Сундучок с каникулами• Изменено 26 ноября 2022
Хто довго п´є антидепресанти?
Я пью з 2018 року. Лікаря не маю , бо та яка мене лікувала мені не подобається, як приходила до неї то стрес якись , кланятись треба, то каже я вас не знаю , ідіть до дільничого лікаря. Я пішла , він питає шо пьєте. Я сказала, він давай в гуглі читати що то таке я і встала і пішла. Пробувала сама кидати , але через два місяці все верталось. Тому пью на постійній основі, лише одну таблетку. Пила три препарата то сама вийшла на один. Хто так само пьє багато років ?
Пластилин_Колец• 26 ноября 2022
Ответ дляИщу Аленя
А как без рецепта покупаете?
На них не надо рецепт сейчас
Миллениалка• 26 ноября 2022
Я, теж не маю лікаря, п´ю при потребі. Вже рік, так починає зводити щелепу, всередині колотить, місця собі не можу знайти, поки не вколю дімедрол, і не вип´ю еглоніл.
ТрубоДурочка• 26 ноября 2022
Всі ці ліки викликають залежність. Припинення приймання буде викликати так звані ’ломки’, що є небезпечним для нервової системи. Треба розбирати причину викликаного психозу і боротися з ним вірою в себе, силою волі, з психологом. А ліки в багатьох випадках тут не допомогають
постою_послушаю• 26 ноября 2022
Я п´ю багато років. Думаю, що то вже назавжди. Лікарів маю, вони, вважаючи на мій стан і історію хвороби, не проти.
Сундучок с каникулами
• 26 ноября 2022
Ответ дляЧупокабра
Что принимаете? от чего?
Есцитам. Від болей в животі і від панічних атак
Сундучок с каникулами
• 26 ноября 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Мені 4 психолога не допомогли при неврологічних болях в жкт . Живіт і далі продовжував боліти і я втратила вагу до 35 кг важила
постою_послушаю• 26 ноября 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Мені здається що ви не дуже обізнані на цьому. Може і цукровий діабет будемо замість інсуліну силою волі лікувати?
І залежність, про яку ви пишете, із ломкою, вона більш притаманна транквілізаторам, а ніж антидепресантам. А з вашого допису не дуже зрозуміло,ьщо це за ’всі ці ліки’
Сундучок с каникулами
• 26 ноября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую що сказали. Я теж саме ,краще буду пити ніж вмирати від болю
Пластилин_Колец• 26 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
Это на какой антидепрессант сейчас не нужен рецепт?
На любой.
Аптекам во время войны разрешили продавать рецептурные лекарства без рецепта
постою_послушаю• 26 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
Говорят, в связи с военным положением отпускают без рецепта сейчас даже гидазепам.
Омлетик• 26 ноября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
Вибачте, а можете описати біль і локацію?
Чупокабра• 26 ноября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
Ого, а после ад вес набрали?
Сундучок с каникулами
• 26 ноября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
З вами згодна на всі 100! Коли втрачаєш свідомість від ваги 35 кг і не можеш навіть ходити. Лекції психологів допоможуть
Сундучок с каникулами
• 26 ноября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Я купувала без рецепту і до війни
Омлетик• 26 ноября 2022
Я сиділа на гидазепамі.Коли зменіла місто проживання, пройшли мої ПА.Тепер нічого не приймаю,але на заначці маю.
постою_послушаю• 26 ноября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
Эсциталопрам наразі найновіший і найкращій препарат цієї групи ліків. Я теж п´ю його. Нехай Господь помагає!
постою_послушаю• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Гідазепам не є АД.
Сундучок с каникулами
• 26 ноября 2022
Ответ дляОмлетик
Та можу. Вокруг пупка , просто кішечник твердий як метал, спазм страшний тримається вже 5 років. В туалет тільки на ліках бо він не рухається
Форточка• 26 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
Я принимаю три препарата, и всегда просят рецепт. Но он у меня есть.
Всегда свежий?
Сундучок с каникулами
• 26 ноября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Дякую і вам також. Але в Чехії мені виписали Еліцею , він теж основа есциталопрам, той самий препарат , але я на ньому краще почуваюсь. Я не мокра в ночи. А від нашого есцитама я постійно вся в поту
Ластоноша• 26 ноября 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Ви не дуже обізнані в даній темі.
СтрашнаяНаташа• 26 ноября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
У нас не відпускають без рецепту в жодній з семи аптек, розташованих поряд зі мною. Навіть перевіряють ’свіжість’ рецепту в деяких.