zoryana_89• 30 ноября 2022

Живодерський законопроект 8150

Я в шоці, депутати взагалі втратили людяність.
Законопроект 8150 забирає із закону «Про жорстоке поводження з тваринами» наступні пункти:
- Про заборону масового знищення безпритульних тварин для депопуляції. Це може призвести до не контрольованого масового винищення бездомних собак і котів.
- Про умови утримання сільськогосподарських тварин. У 8150 хочуть скасувати заборону на виробництво фуа-гра і знову дозволити такі знущання. Виробництво фуа-гра в Україні заборонили лише торік.
Можна буде знову застосовувати травматичні, болючі засоби при доїнні, стрижці чи годуванні (фуа-гра). Патрання, обсмалювання, зняття шкіри, копчення, відокремлення частин у тварин тощо до припинення серцебиття тварини. Тобто, істоти можуть бути ще живі під час вищепереліченого.
Умови утримання фермерських тварин знову не будуть відповідати їх фізіологічним, видовим, та індивідуальним особливостям. В тому числі не будуть враховуватись їхні природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби. Скасують умову, що не можна використовувати для роботи хворих, поранених, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин.
Ляля Убийвовк• 30 ноября 2022
Жуть какая!
Это просто законопроект, не факт, что его примут, автор.
Ну ис бездомными собаками нужно что-то делать.
Уж очень много их развелось после того, как бежали нерадивые хозяева.
_RedGirl_• 30 ноября 2022
Это ужас
Слюда• 30 ноября 2022
А хто автор законопроекту, цікаво
Элли Иванова• 30 ноября 2022
Это мрак и ужас. Надо сделать петицию как-то. Но всяких идиотским поводам куча петиций, а тут - тишина.
Jsolo• 30 ноября 2022
Ответ дляСлюда
А хто автор законопроекту, цікаво
Ви маєте на увазі, що людина зацікавлена?
Cheburaha• 30 ноября 2022
Кто-то лоббирует явно
Cheburaha• 30 ноября 2022
Ответ дляJsolo
healer09648293• 30 ноября 2022
та ні...зеля такого не підпише
yasia__sv• 30 ноября 2022
Ответ дляJsolo
Взагалі перший раз чую всі прізвища, кучка ідіотів
Cocomamzel• 30 ноября 2022
Ответ дляCheburaha
фото
Вот его надо так выпотрошить до прекращения сердцебиения
Можно и поймёт что
Леди Репях• 30 ноября 2022
Какой ужас!!!

Блин, не могу позавтракать после этого. Это надо остановить, кошмар!
40ка• 30 ноября 2022
Не розумію, в чому проблема, все залежить від конкретних людей, нормальні і так нікого патрати не будуть, а ненормальним ніякий закон не заборонить.
До речі, що таке патрати?..
вре_Динка• 30 ноября 2022
Ответ для40ка
До речі, що таке патрати?..
Потрошить
ku4eravaku4erava• 30 ноября 2022
Ответ дляJsolo
Я думаю зацікавлені не читали своой законопроект
40ка• 30 ноября 2022
Ответ длявре_Динка
Потрошить

Дякую
Леди Репях• 30 ноября 2022
Капец, чем наши лучше рашистов? Как можно жарить и потрошить ЖИВЫХ животных? Какакая гуманность, какие европейские ценности?
Это ДНО просто.😢
Татьяна123• 30 ноября 2022
Ответ для40ка
До речі, що таке патрати?..
Ну тогда можно и законы об наказании за убийства , грабежах и т.д. отменить. Принцип тот жет. Нормальный не убьет, а дураку пофиг.
Cheburaha• 30 ноября 2022
Ответ дляyasia__sv
Это все депутаты из партии Слуга народа
Леди Репях• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Жуть какая!
А что делать?
Пусть государство начинает поддерживать существующие приюты и хоть немного помогать им финансово. Создавать пункты стерилизации на базе государствннных ветклиник.

Вы только вдумайтесь. В каждом городе есть государствнная ветклиника. В которой все курят бамбук, и никто никого лечить не хочет. А числятся и деньги получают.
У меня знакомая работает в такой в ЦУ. Так она сама говорит ’Не идите у к нам, идите к частникам, у нас плохие врачи’.
Это нормально?

Пора поднять государственным ветеринарам уже начать заниматься помощью бездомным животным, а обязать их к этому может только власть.

Хочется отметить, что бездомные собаки и коты - это тоже Украина. И мы ВСЕ за них в ответе.
Если бы каждый в эту минуту пожертвовал 20 грн на приют, то ситуация бы ощутимо улучшилась.

Ну а кто считает, что собак надо травить, то это не человек просто. Убивать, травить - это уже рашизм, это по их части.
Леди Репях• 30 ноября 2022
Ответ дляТатьяна123
+++
proshk• 30 ноября 2022
Ответ дляJsolo
Ого сколько сук в виде инициаторов. Все политики мрази и ублюдки.
Allemagne• 30 ноября 2022
Ответ дляCheburaha
Это все депутаты из партии Слуга народа
На фронт их, пусть там народу служат, а не в тёплых кабинетах.
Еленнн• 30 ноября 2022
Ответ длявре_Динка
Потрошить
патрати-скубти пір’я після теплової обробки кип’ятком тушки птиці..
VShpak• 30 ноября 2022
Ответ дляhealer09648293
та ні...зеля такого не підпише
Cheburaha• 30 ноября 2022
Ответ для40ка
До речі, що таке патрати?..
Закон как раз может запретить. С/х бизнес проверяют. Если, конечно, не обсуждать взятки проверяющим
Еленнн• 30 ноября 2022
Ответ дляCheburaha
Это все депутаты из партии Слуга народа
а хто б сумнівівся.. Пам’ятається,із СН пропонували продавать своїх собак для сплати за подорожчавший газ.
Cheburaha• 30 ноября 2022
Ответ дляproshk
90% из подписавших этот законопроект и не открывали
proshk• 30 ноября 2022
А сколько зооактивистов выступают с предложением запретить притравочные станции. Упыри, убийцы и бандиты в виде депутатов морозятся
olviya0386• 30 ноября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Жуть какая!
А що для вас значить ’что-то делать ?’. Повідстрілювати? Тільки від цього їх не стане менше. Проблема набагато глибше, в нашій ментальності. Поки не буде контролю за домашніми тваринами - їх стерилізацій, то й будуть бездомні. Вони ж не з повітря беруться.
Еленнн• 30 ноября 2022
Ответ дляVShpak
а може він буде по відосику розказувати,що закон дуже потрібний- із-за війни велечезна кількість домашніх тварин просто викинута на вулицю тими хто виїхав, а ще більше-тими,хто просто відпустив,коли тікав від розбитого житла,або самі повиривались з пекла.. дуже жалко тваринок. Без догляду тварини дичавіють,збираються в зграї і т.д.....( було ж відео,як собаки їли рашиків,котрі валялись..)