Марс атакует• 28 ноября 2022
Хто закладав Dija.PL. Не вдається ввести дані
Марс атакует
• 28 ноября 2022
вводжу пошту і пароль, або логін цифри і пароль- видає помилку
Ядвига Юсьлегко• 28 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
Так може у васстатасв ukr немає
Марс атакует
• 28 ноября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так може у васстатасв ukr немає
статус укр? Є
Ушла и Пришла• 28 ноября 2022
Нічого не зрозуміла.Чи вже не можете задати питання українською ?
Що значить закладав ? Ви хочете встановити ? Профіль довіренний маєте ? Ну і активний польський номер телефону.
Марс атакует
• 28 ноября 2022
Ответ дляksena555
Вже писала тут, натисніть нагадати пароль і зайдіть повторно, виконавши авторизацію
коли тисну нагадати пароль птше, що виступила помилка тобто не бачить моєї пошти, хоча вона є у профілю зауфаному
Марс атакует
• 28 ноября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
все маю, подьський номер теж Встаноаила mObywatel і в ньому відкриваю документ Diia.pl. При введенні логіну і паролю які є в Profil zaufany видає помилку
Марс атакует
• 28 ноября 2022
Ответ дляksena555
А в профіль зауфани вдається зайти?
зараз спробую
Марс атакует
• 28 ноября 2022
Ответ дляksena555
А в профіль зауфани вдається зайти?
не вдається... піду завтра до Зус
Я такая боевая• 28 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
не вдається... піду завтра до Зус
А раніше заходили? В Україну їздили?
Марс атакует
• 28 ноября 2022
Ответ дляЯ такая боевая
А раніше заходили? В Україну їздили?
заходила, перевіряла кореспонденцію. Не їздила, хочу зараз на тиждень поїхати без дитини