Аноним ФЕЯ• 28 ноября 2022

Образила чоловіка, бо не хочу жити з його батьками

Дівчата, ситуація не проста.
Будь-ласка не судіть дуже строго.
Я не одну тему створювала як бути з батьками чоловіка, і всі тут рекомендували просто розсваритися на завжди.
Сил все прокручувати і виписувати просто нема.
Вони приходили до мене в будь-який час, 5 разів на тиждень, і командували що робити (в моєму домі), критикували за все і тд. Кожні вихідні були в нас, ми з чоловіком нікуди не їздили,не ходили в кіно, в кафе, завжди їх розважали. Попри все я завжди була поганою невісткою. Стиль командування вони використовували і до моїх батьків «робіть так, робіть сяк. Не правильно робите». Навіть вказували як мені називати дитину, а як ні.
В мене вже були проблеми з нервами. Консультації пчихологів і я вибудувала якісь кордони. Не ходять до мене без дзвінка, але при щустрічі командують і китикують і далі. Я змирилася.
Чоловік аж ніразу не заступився, лише «ну такі вони..»
І сьогодні він каже «якщо не буде світла і тепла, треба батьків забирати»
Я сказала що я проти, нехай їдуть в село в баьусину хату, топлять там піч і живуть.
Там воду треба качати, і туалет на вулиці.
Він образився «а як я їм скажу що до нас ні?»
Каду так і скажи, що я проти, бо за 10 років ми не знайшли спільну мову.
Я не права?
Пс Мені нервуватися не можна
Настенные трусы.• 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Потому что он женат на своих родителях, а не на ней.
Пусть любит своих родителей, думаю ему никто этого не запрещает. Зачем позволять измываться над любимой женщиной?
Жаль женщин, которые не умеют или не хотят отстаивать свою зону комфорта. Терпеть не могу бестактных, беспардонных людей, которые не видят берегов и краёв.

Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Есть такие родители, которые перемелют любую женщину. Уверена, что и эти родители будут прилагать все усилия, чтобы развести их. И он выберет их сторону в случае чего.
А когда настанет момент их досматривать - то выбор очевиден.
Упругая попка• 28 ноября 2022
Автор, а Ваши родители тоже идут на поводу у Ваших свекров и делают как они скажут?
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Правы. Его родители не изменятся. Ну либо можете попытаться еще раз им объяснить что вы взрослые люди и никто вам не указ как жить и что делать.
Это не поможет.
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Ну звичайно ви праві, на 100%. Чоловіку дайте прочуханку. Чому він вас не підтримує? Тим паче, я так зрозуміла, що ви вагітні. Нащо вам ті нерви?!
Не вагітна, просто маю болячки через нерви і стресси.
Я маю одну дитину, більше не готова
Упругая попка• 28 ноября 2022
А вообще автор, сильная Вы женщина.... 10 лет плясать под дудку свекров, не сметь пойти в кафе с мужем и в кино с подругой, потому что нужно встречать свекров и развлекать каждые выходные... Это не каждая выдержит
У Вас ещё есть запасные жизни в правом кармане?
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Если Вы выходили замуж за родительского сына, то Вам нужно их принять. Иначе потеряете мужа. Он на их стороне, не на Вашей. У Вас очень сложная ситуация. Но в этой ситуации его выбор очевиден.
Якщо він вибирає їх то нехай. Тут питання психіки і здоров‘я вже.
Мене вампірять не приховуючи. В мене не буде іншого життя. Я не поступлюся
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вы со своей стороны правы. Но и его можно понять. Он хочет уважения к родителям. Они сложные люди судя по всему. Ох...непросто Вам. Вы сильно его любите?
Но почему он не считается с Вами?
Именно он должен выстраивать границы между Вами и родителями. Но он не может этого делать, потому что полностью подвластен им. У него нет своего мнения.
Вопрос только один: зачем тогда женился?
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
А Вы и не сможете ничего сделать. Как бы не старались.
Я сказала «купуй за наші гроші їм дрова, якщо є варіант обігрівача і тд я не проти. Бери і купи їм, але я не виживу з ними. Мені по здоров‘ю не можна»
Сказав що так їм і скаже що я проти і образився.
Пофіг, нехай.
А то правду мені кажуть, буду тут одна під плінтусом проти них трьох. Вони мене пресуватимуть а він пожиматиме плечима «ну такі вони, а ти не зважай»

Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я понимаю что Вам очень тяжело пстхологически. Повторюсь, не каждая такое выдержит. Вы о себе думайте больше, а не о них. Они Вас прожуют и не подавятся.
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Пофіг, нехай.
Мда((( Сочувствую. И понимаю Вас. А что у Вас со здоровьем?
Он знает о Ваших проблемах? Или ему всё равно?
Очень сложно жить в семье, где все против тебя одной.
В твоем же доме (это вообще абсурд)!!!!
Извините, Вы понимаете что Вами просто пользуются? Не хочу огорчать....
Автор, просто задумайтесь нужен ли этот муж. Есть свободные мужчины.
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Он обиделся, потому что для него родители важнее. Вы со своей стороны абсолютно правы. Но в данном случае, если Вы хотите быть женой своему мужу - Вы должны принять его родителей. Иначе мужа у Вас не будет.
А якщо виберу чоловіка то дахом з‘їду з ними і з ким буде моя дитина?
Ні!
Не прийму.
Були б нормальні прийняла б, а кровопивці хай йлуть туди я їм пропоную ще і дрова купити. Або сидять і мерзнуть. Вибирати їм.
Вони такі наглі що пожив в мене потім до себе не повернуться і після війні. Це 1000%
Це треба знати цих людей
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Вы решились на второго ребенка в такой ситуации?
Та ні дівчата, преддіабет в мене, діабет по всій татовій лінії. Не можна нервуватися. Від стресу маю гормональний збій і всякі кісти. Була операція і знову треба. Не хочу про це і писати. Можливо для когось дрібниці.. не знаю
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ні!
Не прийму.
Це треба знати цих людей
Вот я Вам и пишу чтобы Вы берегли себя.
И тут же пишу как оно бывает на практике. Это не ваша вина. Это вина вашего мужа..что он такой. Что идёт у них на поводу. Вы не при чем. Именно он должен выстраивать эти границы. В общении между Вами и его родителями.
Что такое границы видимо не знает никто. Ни его родители, ни он. Видимо родители его растили без границ и не давали право на собственное мнение.
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
О Господи.... Здоровья Вам!
Муж поддерживает в этом вопросе?
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Мама дає відсіч навіть трохи грубо.
Маму вони дратують страшно
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так Вам нервничать совсем нельзя! Зачем Вы тратите свое здоровье на свекров! Вы себя совсем не любите?
Я бы и мужа послала нахрен. Выбрав себя. Вы чего??
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мама дає відсіч навіть трохи грубо.
Маму вони дратують страшно
Так а мама Ваша смотрит как они над Вами измываются 10 лет и молчит?
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Дура, а не сильна жінка. Кажіть як є. шкодую за прожиті роки.
Неділя.. в 10 просто заходять «прівет! А ви що ще спали?»
І все..
Ми намагалися натякнути, що хочем на суші, відповідь «нашо то вам? Від того глисти»
Хочемо на олені з дитиною поїхати в заповітник - «потім поїдете, іншим разом. Нам скучно, що нам вдома робити?»
Або я зібралася з подружкою з колясками погуляти і гуляю в парку, дзвонить свекруха «папа пішов до вас, ти де? З подружкою? Ну вертайся? Як то ні? Він вже пішов! Тоді він до вас йде з вами погуляє, бо він так хоче! Та будь ти собі з подружкою, він до дитини йде»
Мені не давали ніякого вибору. Вибір робили за мене. Це я скажу вам - психологічне згвалтування!
Щонеділі мене вже боліта голова, я неділі зненавиділа.
А коли народила дитину, стало не неділя, а 5 днів на тиждень.
«Не те даєш», «не так готуєш», «нашо накупляла? Нема де діти гроші?»
«Знов ти їй накупляла, ми ж казали що можемо від старшої онуки передати»
Онуці 18!
Коротше.. це триндєц

автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Но почему он не считается с Вами?
Не розумію.. це не моє суб‘єктивне. Мої батьки також бачать що занадто залежний від батьків.
Деколи навіть не давав дитині доїсти бо папа вже вийшов і жде! Не можна папі ждати! Потім поїсть.
Або тупо сиділи і галаманили коли мала хотіла спати.
Їм пофіг, що вона хоче спати. Вони додому не хочуть, їм в нас добре.
То ж мама рявкне «ану тихо! Не можете тихо то допобачення. Дитина не може заснути»
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
І все..
Онуці 18!
Коротше.. це триндєц
Я б на третю неділю взяла слухавку і сказала : мамо, ідіть на куй.
І нехай хоч всеруться. Хай самі біжать в суд і подають на розвод.
З такими людьми тільки так.

Блін, вибачте, Вам 5 рочків? Ви ото все мовчки дозволяли із собою робити??
лаМпочка• 28 ноября 2022
Мені вас шкода, автор. Не життя, а пекло. Невже ви не бачили, що вибрали чоловіка, який вчасно не сепарувався від батьків? Чоловік ваш - мудак! більш ніяких характеристик інших в голову не приходить
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
О Господи.... Здоровья Вам!
Муж поддерживает в этом вопросе?
Дякую!
Типу підтримує.
Преддіабет це ще не діабет. Але цукор скаче вище норми від солодкого. І головне треба нерви контролювати.
Ну, а кісти часто є. Просто збій робить різні проблеми, зі щитопобідною також. Не дуже значні пробоеми але всюди є. Стресс провокує діабет більше ніж цукор. Це основний фактор.
То ж мушу себе берегти
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Автор, у Вас уже не те що діабет, у Вас уже роги повинні вирости, і шкура буть як у носорога. І бивні і хобот і все разом.
Ваш організм, уже подає Вам сигнали звідки тільки може.
Як мозку немає (вибачте, це не в образу), то страждають всі інші органи.
Ви може і спокійна, але те все носите в собі, і ото все гівно вилазить через Ваш організм.
Перше що Ви повинні зробити- це стати і ротом голосно попросити пробачення у свого ТІЛА, бо б....дь вибач мене тіло, шо за дурною головою страждаєш ти.
Свекрів вона люляє 10 років
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую!
Типу підтримує.
То ж мушу себе берегти
Я Вам написала що зробити.
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
З такими людьми тільки так.

Це було не одразу. Якби знала не вийшла б за нього. Я як «лягушка в кипятке» потроху потроху не помітила де норма а де ні. Психолог допомогла. Чоловік знав що я беру консультації яерез його батьків. І йому це було ок. Хочеш то ходи..
автор Аноним ФЕЯ • 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Свекрів вона люляє 10 років
Я вірю в це!
Не всі вірять у психосоматику, але я вірю.
Мене щонеділі боліла голова бо я знала що привалять зараз.
Я вже боялася неділь. А коли назоджували щодня, то руки трусилися. Відвадила з допомогою психолога. І вирішила що так буде ок.
Але тіло протестує
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Веселий тамада і конкурси цікаві.
Вийти заміж, щоб ходити до психолога і консультуватись з приводу свекрів, які не дають дихати двом дорослим людям.
Я б на місці психолога взяла б ремня, і за 2 хвилини дала б Вам гарну консультаціїю.
Не пью, не курю• 28 ноября 2022
Ответ дляУпругая попка
Но почему он не считается с Вами?
Вот я своего тоже спрашиваю : зачем???
Упругая попка• 28 ноября 2022
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я вірю в це!
Але тіло протестує
Хєровий психолог.
Я б з ремньом Вас зустріла на порозі. З великою бляшкою.