Багиня• Изменено 30 ноября 2022
Как снять с себя сглаз, порчу, плохую энергетику?
Выглядит как сошла с ума, но уже верю, ибо так много плохого на одного человека это ту мач.
Мальчижка• 01 декабря 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дякую, в церкві голова болить, але я туди дуже рідко ходжу.
В «Без табу», «Говорить Україна» і подібних, там не актори, там реальні люди, просто сценаристи можуть перекрутити історію, як їм хочеться, щоб було більш рейтингове шоу. І людям гонорар за участь платять, тому якраз неблагополучні сім’ї всілякі туди і йдуть. Але тут, на форумі часто люблять писати «троль», на реальні історії людей, тому і в шоу такі недуже вірять.
Пожалуйста!❤Очень хочется,чтобы у Вас всё наладилось порчи не было и наладилась личная жизнь.
КондуктЕр тролейбуса• 02 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
’Так, або може ті порчі перекладати якось треба, а вона таке не практикує.’-По поводу этого ничего сказать не могу совсем не знаю,как это работает знаю только,что в руки брать нельзя и сжечь.
Хотя моя то соседка не брала подклад в руки она про него и не знала он или в подушке у нее вшит был,а спала ли она на трй подушке, я не знаю.У нее их много было подушек, она жила в своем доме,сами может подушки и делали перьями набивали.
Она нашла подклад когда наша знакомая сказала привези отделать он у тебя там то и там то.
Хотя знакомая бабулька за 100 км от нашей соседки жила,а видела где искать подклад она на воду смотрела и видела проблему.
Тоже умерла от инсульта,но старенькой та, что снимала порчи.У них дар передавался после смерти того ,у кого был дар.Так они не учили, не передавали дар, переходил сам после смерти того у кого дар.
А дочки не захотели дар и больше не перешло им.
Пошли несчастья тогда у старшей дочки сына сбила машина насмерть ,молодой был,у средней дочки муж рано умер от сердца.Люди они очень хорошие и добрые.
Да и не говорите что трагическая доля у таких людей.А она рано умерла та, что порчи снимала?
Вы к ней не успели попасть?Жаль,что она Вам не помогла не успела Вам порчу снять.
О про такое первый раз слышу,не знала, что кто порчу делал ему вернулось с ума сошла.
Ого, жах, то це спеціально хтось у неї вдома був, щоб в подушку впихнути(
Ні, я нажаль про ту жінку, що зняла приворот вже дізналась після її смерті. То ще на початку 2000-х було. А та дівчина, що робила приворот на хлопця - вже давно жіночка, а не дівчина. Вона в моєму місті живе, я її на вулиці часто бачила, от мені колега і почав розказувати за неї.
Вона з тим хлопцем працювала разом, ще будучи студенткою, вони підробляли в ресторані офіціантами, а мій колега тоді після основної роботи ходив в той ресторан співати «жива музика». І так на роботі з тим хлопцем і розговорився. Та дівчина закохана була дуже в того хлопчину, а він на неї не реагував, вона за ним бігала. А потім ні з того, ні з всього, вони починають жити разом. Але жили погано, сварки були. Через деякий час, в квартирі хлопець знайшов якийсь там підклад. От мій колега і сказав хлопцю про ту жінку, бо до неї багато людей за допомогою ходили (то якась ніби сусідка його була). Вона зняла приворот, та пара розійшлась. В хлопця все нормально, одружився. А дівчині все вернулось, в неї потім і мама померла, може ще й це на нервову систему сильно вплинуло.
Мальчижка• 02 декабря 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ааа ясно,жаль конечно,что позно Вы про ту женщину узнали.
Очень печальная история,насильно мил не будешь еще и за приворот поплатилась так жестоко,за свои чувства пострадала(.
Может и зашила ей в подушку,доступ был,ей свекровь сделала нашей соседке.
КондуктЕр тролейбуса• 02 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Щиро дякую! Взаємно! І вам всього найкращого, щоб було в житті у вас так, як ви мрієте!❤️
КондуктЕр тролейбуса• 02 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Так( Одне з найгірших відчуттів - це коли людина не відповідає взаємністю. Але насильно йти проти волі іншої людини теж не можна. Тим більше, якщо хлопець не давав ніяких приводів, а дівчина сама собі на нього око поклала і вирішила, що він має бути її.
Мальчижка• 02 декабря 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Спасибо большое!❤
Мальчижка• 02 декабря 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну ее понять можно,хоть и повода не давал,влюбилась,но зря она делала приворот.
Она хоть приворот делала,а моему дворюподному брату его бывшая сделала на смерть он умер.
При этом она сама его бросила когда он в армии был она вышла замуж за другого.
А потом когда он женился ребенок родился она бывшая забегала за ним.
Он отказался к ней вернуться она ему на смерть сделала. К кому то ходила.Сделала на водку напоив его.Умер в среднем возрасте,порчу не отделал надо было 3 раза съездить,а он раз всего поехал к нашей знакомой.
КондуктЕр тролейбуса• 02 декабря 2022
Ответ дляМальчижка
Та так, якраз вони в тому ресторані разом працювали, вона мала до нього доступ і теж опоїла чимось напевно. Але з другого боку, вона просто в картинку закохалась, а історії у них ніякої не було, вся любов в її голові.
Я ще розумію, коли хлопець сам був ініціатором, добивався дівчину, викликав в неї почуття, а потім вона йому просто набридла, чи знайшов кращу, іншу. От тоді дівчина дійсно не може вже без хлопця, страждає, плаче. І там є вина хлопця, бо він, як кажуть, «закрутив їй голову», тоді я ще розумію сенс привороту. Можливо тоді і відкат би дівчині такий страшний не був, якщо б той приворот зняли.
То таке часто буває, нажаль, як з вашим братом. Ревність прокидається. Вони хочуть, щоб колишні самі були до кінця днів, страждали і належали тільки їм.
Моя одногрупниця була закохана в свого колишнього хлопця досить сильно, він нею покористувався, а потім сказав, що в них немає спільного майбутнього і кинув. Вона довго страждала, поки не зустріла свого майбутнього чоловіка і не вийшла заміж, народила дитину. І от одного разу її колишній десь їх побачив з чоловіком. Почав писати їй в соцмережі, що хоче зустрітись, поговорити. Вона проігнорувала, то він потім десь їх з донькою зустрів і почав чіплятись. Сказав, що чоловік її нещастя і він його поб’є, і все в такому дусі. Але при цьому сам теж вже був одружений. Потім ще раз зустрічав і знов чіплявся, але вона сказала, що напише на нього заяву, і після того він чи налякався, чи кудись виїхав, бо вже більше його не бачила, відстав походу.