Степановааня• 03 декабря 2022
⚡ Колаборанти втікають із Лівобережжя Херсонщини i залишили Нову Каховку.
⚡ Колаборанти втікають із Лівобережжя Херсонщини — Центр національного спротиву
За інформацією Центру, із окупованого міста Олешки на Херсонщині вивезли усіх представників окупаційної "адміністрації" та "поліцейських". Втікали не самі, а з родинами. Росіяни їх вивезли на автобусах. У якому напрямку - невідомо.
Раніше колаборанти також залишили Нову Каховку.
От Херсона оккупанты могут получить только первые три буквы — база от Алексея Резникова💪
Министр обороны посетил Чернобаевку: ’Это остатки вывески международного аэропорта ’Херсон’. Первые три буквы названия города россияне поймут без переводчика - и это единственное, что они могут получить от Украины. Многие из них, кто удобряет поля вокруг, уже в этом убедились’, — написал глава Минобороны в Twitter.
Росия выведет войска с Запорожской АЭС. Уже об этом в открытую говорят в МАГАТЭ.
«Вывод вооружений с Запорожской АЭС, которого требует Украина, будет частью соглашения Киева и Москвы с МАГАТЭ’, – заявил директор МАГАТЭ Гросси.
Как мы вчера и говорили, к Новому Году две большие области выйдут из «состава рф» 🤣
сегодня в 14:22
🔥 ВСУ только что ударили по оркам в селе Красный хутор (бнр)
Именно оттуда террористы обстреливали Харьковскую область!
Ответ дляWorrm
ОЦе ви встигаєте, тільки створили сторінку, а вже мільйон тем.
я еще и на машинке штопать умею.а шо?
Ответ дляСтепановааня
⚡Путин со временем посетит Донбасс, — Песков🤡
Ну-ну. Наша арта ждёт😏
Песков:
5 июля: Путин со временем посетит Донбасс.
6 сентября: Путин со временем посетит Донбасс.
9 ноября: Путин со временем посетит Донбасс.
3 декабря: Путин со временем посетит Донбасс.
Ще не час)))
10 хороших новин 2 грудня
👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптів у районах населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка, Червонопопівка і Білогорівка Луганської області та Григорівка, Виїмка, Бахмут, Опитне, Кліщіївка, Курдюмівка, Північне, Первомайське, Красногорівка та Мар’їнка на Донеччині.
Крилаті козаченьки і ландшафтні дизайнери за добу угандошили лаптям 17 скупчень, дві позиції зеніток, опорнік, п’ять пунктів управління, позицію ППО і два склади боєприпасів.
👉🏻Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо заборони Московської церкви в Україні. Адвент таки наступив🥳 Але, поки маємо тільки задачу підготувати законопроєкт, вивчити статут, перевірити чи законно московські попи сидять у лаврах, бла-бла-бла і поможи нам Господи.
Ну принаймні почали, і то вже добре
👉🏻 Санкції проти Новінського і Паші Мерседеса, главпопа Києво-Печерської лаври. Оце вже приємніше. Не так приємно, як побачити їх за гратами, але ми їх і так скоріш за все востаннє побачимо на обміні полоненими. І потім в одній забігайлівці із Медведчуком, де вони забиратимуть обглодані курячі кістки для кішечки
👉🏻Києво-Печерську Лавру офіційно зареєстрували як чоловічий монастир у складі Православної церкви України. Тобто тепер він є юридичною особою і може отримувати майно – храми та приміщення. Віджим гнізда упц мп починається😈
👉🏻Google надасть ще $2 млн на цифрову освіту для українців та 50 тисяч ліцензій Workspace для уряду.
👉🏻На Мелітопольщині, неподалік селища із прекрасною назвою Терпіння, непереможній українській армії урвався терпець і вони замочили кілька сотень терпіл. Красиво прилетіло курвамать, у міській лікарні вже вільних коєк нема.
👉🏻 ЄС остаточно схвалив граничну ціну на російську нафту - $60 за барель. Початкова пропозиція була $65-70 за барель без механізму коригування. Оголосити про це мають 5 грудня, коли набуде чинності ембарго ЄС
👉🏻Митрополит Кіровоградської єпархії упц мп, який був дуже близький до Гундяїща і через нього омоскалював свою паству, отримав підозру.
👉🏻Болгарія нарешті розродилася, яку нам давати зброю. Уряд навіть затвердив поданий міноборони план. Вопщем це буде легке стрілецьке озброєння і боєприпаси
👉🏻 У Росії розбився винищувач МіГ-31. Екіпаж на жаль встиг катапультуватись і цього разу криворукі навіть нікуди не врізалися. Але все одно добре, бо ця крилата куйня вміє переносити і скидувати «кинджали»
Ну принаймні почали, і то вже добре
Марфа-Краса• 03 декабря 2022
Ответ дляИринаКа
Песков:
Ще не час)))
Ходы бункера роют в сторону Добаса?😂
российская армия вторглась в Украину на старой, местами модернизированной, но старой советской технике, а к концу весны исчерпала и её потенциал.
Сейчас российская армия воюет советской техникой и вооружением, порою эпохи Второй мировой войны, а её ВПК представляет собой не производственные линии, а ремонтные базы.
©Б.Береза
Хіба мати винувата, що дитина дурнувата? Цю приказку я пригадав, коли побачив як російські військові похвалилися власним ’HIMARS’, який склепали зі старого УАЗика. Все зрозуміло. Русня краде все, що може. А що не може вкрасти, то підробляє. Ну, хай порадіют цяцьці, поки к ним не прилетіли привітання від HIMARS. ))
Стинг записал видео, в котором обратился к своим поклонникам с просьбой помочь Украине пережить сложную зиму. Стинг обратился от инициативы ’The Renew Democracy’, которая собирает деньги на еду быстрого приготовления и спальные мешки для украинцев.
«Сейчас зима в Англии, но также и в Украине, где российские войска атакуют энергетические объекты, делая жизнь украинских семей невыносимо холодной. Судьба миллионов людей висит на волоске,» — сказал Стинг.
россияне живущие в странах Балтии! У вас есть реальная возможность переехать в страну своей мечты. россияне Риги, Вильнюса и Нарвы, вы можете погрузиться в процветающий ’руZZкий мир’ и любить его изнутри, а не находясь на территории загнивающего Запада. Не мешкайте! Вас же пригласили! Скорей используйте этот шанс, который вам предоставила судьба и клоун работающий губернатором Псковской области.
Но что-то очередей в россию не видно.
Ответ дляСтепановааня
Но что-то очередей в россию не видно.
Да-да, не заезжая в Псковскую область, прямиком на фронт в качестве мяса)