Эт вернячОк• 02 декабря 2022
Акаунт від імені дитини/кота/собаки - ?
Результат:
вже голосів:
22 (51.16%)
Є прикольні, є ні
16 (37.21%)
Кринж
5 (11.63%)
Мило
Попипиповна• 02 декабря 2022
Попадаю в ютубі на котів,які готують,випічку роблять,десерти. Все милуюсь,які котики красиві і роботящі. В сестри 3 коти і такі ледарі,нічого не роблять, я їй скидую відео,як у людей котики працюють,печуть,видають крутий контент. Пропонувала їй,щоб своїх долучала до роботи,хай спечуть шось чи хоч посуд помиють.Відповідь одна...
18 мнеУЖЕ• 02 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Все правільно. Заведіть своїх і вчить їх.
А ми зі своїми самі розберемося.
Хотіла вас запитати - то сестра вас послала, чи її кіт послав вас разом з сестрою?
А ми зі своїми самі розберемося.
Перемелица• 02 декабря 2022
Мій проект виявився провальним, бо насправді не так багато думок у моєї кицьки. По факту від її імені вдалим був лише огляд наповнювачів для туалету. Огляд чесалок і пост про котячі нашийники вже були не дуже цікаві. А далі пости були від мене і це вже не було цікаво для підписників.
Чеширская кошечка• 02 декабря 2022
Ответ дляПопипиповна
Моя теж ледащо, навіть дивитися не хоче на тих умнічок, робить вигляд, що то всьо вигадки))