Мексиканочка• 28 ноября 2022

Як починається клімакс?

Як ви дізнались, що це він, як себе почували, які симптоми були, як довго...
Говорящая галограмма Чингисхана.• 28 ноября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Лікувальне голодування вам в поміч.
Вибачте, в чому в поміч?
Кількість яйцеклітин вже не виникне з нізвідки, на жаль
Сижу на стуле• 28 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
У меня в этом году две самые долгие за всю жизнь задержки по 38 дней. Надеюсь, это не он(

Хотя других намеков нет и я ещё не совсем в том возрасте...
У меня впервые в этом году была задержка. 3(!) месяца не было. Гормональный сбой на фоне стресса. У многих женщин из-за войны или задержки, или дважды в месяц идут
Сижу на стуле• 28 ноября 2022
Ответ дляБоевая
Это все общие фразы. Климакс начитается в 45+, остальное патология.
И что, если у кого-то патология и начался раньше 45, то ей как-то легче от этого должно быть?
_MadonnA_• 28 ноября 2022
Моя гинеколог говорит , что первый признак - это приливы . Все остальное надо смотреть по анализам
Перша на селі• 28 ноября 2022
Ответ дляБоевая
Мне 49, пока не началось (тьфу-тьфу-тьфу).
Цикл как часы, приливов тоже нет.
Прислушиваюсь, но пока вот так.
Апель-синка• 28 ноября 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
В мене вже все, клімакс в повній мірі. Мені 42. Почалося з 39-40 років. Критичні дні стали нерегулярними, великі перерви між ними ставали, а самі ці дні були сильно подовжені, десь по 20 днів місячних. Влітку особливо посилювалися симптоми. Цим літом особливий кошмар був. Часте кидання в піт, але не так, щоб візуально були краплини поту, але дуже спекотно ставало, і ці симптоми не були ні з чим пов´язані, тобто чи в машині їдеш, чи лежиш, чи йдеш. Сильно схудла. На 10 кг за 2 місяці. Також страшенно стомлююся. Зроблю роботи умовно на 5 копійок, а втома на 1000 грн. Дуже поганий сон. Але в світлі страшних подій сьогодення інакше не виходить.
Консультувалася у лікаря, здала аналізи на купу гормонів, то показало, що клімакс. Але я знала, що рано почнеться, бо була позаматкова вагітність і один яєчик при цьому видалили.
Поки візуально обличчя добре виглядає, щоб сильне старіння - то ні, але я постійно вранці роблю масаж Гуаша і вакуумною баночкою для обличчя і шиї і Сурію Намскар як зарядку, щоб пригальмувати візуальний цей процес.
Хочу навчитися медитувати, але зараз ніяк не можу розслабитися, всі м´язи кам´яні, щелепи постійно зчіплені(((
Живу не в Україні вже 4 роки.
И что, месячные по 20 дней врачи не в Украине считают нормой? Это ж кровотечение фактически, длиной 2/3 месяца. Или просто мазалось?
Ответ дляАпель-синка
Не мазалось, але й не заливало.
Але вже півроку все, без нічого
Мочалкин блюз• 28 ноября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Здоров´ям займатися треба, а не еко ходити робити. Якщо організм не готовий і не може виносити, то до одного місця це еко. Ні один лікар досі не вилікував хворобу відштовхуючись від причин, бо будь яку хворобу взяти - причини для офіційної медицини невідомі. А організм здатний до самосцілення, це система, про що лікарі забувають.
ви взагалі читали шо я написала, чи просто висказатися треба було?
де я писала шо хтось чи я робили еко???