Брюльтик• 28 ноября 2022
Ви втрачали клієнтів через прагнення робити все "чисто по закону"?
До мене звернулась добра знайома з проханнням видати їй свідоцтво про право на спадщину після бабусі.
Але я вивчила питання і зрозуміла, що там підлягає застосуванню лише старий Цивільний кодекс радянської України (2002 рік). І щоб застосувати ті норми, треба відправити її в суд для встановлення певного юридичного факту.
А згідно з діючим зараз кодексом цього робити не треба, все просто і легко. ( але чинний зараз кодекс не може бути застосований)
Я запропонувала їй знайти фахівця ( такого як я), який "всепереч закону" їй допоможе ( бо спору немає, родина чудова, вона одна залишилась із спадкоємців). Але , все таки, всупереч закону.
Сьогодні розмовляла з нею, а вона каже ще двоє, окрім вас, мені відмовили, а четвертий "погодився". Я зрозуміла, що втратила клієнта на 5 тис грн, а могла би завтра їх заробити, якби не моя установка " чисто по закону" все робити.
І, звісно, я була вражена, що мій колега на таке погодився.
Думаю правильно я вчинила чи треба було ризикнути?
Сердючка• 28 ноября 2022
Здивовані через колегу, але зараз самі не проти.
Ви вже якось визначтесь, чи гроші попри закон заробляєте, чи виконуєте обов´язки без тіні сумління.
Ну ниче се• 28 ноября 2022
Ви все зробили правильно. Потім буде перевірка Мінюсту і можете влетіти на 1тис$.
Брюльтик
• 28 ноября 2022
Ответ дляДружная семейка
Ваша совість і спокій коштують 5000 грн.?
Отож бо й воно.
Дякую. Так весь час і направляю комусь підготовлених мною клієнтів, які знають що їм треба.
Брюльтик
• 28 ноября 2022
Ответ дляНу ниче се
Правильно, буде у травні перевірка. Однак не штраф можливий, а позбавлення свідоцтва.
Брюльтик
• 28 ноября 2022
Ответ дляСердючка
Ні, завжди вчиняю по закону, дорожу професією безмежно.
Благоуханочка• 28 ноября 2022
Вы сделали правильно, все, что не законно рано или поздно всплывает, ни тут, так на других делах. Потом будете враженно слушать, как коллегу лишили, уволили или перелачки носили.
Знаете, мне когда то сказали такую вещь - когда ты не делаешь зла и ничего не законного, ты смотришь прямо и нет страха. Понятно, что могут обвинить в чем угодно, но внутреннее состояние, оно не душит тебя. И вот прошло 20 лет, это очень видно по коллегам, бегающий взгляд, вжимание плечей, когда заходит речь о проверках, каких то там любых несостыковок. И ты сидишь, плечи прямо, взгляд прямо, ничего не дергает тебя, не крутит, не вжимает.
А деньги, хорошо, когда они есть. Но ещё бывает, собирают, зарабатывают, бац, ракета прилетела и нет ничего. Деньги - то такое. Заработаете, потратите ещё
Сердючка• 28 ноября 2022
Ответ дляБрюльтик
То звідки сумніви?
Я без жалю відправляю подібних клієнтів із липою (по своєму профілю), бо мені потім ні їсти, ні спати від переживань, що правда відкриється.
Ну ниче се• 28 ноября 2022
Ответ дляБрюльтик
Маю на увазі не штраф, а хабар перевіряючому, ну Да, або відключення від реєстрів
Брюльтик
• 28 ноября 2022
Ответ дляНу ниче се
Ааа ви про це, але ніколи не наважусь запропонувати хабар, бо чоловік сам карає по ст.364 КК, а пропозиція вигоди чи надання це теж злочин.
Форточка• 28 ноября 2022
Если б я стремилась делать все по закону, то жила б сейчас в квартирке и ездила в лучшем случае на убогом Ланосе
Брюльтик
• 28 ноября 2022
Ответ дляФорточка
А ви з якої сфери?
Форточка• 28 ноября 2022
Ответ дляНу ниче се
Дуже сумно. Не поважаю таких, як ви.
Вы же понимаете, что мне на ваше уважение плевать. Зато у меня классное авто, огромный дом, весь мир объездили, дети отказа ни в чем не знают. У меня жизнь одна и хочу прожить ее классно, а не считать копейки
Ну ниче се• 28 ноября 2022
Ответ дляФорточка
І у мене класне авто і все, що ви перерахували. Але я дотримуюсь закону.
Форточка• 28 ноября 2022
Ответ дляНу ниче се
Ну я ж не знаю, что для вас классное авто и как вы отдыхаете и где живете для всех в этом плане понятия разные. И да, это ваша жизнь , мне абсолютно пофиг соблюдаете вы закон или нет. Я поступаю, как считаю нужно и лучше.
Благодарная Свинья• 28 ноября 2022
Ответ дляБрюльтик
Но за пачечку купюр оно-таки восстанавливается!
Круговорот бабосов в государстве.
Благодарная Свинья• 28 ноября 2022
Ответ дляБрюльтик
Это смотря кому предлагать тот хабар ) Наша тотальная коррупция - не только плохо.