Я в шоці, депутати взагалі втратили людяність.
Законопроект 8150 забирає із закону «Про жорстоке поводження з тваринами» наступні пункти:
- Про заборону масового знищення безпритульних тварин для депопуляції. Це може призвести до не контрольованого масового винищення бездомних собак і котів.
- Про умови утримання сільськогосподарських тварин. У 8150 хочуть скасувати заборону на виробництво фуа-гра і знову дозволити такі знущання. Виробництво фуа-гра в Україні заборонили лише торік.
Можна буде знову застосовувати травматичні, болючі засоби при доїнні, стрижці чи годуванні (фуа-гра). Патрання, обсмалювання, зняття шкіри, копчення, відокремлення частин у тварин тощо до припинення серцебиття тварини. Тобто, істоти можуть бути ще живі під час вищепереліченого.
Умови утримання фермерських тварин знову не будуть відповідати їх фізіологічним, видовим, та індивідуальним особливостям. В тому числі не будуть враховуватись їхні природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби. Скасують умову, що не можна використовувати для роботи хворих, поранених, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин.
Krasotka-d9fd• 30 ноября 2022
Ответ для40ка
Не розумію, в чому проблема, все залежить від конкретних людей, нормальні і так нікого патрати не будуть, а ненормальним ніякий закон не заборонить.
До речі, що таке патрати?..
Патрати - обскубувати птахів від пір´я.
olviya0386• 30 ноября 2022
НАйбільш вірогідно, що дані правки закону потрібні агробізнесу. Комусь (наприклад пану Косюку) дуже хочеться фуагри! І нікого не колише метод її отримання. Та сама історія з гуманним умертвлінням. З тварин можна живцем зняти шкурку...норки. От і все. Гроші правлять світом. Не нажеруться ніяк ублюдки (
Ответ дляЕленнн
а може він буде по відосику розказувати,що закон дуже потрібний- із-за війни велечезна кількість домашніх тварин просто викинута на вулицю тими хто виїхав, а ще більше-тими,хто просто відпустив,коли тікав від розбитого житла,або самі повиривались з пекла.. дуже жалко тваринок. Без догляду тварини дичавіють,збираються в зграї і т.д.....( було ж відео,як собаки їли рашиків,котрі валялись..)
Нехай Лєна займеться саме безпритульними тваринами - міжнародну допомогу зберуть, а не протягувати варварські законопроекти, під конкретного замовника, під цим соусом !
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляolviya0386
А що для вас значить ’что-то делать ?’. Повідстрілювати? Тільки від цього їх не стане менше. Проблема набагато глибше, в нашій ментальності. Поки не буде контролю за домашніми тваринами - їх стерилізацій, то й будуть бездомні. Вони ж не з повітря беруться.
Стерилизовать, определять в питомники.
И может даже усыплять.
Чтобы они не были угрозой для людей.
Я когда-то очутилась в центре собачей своры, которая бежали за сучкой с течкой.
Свора была очень агрессивная.
Они разрывали друг друга нещадно.
Я подхватила на руки ребёнка (2 года ) и осталась совсем беспомощной.
Спас меня прохожий со снеговой лопатой.
Это было очень страшно происходило все в Донецкой области, в оккупированном городе, где очевидно, что до собак никому никакого дела.
А вот «добрые» люди их подкармливали, но ответственность брать за животных не спешили
И может даже усыплять.
Чтобы они не были угрозой для людей.
Свора была очень агрессивная.
Они разрывали друг друга нещадно.
Спас меня прохожий со снеговой лопатой.
Элли Иванова• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Стерилизовать, определять в питомники.
И может даже усыплять.
Чтобы они не были угрозой для людей.
Свора была очень агрессивная.
Они разрывали друг друга нещадно.
Спас меня прохожий со снеговой лопатой.
И может даже усыплять.
Чтобы они не были угрозой для людей.
Свора была очень агрессивная.
Они разрывали друг друга нещадно.
Спас меня прохожий со снеговой лопатой.
Добрые люди их стерилизуют, часто за свой счёт. Но какой он был агрессивный пёс - это не повод его жарить живьём, извините.
Ответ дляhealer09648293
та ні...зеля такого не підпише
Зеля ?
Хотілось би нагадати, що минулого тижня наш Кабінет міністрів видав постанову 1275, яка мала спростити закупівлю одягу для армії, але випадково (чи не випадково) ця постанова фактично заборонила всі поставки боєприпасів для ЗСУ, бо у переліку постанов, що втратили чинність, згадана постанова 169 від 28 лютого, і тепер майже всі закупівлі військового обладнання у нас тупо заблоковані.
Як вам?
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Надо его изолировать или усыпить, чтобы он не разодрал людей или других псов.
Стерелизованные собаки тоже бывают агрессивны.
Ответ дляЛяля Убийвовк
Жуть какая!
Это просто законопроект, не факт, что его примут, автор.
Ну ис бездомными собаками нужно что-то делать.
Уж очень много их развелось после того, как бежали нерадивые хозяева.
У нас в місті всі собаки чіповані, люди їх підгодовують, вони абосолютно не агресивні. А бездомні котики шкоди не роблять. В мене самої 5 вуличних котів.
Ответ дляЭлли Иванова
Это мрак и ужас. Надо сделать петицию как-то. Но всяких идиотским поводам куча петиций, а тут - тишина.
+ за петицію
Ответ дляhealer09648293
та ні...зеля такого не підпише
Підпише
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляzoryana_89
Чудово, що у вас в місті так все чудово.
Ви з’їздіть на Схід в якесь місто, типу Ізюму, Балаклеї, або на Південь до Херсонської області і ваше біленьке пальтішко вмить стане не таким білим.
olviya0386• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Стерилизовать, определять в питомники.
И может даже усыплять.
Чтобы они не были угрозой для людей.
Свора была очень агрессивная.
Они разрывали друг друга нещадно.
Спас меня прохожий со снеговой лопатой.
И может даже усыплять.
Чтобы они не были угрозой для людей.
Свора была очень агрессивная.
Они разрывали друг друга нещадно.
Спас меня прохожий со снеговой лопатой.
Ви не чуєте, що вам говорять! В нас в місті ’розумні’ люди регулярно травлять безпритульних тварин. Нічого з цим не можна зробити. Регулярні смерті як безпритульних, так і домашніх, які випадково підбирають отруту. І знаєте, що цікаво - тварин менше не стає! Нових цуциків та й стареньких собак регулярно звозять коробками до підїздів будинків! От просто біда з цим! Руки опускаються просто. А ви ненавидите тварину лише за те, що вона хоче вижити. Приюти теж не вихід - будуть звозити коробками туди, як так і треба! Це замкнуте коло. Повторюсь - тільки контроль над утриманням та розмноженням домашніх тварин вирішує проблему безхатьків! Вмикайте вже нарешті мозок! Важливо це розуміти кожному
Ответ для40ка
До речі, що таке патрати?..
Питання не лише в патранні. От в нас на свинофермах кожна свинка має свою загороду, місце де вона може походити. А наприклад в Китаї свині вирощуються в лежачому положенні приковані ланцюгами, щоб менше місця займала. Жахіття,це здирання шкіри чи вирізання печінки іще із живої тварини(((
Ответ дляЛеди Репях
Капец, чем наши лучше рашистов? Как можно жарить и потрошить ЖИВЫХ животных? Какакая гуманность, какие европейские ценности?
Это ДНО просто.😢
Просто нелюди, мені бракує слів((
olviya0386• 30 ноября 2022
Ответ дляXue
З мушлями і ракоподібними тільки так і роблять.
Перегляньте фільм як вирощують гусей на фуа-гру. Є понятття гуманного умертвління в ветеринарії. А є чистої води садизм. Як наприклад зняти шкуру з живої норки. Носіть дами шуби, це ж дуже красиво! І печінка з ожирінням - дуже смачно. ( Загодовувати насильно через шланг тварину - гуманно? Порівнюється з мушлею?
Ответ для40ка
До речі, що таке патрати?..
Пропоную розпустити державу та перейти на анархію. Бо ж ’все залежить від конкретних людей, нормальні і так нікого патрати не будуть, а ненормальним ніякий закон не заборонить’.
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Ответ дляolviya0386
Я нікого не ненавиджу.
Я прагну жити безпечно в місті.
А не в джунглях і бути здобиччю для кудлатих одичалих песиків.
Тільки і всього.
Ніколи нікого в житті не труїла, не топила і не присипляла.
Так само як і не підгодовувала і не облаштовувала їм житло на прибудинкові території багатоповерхового будинку.
Я прагну жити безпечно в місті.
Тільки і всього.
Ответ дляЛяля Убийвовк
Все залежить від місцевої влади. В нас іще кілька років тому виловили усіх вуличних тварин, стерилізували, вакцинували.
Ответ дляolviya0386
Ви в нестабільному емоційному стані?
Волонтерите в сфері зоозахисництва? Займаєтесь просвітницькою діяльністю, щоб кожен українець знав про важливість стерилізації?