Кукусики• 28 ноября 2022
Ви би залишили чоловіка в США і повернулись би зараз в Україну?
Назавжди, от він залишається в США а ви в Україні - причина така що за океаном ви жити не можете - не ваше. Просто тяне додому.
Чи це все бздур і дитячі капризи?
Результат:
вже голосів:
131 (85.06%)
Не вернулась би
23 (14.94%)
Вернулась
ЯНаПэПэ• 28 ноября 2022
Автор, чем Вам не нравится США?
Может поработать с негативом, переосмыслить?
Если Вы уедете одна, то Ваши отношения, скорее всего, сойдут на нет.
В Украине сложно из-за ракетных обстрелов, угрозы для жизни, блекаутов, отсутствия связи, надвигающихся холодов и т.д.
жижифреймут• 28 ноября 2022
Ответ дляКукусики
А якщо тут все чуже і вам не подобається країна?
Сваріть самі борща.
Борец за справедливость• 28 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Откуда вы знаете какой дом у автора,может у неё частный дом,есть газ, скважина и свет .У меня родственников в Харькове,частный дом,есть вода,свет и газ,и котёл твердопаливный,не страдают
Вот вообще не аргумент. Дело в безопасности и возможностях, которые есть в Америке. Автор похоже не правильно оценивает ситуацию и последствия своих хочу-нехочу.
Юлія Travel Agent• 29 ноября 2022
Пані авторко, повертайтесь в Україну, хто б там що не говорив! Якщо ви відчуваєте, що ваші серце і душа тут - навіть не сумнівайтесь у своєму рішенні і нікому не дозволяйте його знецінювати. Це наша земля, це наш рідний дім! Справжній українець ніколи не покине свою Батьківщину, тим паче в найтяжчі часи. Усі невдоволені життям в Україні - нехай виїжджають. Ні в якому разі не слід тримати цих людей. Країна таким чином позбавляється балласту. Усі, хто залишились - це і є справжня еліта нації, сильні духом українці, яких доля щедро нагородить за їхню незламність.