пАлАвинкА• 28 ноября 2022
Фейхоа гниле чи стигле?
Купила вперше саме крупні фейхоа, обирала м´якенькі, розрізали вдома, а вони коричневі... пахнуть добре, але до цього колись брали міленькі і вони максимум жовтуваті були, а ці прям коричневі. Оце і думаю їсти чи викинути.
Правильно_Валерчик• 28 ноября 2022
Фейхоа... Это что-то по богатому. Мы яблоки отечественные кушаем.
ЛюблюДевчонок• 28 ноября 2022
Фейхоа веусные именно те, которые маленькие и сладкие, как у меня на родине. Муж недавно большие принес, кисляк, выкинули все. Думаю жто как и с инжиром, маленький вкусный, большой никакущий.
Жена аллигатора• 28 ноября 2022
Если пахнут хорошо, то перезревшие просто.
Для комментаторов выше..это очень полезный фрукт. Его постоянно привозили раньше из Азербайджана. Не такая уж и экзотика.
пАлАвинкА
• 28 ноября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Спробувала)
Так скоро за все перестиглі. Бо на смак гарні, правда не дуже солодкі, маленькі дійсно солодші)
Правильно_Валерчик• 28 ноября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Как мы жили без фейхоа и его полезности раньше? Святые киноа и фейхоа сделают жизнь лучше, не то, что гречка да яблоки...
Само_достаточная• 28 ноября 2022
Гнилые. Должны быть зелёные. Спелые становятся мягкие но зелёные все равно
пАлАвинкА
• 28 ноября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Може тому що ми в сучасному світі живемо і транспортування продуктів не є проблемою. Колись з чергами в кілометр чоботи купляли, і якось жили ... то це не значить, що то норма.
пАлАвинкА
• 28 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Пізно), вже з´їла).
Але в гуглі знайшла і такі), типу як стиглі були підписані
Джавеліна• 28 ноября 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я не знаю, як жили ви, а ми постійно їмо фейхоа вже років з 15 точно. А до того батько привозив ще в далекі радянські часи з кавказьких відряджень. Але я їх тоді не любила і не їла, то мама перекручувала з цукром і змушувала по чайній ложечці їсти.
Я натуралка• 29 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
Я тоже дочке перекручивала фейхоа. Но добавляла мед. Это эндокринолог посоветовала.