LIANA171185• 30 ноября 2022

Паспорт

Добрый вечер.Кто знает,как получить паспорт в Харькове(14 лет)?Про электронную очередь знаю.Каждый день проверяем-мест нет во всех 4 паспортных столах.Может нужно лично ехать и там запишут?
Леска• 30 ноября 2022
Відмінили ж записи. Лише жива чеога.
Леска• 30 ноября 2022
В Києві. В Харкові, мабуть, також
Xue• 30 ноября 2022
Тепер, як в радянській поліклініці - треба прийти до відкриття, постояти в черзі, о 9.00 примудритися взяти один з небагатьох квиточків на певний час.
автор LIANA171185 • 09 декабря 2022
Ответ дляЛеска
Відмінили ж записи. Лише жива чеога.
Дзвонила туди,сказали,що запис е,але як туди потрапити-не сказали.