар• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Пощастило Вам.
3000 у квартал правильно?
Так, з початком війни зафіксували оплату в гривнях. Я читаю вашу тему і дивуюсь розцінкам саме на бух.облік, враження, що на цю посаду влаштовують найближчу родичку на тепле місце.
Додам, що наш бух з нами не перший рік, два роки тому перевіряли облік аудитом (один із сусідів власник фірми і зробив перевірку безкоштовно) претензій до її роботи не було.
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Так в нас трьох: бух, УК та голова.
Белая котичка• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Тариф у Вас височенький((
Зато в доме все в порядке и желающих на место главы нет
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
Так, бо Голова відмовляється без неї працювати.
Матраскин Брат• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Так в нас трьох: бух, УК та голова.
А что делает ук? По идеи она ж буха и голову заменяет
dreamsunny• 26 ноября 2022
В управляющей компании должен быть бухгалтер и руководитель и весь персонал для обслуживания дома.
У нас 7,96 с метра плюс вывоз мусора и лифт , платим управляющей компании, больше никому не платим.

15 тыс за один дом это сильно жирно председателю.... Вообще надо выяснить какие функции должна выполнять управляющая компания, теоретически работа председателя туда должна входить.
автор Люда Людоедова • 26 ноября 2022
Ответ дляШеллар
Так, Ви знаєте, не вникала, а зараз, як взнала, то в шоці.
Матраскин Брат• 26 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Уберите голову
ЖивунаБагамах• 26 ноября 2022
Київ 516 приміщень, велика новобудова. Тариф 8,65 не мінявся 4 роки, це разом із сміттям, ліфтами і т.д. Голова 12 з копійками (10 тис на руки), бух 9600 (7 тис на руки), але вони добр економлять грощі на рахунку є постійно і збільшується. Голова каже, що з наступного року проситиме 20 тис...