Дюймовочка• 27 ноября 2022

Як починається астма в дитини?

Малому скоро чотири роки, перший раз захворів в рік, був ларинготрахеїт і лівостороннє запалення легень, потім ближче до двох років був обструктивний бронхіт, знову ми лежали в лікарні. Впродовж останнього року, коли хватає якийсь вірус, десь на другий-третій день захворювання, вночі або під ранок в нього міг бути несправжній круп, гавкаючий кашель, дуситься, хрипить, ми за кордоном - то тут нам лікар дала сальбутамол на такі випадки і рекомендували холодне повітря як таке стається. За останній рік таке відбувається 4-5 раз. Але цього разу я дуже занепокоєна, бо так схопив вірус, але дихає і кашляє точ в точ як при астмі (мій дядько хворіє астмою все життя, я знаю добре, як це виглядає) Постійно сухо сильно кашляє і важко дихає як астматики. До лікаря завтра, ми захворіли на вихідних, але чи може так стартувати в дитини астма? І чому? Може це пройде? Перший раз такі симптоми в дитини бачу і дуже переживаю. Хтось має схожий досвід?
So_so• 27 ноября 2022
Сдавали IgE ?
автор Дюймовочка • 27 ноября 2022
Ответ дляSo_so
Сдавали IgE ?
Ні
So_so• 27 ноября 2022
Ответ дляДюймовочка
Ні
Сдайте побыстрее, чтобы понимать в какую сторону двигаться.
Бусурманша• 27 ноября 2022
Та ао різному.
Молодша моя теж аж до початкової школи кожна простуда закінчувалася обструкцією. Але, дякувати Богу переросла, все ок.
Старша загалом була міцною, мало хворіла і швидко олужувала від Орві різних. Але в 2020 перехіоріла на пневмонію і отримала БА. Не знаю чи ці процеси повязані. Але от так.
ТыЧиНеТЫ• 27 ноября 2022
Автор, так, це може бути така форма астми.
В мене астма з дитинства, інфекційно-алергічна форма і саме під час застуд, грві, грипу починається от такий затяжний бпонхоспазм. Знімали і крапальницями, і гормонами (дексаметазон, преднізолон). В дорослому віці все так само, але зараз я постійно на гормональному інгаляторі, то вже протікає простіше і принаймі в домашніх умовах можу справитися. От зараз якась віруска, то по 4 рази вдень інгалятор приймаю і досі бронхоспазм, а в усіх домашніх протікає легко.
По діагностиці не підкажу, медицина пішла вперед за роки. І, можливо, зараз це просто як бронхоспазм діагностують, часто в дітей таке.
муха в кедах• 27 ноября 2022
До алерголога на направляв терапевт? У моєї дитини була астма під питанням. Постійні обструкціі, викликані алергією на пильового кліща.
MariaMaria90• 29 ноября 2022
Здравствуйте можно ваш Вайбер или напишите мне 380665820878.У меня сейчас с ребёнком происходит тоже самое(((