Маруська Му• 01 декабря 2022

Це капець, хворіють троє дітей

На вихідних у середнього була температура 39.7, трималась вище 39 2 дні, понеділок -вівторок вже норм, середа вечір нежить, зараз ніч - вже 38,7, з носа ллється. Меншому рік - вчора вночі 39,2, майже добу тримається, ставлю свічку - вистачає на 4-6 годин, майже постійно на руках із-за хвороби. У старшої температури хоч Слава Богу не має, але з носа ллє + голосу майже нема. Чоловік також на лікарняному, здоровий мужик, який хворів раз в п´ять років, тиждень не міг встати з ліжка - температура+ всі суглоби викручувало. Дякувати Богу, я поки тримаюсь. Що це за вірус такий летючий і такий тяжкий. Чоловік каже, що всі симптоми корони, ми перехворіли чуть більше року назад. Тести робили всім, крім малого, не підтвердилася. Хто хворів схоже - скільки хворіли? Бо вже руки опускаються, чекаєш якогось полегшення, а його все нема
ХдеЯсь?• 01 декабря 2022
Може, грип?
Идущаяповолнам• 01 декабря 2022
тоже трое детей и муж. Пою и слушаю хныкакие, особенно 2 метрового зайчика .Лимон с медом и литрами
не сбивали ему, через 4 дня сама про прошла.
автор Маруська Му • 01 декабря 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
2-х метровий зайчик переживе, мені б малих витягти, бо тільки пораділа, що середній вичухався, як його накрило знову
Пукимончиг• 01 декабря 2022
не знаю, у нас как пошли в школу, так и болеем за октябрь ноябрь болел старши раз 5, заражая всех, последний раз сильно заразил бабушку, еще никак не может очухаться, тоже трое, это кошмар...
Блинчик Мой• 01 декабря 2022
Здоровья всем! Вы же знаете, ещё пару дней и все пойдут на поправку!
Мы болели всей семьёй тоже, дня 3-4 температура, слабость, а потом начало улучшаться. Температуру не сбиваем, все гораздо быстрее и проще проходит, если не трогать организм. Много теплого травяного чая всем.
Нетутешня• 01 декабря 2022
В мене четверо і кожного разу всі захворювання розтягуються на місяць, бо коли самий молодший вже забув що боліло, починають хворіти старші. Те що ви описуєте схоже на звичайний вірус, з малятком найважче зазвичай, але що вже поробиш. Швидше одужуйте та будьте здорові!
Патриотка• 01 декабря 2022
Тоже самое. Сначала сын заболел в воскресенье,10 лет, вчера меня подкосило. Но у нас скорее всего ангина.
Любви вам!• 01 декабря 2022
Я теж з малим хворіла минулого тижня, думала корона,ні грип підтверджений тестом
Бабка-ежика• 01 декабря 2022
Нужно было делать тесты на грипп. От гриппа есть противовирусное. Быстрее бы все выздоровели.
Люди болеют орви, это нормально.
ksywe4ka321• 01 декабря 2022
В нас так само, 5ро дітей і я, шось з нелегких вірусняків, теж корона була рік тому, зараз тест не здавали, 7-10 днів гребло, хвилями, трохи легше день, потім знову лежачі, але всі більш-менш вже повичухувались, так шо терпіння і час- ваш лікар)
На-перекуре• 01 декабря 2022
Может, есть возможность отселить тех, кто выздоровел куда-нибудь к бабушке-дедушке? Чтобы не ходило по кругу
Баба_Воля• 01 декабря 2022
Якийсь вірус,х.з,поки ніхто не хворіє
Идущаяповолнам• 01 декабря 2022
Ответ дляМаруська Му
для меня все зайчики -равные и и в зайчик без температуры уже айболит и дети таки были под присмотром большого зайца, хоть и больного
Бжоли-бандерівці• 01 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
А мы уже месяц болеем. И ничего не помагает. Лекарства выпито немерено. Бронхит у меня и у ребенка
автор Маруська Му • 01 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
Якраз середнього відселили, декілька днів хворів у батьків, позавчора повернувся і вчора все почалось знову, тільки ще з соплями
автор Маруська Му • 01 декабря 2022
Дівчатка, всім бажаю здоров´я!
Патриотка• 01 декабря 2022
Ответ дляБжоли-бандерівці
Кошмар какой то( а у врача были ?
КротоТо• 01 декабря 2022
Главное помните, что это все пройдёт. Все вычухаются. Дети и болячки это классическое сочетание, но все вырастают и потом ходят в мороз без шапки и голыми щиколотками и даже не кашляют 🤷‍♀️
автор Маруська Му • 01 декабря 2022
Ответ дляКротоТо
Це точно. Сама в 18 в капронових колготках і без шапки в мінус 20 на танці бігла
Бжоли-бандерівці• 01 декабря 2022
Ответ дляПатриотка
Кошмар какой то( а у врача были ?
Да. Делали рентген лёгких и показало бронхит. Пьем антибиотики, врач назначил. Сегодня уже лучше