Здрасьтенька• 03 декабря 2022

Влияют ли подарки со стороны мужчины на Ваше отношение к нему?

и почему?
Результат:
вже голосів: 91
75 (82.42%) влияют
16 (17.58%) не влияют
Муркамурковна• 03 декабря 2022
Канешно
Я меркантільна тварь)) чи як там називають))

Выступаю Я.• 03 декабря 2022
звичайно
Тумба-юмба• 03 декабря 2022
Это все складывает впечатление о мужчине, о его отношении ко мне. Подарок не обязательно доложен быть дорогой.
Недавно мне подарили налобный фонарик и набор светотражателей на одежду:)
Кыся-брыся• 03 декабря 2022
На мое нет, вообще терпеть не могу подарки, люблю сама покупать все что мне надо. А дарят всегда не то…. Сейчас я замужем, какое подарки? Вообще бред, бюджет же общий, это не сюрприз, а раздражение, муж уже сдался слава богу
автор Здрасьтенька • 03 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
звичайно
чому?
БеллаДонна• 03 декабря 2022
Конечно. Моя меркантильность родилась раньше меня
Девальвация• 03 декабря 2022
ну як сказати, приємно коли чоловік (муж) дарує квіти, а він їх дарує постійно, та й інші приємності типу духів, прикрас тощо, але що то впливає на моє відношення до нього - ні, я б його і без цього любила би.
Гербария• 03 декабря 2022
Конечно, влияют.
Люблю подарочки)
Мужчина, дарящий их, считается мною хорошим хоть в чем-то.
МастерЮля• 03 декабря 2022
Yawohl

всемВсёИмного• 03 декабря 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
чому?
Бідні і скупі чоловіки нікому не потрібні
Ласунка• 03 декабря 2022
Да естессно. Почему объяснить нереально, кому что как говорится
Просто каралева• 03 декабря 2022
Це в молодості радієш каві та булочці. А коли відносини то дарунок то від усієї душі.
Звичайно від студента тільки кава буде подарунком.
А от коли чоловік котрий має зарплату і в подарунок приносить тільки свої яйц@ то вибачте це жлоб. Щоб там не казали про почуття та любов.
Коли кохають то піклуються про партнера, а коли починають розповідати про ємансіпе про меркантилізм то ідуть н@х такі жоніхи.´!?

З чоловіком повинно бути добре і любов і піклування. Самодостатньо і без очікування, я і сама проживу без жлоба котрий жлобиться на подарунок коханій.
Выступаю Я.• 03 декабря 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
чому?
Вибачте, але хіба це не очевидно? Чому це треба пояснювати? приємно, коли тобі щось дарують, особливо дорогі, хороші, цінні речі. Чоловік хоче зробити приємно, я для нього маю якусь цінність, він готовий витрачати гроші. Це не значить, що чоловік потрібен лише для подарунків. але звісно це впливаю на ставлення до нього. Я не маю на увазі ситуацій, коли люди 10+ років в шлюбі і мають спільний бюджет.
Зубная фея• 03 декабря 2022
За місцевими мірками я меркантильна тварюка. В відносинах за мене оплачує чоловік, дарує квіти і подарунки.
автор Здрасьтенька • 03 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
тобто ваше ставлення можна перекупити за подарунки?
Выступаю Я.• 03 декабря 2022
Ответ дляЗдрасьтенька
Не перекручуйте слова. Ви задали конкретне запитання ’Влияют ли подарки со стороны мужчины на Ваше отношение к нему?’. Я відповіла - ЗВІСНО, так. І це так для 90% жінок.
Выступаю Я.• 03 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
мені й не потрібен чоловік, який не буде за мене оплачувати в стосунках.
Зубная фея• 03 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Я б сказала відсоток більший. Просто багато хто не зізнається. Або так вчепилися в першого попавшого, що готові й самі доплачувати. А подарунки, квіти, увага - приємно всим. Навіть лютим пополамщицям
Зубная фея• 03 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
А навіщо такий? Тут зіграє банально інстинкт. Свідомо чи підсвідомо жінка розглядає чоловіка як батька дітей. І от якщо він на побаченнях жлобиться, то що буде, коли жінка буде залежати від нього? Вагітність, народження дитини. Не вірю я в тих, хто на побаченні за каву не заплатив , а в декреті прямо золотом осипає. Більше в ’ що робити, чоловік не дав гроші на прокладки’

Выступаю Я.• 03 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Для мене це трішки по-іншому. Мені важливо, щоб чоловік був сильніший за мене в усіх сенсах, тоді у мене до нього є інтерес і збудження як до чоловіка. Він викликає у мене повагу як мінімум як чоловік, самець. А якщо він не вміє заробити гроші, то що це за чоловік? якщо вміє але скупий, то теж зовсім не мій варіант...
Люблю Украину• 03 декабря 2022
Влияет. Люблю внимание, заботу, люблю, когда за мной ухаживают
Единая страна!• 03 декабря 2022
Чем больше мужчина вкладывается, тем больше это ценит.Это мужская психология.
Просто каралева• 04 декабря 2022
Ответ дляЕдиная страна!
Аха-ха чим більше жінка скаче навколо чоловіка тим більше лестить йому це. Де в цьому рівнянні кохання до жінки?

Ніколи борщ не замінить секс. Яка б добра господиня не була жінка але коли чоловік гуляка то нічого це не змінить. Такий чоловік -кіт буде гуляти поки зможе і поки його будуть приймати назад.

Чоловіки так само мріють про можливість сісти на шию заможній жінці (бажано молодої і зробити купу дітей їй) і мати гарантований повний пансіон від такої сім´ї. Де там кохання до жінки? Там голий розрахунок.