Аноним ФЕЯ• 28 ноября 2022

Образила чоловіка, бо не хочу жити з його батьками

Дівчата, ситуація не проста.
Будь-ласка не судіть дуже строго.
Я не одну тему створювала як бути з батьками чоловіка, і всі тут рекомендували просто розсваритися на завжди.
Сил все прокручувати і виписувати просто нема.
Вони приходили до мене в будь-який час, 5 разів на тиждень, і командували що робити (в моєму домі), критикували за все і тд. Кожні вихідні були в нас, ми з чоловіком нікуди не їздили,не ходили в кіно, в кафе, завжди їх розважали. Попри все я завжди була поганою невісткою. Стиль командування вони використовували і до моїх батьків «робіть так, робіть сяк. Не правильно робите». Навіть вказували як мені називати дитину, а як ні.
В мене вже були проблеми з нервами. Консультації пчихологів і я вибудувала якісь кордони. Не ходять до мене без дзвінка, але при щустрічі командують і китикують і далі. Я змирилася.
Чоловік аж ніразу не заступився, лише «ну такі вони..»
І сьогодні він каже «якщо не буде світла і тепла, треба батьків забирати»
Я сказала що я проти, нехай їдуть в село в баьусину хату, топлять там піч і живуть.
Там воду треба качати, і туалет на вулиці.
Він образився «а як я їм скажу що до нас ні?»
Каду так і скажи, що я проти, бо за 10 років ми не знайшли спільну мову.
Я не права?
Пс Мені нервуватися не можна
Xue• 28 ноября 2022
Якщо дім ваш, чому ви дозволяєте будь-кому командувати?

автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляXue
Бо така я є. Не можу постояти за себе
10 років заміжня і ніколи не присікала
Рогнеда Карповна• 28 ноября 2022
Правы. Его родители не изменятся. Ну либо можете попытаться еще раз им объяснить что вы взрослые люди и никто вам не указ как жить и что делать.
Творю чудеса• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Бо така я є. Не можу постояти за себе
10 років заміжня і ніколи не присікала
Ну колись буває перший раз. Ви права. Присікайте і крапка.
Сумчатая кошка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Бо така я є. Не можу постояти за себе
10 років заміжня і ніколи не присікала
Ну первый шаг сделан, дальше будет легче. Стойте на своем! Можете мужа им в помощь в бабусину хату отправить.
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
)))
Дякую, за підтримку.
Бачите він образився (маніпуляція), а я давай гризти себе чи точно я права
Сумчатая кошка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
)))
Дякую, за підтримку.
Вы абсолютно правы! Продолжайте в том же духе!)
Бойцовская• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
)))
Дякую, за підтримку.
Обидьтесь тоже )
Пусть он себя грызет что не прав.
nabludatel• 28 ноября 2022
Стійте на своємо.
Якщо дасте слабину - для вас нормального життя не буде.

успокойте_Меня• 28 ноября 2022
Раз и навсегда надо показать им что вы не будите жить их умом.и да хорошо когда это бы им сказал муж.хай чешут в село иам сейчас самое оно.я 25 лет терпела пока муж сам все не высказал своим родственникам которые о кроаенно меня и наших детей просто сьедали заживо.и сейчас мы не общаемся и чесно я вздохнула.на нет и суда нет.вы всегда будите плохой,е ли с самого начала так то это НАВСЕГДА
Xue• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Бо така я є. Не можу постояти за себе
10 років заміжня і ніколи не присікала
Їх ви не перевиховаєте, занадто твердолобі, життя вини вам у вас же не дадуть, протистояти, а тим більш, командувати ви їми не зможете. Тільки тримати на відстані. І тільки через чоловіка, його родичі - його гемор.
Підселіть краще когось свого.
Бабка в тапках• 28 ноября 2022
А у вас до есть свет и тепло ? Или зачем их забирать, если света итак у всех нет
Сумчатая кошка• 28 ноября 2022
Советчица как никогда единогласна! Автор, прислушайтесь)
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Чоловік їм не збирається таке казати, бо вони такі принципові, що праві лише вони і все.
А я з поваги до нього і до них також не ставила їх на місце. Хотіла просто мінімізувати зустрічі.
А тут жити разом???
Люди, які руки з вулиці не миють принципово коли йдуть до немовляти, бо їм видніше як правильно. Хоча я просила. Ні і крапка.
Ну як жити з такими?
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Дякую
ЖонДуан• 28 ноября 2022
Надо скандалить. А то только на пенсии и будете жить спокойно,если до того вам все мозги не высосут. Прям,беспомощные младенцы. Колыхать их надо. А они и радуются,бо понимают,что ущемляют вас. Им этого и надо. Кровососки
Ms. Доброта• 28 ноября 2022
Нема чого їхати жити ло поганої невістки, коли є гарні батьки.
Ось нехай і будуть із тими, кого поважають
Катька Пушкарева• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
)))
Дякую, за підтримку.
Тю, ну то нехай валізи збирає до села разом із батьками!!! Ви головне нізащо не погоджуйтесь навіть на один день їх пустити, бо потім до села поїдете ви, причому сама(((
Xue• 28 ноября 2022
Зауважу, що ваші свекри ретельніше добирали собі пару. Вони - однодумці, команда, навіть, банда. А ви не маєте підставленого плеча. Наполягайте на ваших правилах.

автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляnabludatel
Стійте на своємо.
Та я і так багато років втратила розважаючи їх. Краще б плюнула і з подружками ходила на каву. А то всі вихідні з людьми які мене вчать як жити і критикують. Мазохістка
Далі я не хочу.
В мене одне життя і здоров‘я
Бойцовская• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
А тут жити разом???
Ну як жити з такими?
Никак не жить.
Это ваш с мужем общий дом?
Дама_с_коготками• 28 ноября 2022
Права ви. Це не можна витримати. Вони самі прожили як хотіли а вам жити не дають. І ви винна в тому що так. Ви винна в тому що з самого початку не обозначила кордони. І вони вам вилізли на голову. Ви показали що так можна з вами. Ну що сказать. Тепер важко буде ставити на місце
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Я знаю. І не моя вина, що стосунки не вийшли. Я намагалася дружити. Тістечка їм пекла, передавала. Але ні. Недобра я. Є у них ще двоє дітей, там також зять і невістка такі ж «браковані» як і я. З тією невісткою не спілкуються взагалі. Мріють щоб син розлучився
КоролеВешна• 28 ноября 2022
Ви правильно вчинили. У мого чоловіка чудові батьки, але я не хочу з ними жити. І вони з нами, на щастя.
Шеллар• 28 ноября 2022
Автор, зберігайте спокій та пакуйте сумку чоловікові зі словами ’батьків потрібно підтримати, тому ти поки поживеш із ними в селі’. Бо видно, що словами до нього не доходить, тому що буфер 10 років Ви, тому нехай поспілкуються напряму.
P/S можу закластися, що попередні роки розважали свекра і свекруху Ви, а чоловік так поруч був.
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Обіймаю всіх!
ТрубоДурочка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Бо така я є. Не можу постояти за себе
10 років заміжня і ніколи не присікала
Вы правы.
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Це точно!))
Дама_с_коготками• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
А тут жити разом???
Ну як жити з такими?
Та у вас іще мала дитина? То в вас незавидне положення. М´яко говорити з чоловіком що ви не хочете жити з батьками. Поступитись, це все буде на роки
успокойте_Меня• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Это больные люди считаю.мне тоже стоььпо гадости было сказано и сделано что свекрами то заловкой. Заловка вотбще трешняк полный